4cars Łódź

Postprzez Macciek40 » 27 kwi 2017, 11:05

Cześć Łodzianie..
Chciałem zarekomendować sklep z ul. Wróblewskiego. Nie pamiętam numeru, ale znajdziecie go zaraz za Maratońską, po prawo, jadąc w stronę Jana Pawła.. Wybór części i producentów ogromny, obsługa świetna, cześć z nich to też maniacy moto. Robię tam większość zakupów, jedynie używki biorę z innych źródeł. Prowadzą też sprzedaż internetową z dostawą. Nie mają co prawda blach, lamp, ale mechaniczne i eksploatacyjne części zawsze mamy do wyboru spośród kilku producentow, ceny umiarkowane, chociaż czasem rozbieżność jest ogromna.. Np łożysko koła od 65,– do 140,–
Ja na pewno jestem zadowolony z obsługi i zakresu dostępnych części.
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2016, 15:25
Posty: 48
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 323f BA Z5 1995

Postprzez chmielu_KL » 27 kwi 2017, 11:13

Unikam jak ognia.
Byłem kilka razy bo musiałem, gdybym mógł sobie pozwolić na ''przestój'' samochodu to udałbym się gdzie indziej.
Owszem wybór mają, ale ceny dużej większości to ceny z kosmosu. Obsługa też zostawia wiele do życzenia.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 16:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez Macciek40 » 27 kwi 2017, 12:17

Nie wiem na kogo trafiłeś i kiedy to było, ja nigdy nie mogłem narzekać, czy zamawiałem przez stronę z odbiorem osobistym, czy po prostu jechałem na zakupy.
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2016, 15:25
Posty: 48
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 323f BA Z5 1995

Postprzez rav 75 » 29 kwi 2017, 12:53

Mają prostą politykę – popularne części mają tanie,pozostałe mają zaporową cenę. No chyba że masz firmę 20% rabatu dadzą.
rav 75
 

Postprzez Macciek40 » 5 maja 2017, 16:39

Może że względu na fakt, że jestem stałym klientem, mam zawsze rabat. No i przy okazji pogadankę o starszych furkach, ale to chyba po prostu taki rodzaj kontaktu z konsultantem.
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2016, 15:25
Posty: 48
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 323f BA Z5 1995

Postprzez bizzy » 1 lip 2017, 02:08

O nie Panie, nie wiem czy pracują tam Twoi koledzy czy Ty tam pracujesz i promujesz, ale ja mam bardzo słabe doświadczenia z tą firmą. Kupowałem tam końcówkę drążka kierowniczego podając rocznik model itp. itd. Sprzedano mi złą końcówkę miała za małą średnicę. Ja rozebrałem już wszystko, zakładam na pełnej radości dokręcam chcę skręcić i "lata". Pojechałem oddać i 3 "cwaniaczków" mówi mi, że część byłą używana i ma ślady użytkowania. Tak mnie to wyprowadziło z równowagi, że mówię no pewnie, że ma jeszcze mi kasę za mechanika powinniście oddać. Oni, że nie ma mowy. To mówię proszę to nieprzyjęcie na piśmie mi napisać. Oni na to, że nie mają takiego obowiązku. Zabrałem część i na maila napisałem, bo "na gębę" to mogę sobie z kolegą pogadać. Na mailu zmiana tonu, bo zagroziłem UOKiK i 6 mce rękojmi jeśli zostało się wprowadzonym w błąd. W odpowiedzi dostałem proszę przynieść część to odmienimy niestety dodano, że być może bardziej doświadczony mechanik zauważyłby od razu, iż część nie pasuje. Miałem odpisać, że bardziej doświadczony sprzedawca nie podałby części do nie tego auta, ale po co? Nie polecam, chłopaki trochę pojęcia mają, ale to co zaprezentowali wobec mnie to .... Moja noga tam prędko nie postanie. Końcówkę kupiłem przy Przędzalnianej, facet od razu wiedział, że są dwie średnice.
Forumowicz
 
Od: 29 sie 2016, 14:35
Posty: 111 (12/3)
Skąd: Łódź
Auto: 323f BA Z5 97' + BLOS

Postprzez chmielu_KL » 1 lip 2017, 09:27

Oni maja problem znaleźć odpowiednia część nawet jak im nr.vin podasz. Tez kilka razy oddawałem bo część nie pasowała. Usiłowali mi wmówić, ze nie umiem jej założyć i żeby jechać do mechanika. <lol> Kilka dosadniejszych slow przy klientach załatwiło sprawę. Ogólnie nie polecam.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 16:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez Macciek40 » 1 lip 2017, 20:23

Też raz miałem przypadek pomyłki w zestawie naprawczym zacisku. Też był problem z przyjęciem zwrotu, ale część szybko odsprzedałem. Nie pracują tam moi koledzy, tym bardziej ja. Po prostu po przygodach ze sklepem BMW, tutaj mam o wiele lepsze relacje i o wiele mniej problemów z jakimkolwiek zakupem.
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2016, 15:25
Posty: 48
Skąd: Łódź
Auto: Mazda 323f BA Z5 1995

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki