Mechanika – Poznań – Otulakowski Service

Postprzez Myjk » 21 maja 2009, 11:08

Enduro napisał(a):ponadto polecam założenie gościowi sprawy z z K.K.
co nic nie kosztuje...

Dokładnie. Musisz tylko paragraf znaleźć i składasz doniesienie
o popełnieniu przestępstwa, np. z paragrafu 284/286 KK
i gościa prokuratura przelustruje na prawo i lewo...

http://prawo.money.pl/akty-prawne/ujedn ... U,410.html

Czytaj, może coś znajdziesz dla siebie ;)
Pozdor Myjk
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 paź 2007, 08:01
Posty: 5843 (2/8)
Skąd: Warszawa
Auto: Mitsubishi Outlander
PHEV '20

Postprzez Jaksa » 21 maja 2009, 11:37

Globy napisał(a):Jarku, bo tak naprawdę my obracamy się "we własnej śmietance
Jak zawsze Prezes masz rację ....
Globy napisał(a):wokół jest większość ludzi z nikłym pojęciem o samochodach
Wiem o tym ze własciciel nie musi sie znac ale warsztaty powinny miec specjalizację w danej marce samochodu ( tak jak to ma ASO ) jak widze gdzies na placu rozne marki aut nigdy bym tam nie zostawił samochodu . Ja juz wycofuje sie z obsługi Toyot/Hond bo nie ma sensu robic czegos na czym tak do konca nie mam pojecia ( nie sledzę az tak problemów zwiazanych z tymi markami a i fora sa beznadziejne – taka prawda , mazda jest jedyną marką ktorą znam dosc dobrze i niech tak zostanie.P.S. Kielni tez nie umiem trzymac <lol>
Serwis Mazdy Warszawa ( specjalizacja mazda nie mylić z autoryzacją :) ) http://www.autojaksa.com.pl
Nowy adres : Piaseczno ul. Sękocinska 19 ZAPRASZAMY
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2004, 23:46
Posty: 7848 (2/7)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 2017 GL 2.2 SKY-D/6 2.5 BP 2019 / Mazda 3 BP 2019 .2.0 122KM

Postprzez CrEsco » 21 maja 2009, 18:51

Szkoda, że jarekpoz jest tak mało aktywny, bo może miałby coś ciekawego do powiedzenia o serwisie w tej firmie.
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.php?t=564&start=840
jarekpoz napisał(a):Witam !
Jestem nowy na forum i chciałem tylko powiedzieć że ja jestem zadowolony z obsługi moiej mazdy w firmie Otulakowski-Service . Miałem problem z elektroniką w aucie i zrobili bardzo dobrze i za godne pieniądze ! :D

Chyba, że to ktoś z firmy robi tym sposobem darmową reklamę :|

Nie miałem do czynienia z ta firmą, ale tym tematem wiem, że mnie jako klienta nie zdobędą.
Pozdrawiam
CrEsco
Forumowicz
 
Od: 28 kwi 2007, 14:57
Posty: 300

Postprzez Otulakowski » 22 maja 2009, 00:33

Witam Wszystkich !
Nie będe pisał złych opini na temat Pana Jana Pawła Fusiarza ponieważ mam trochę szacunku do tego Pana . Jeżeli Pan Fusiarz tak uważa to ma do tego pełne prawo internet jest miejscem w którym można pisać wszystko nawet nie prawde ! Mam nadzieje że to co napisał da mu satysfakcje a ludzie sami ocenią post . JA NIE CZUJE SIĘ WINNY !
Otulakowski
 

Postprzez Don Corleone » 22 maja 2009, 10:25

Podpinam pod odpowiedni temat.
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez magicadm » 22 maja 2009, 11:28

CrEsco napisał(a):Szkoda, że jarekpoz jest tak mało aktywny

Taaa jeden post i od razu laurka :D

Otulakowski napisał(a):Jana Pawła Fusiarza

A trzeba tak od razu po nazwisku? Co upublicznianie danych osobowych (nie wiem czy za zgodą osoby zainteresowanej) zmienia w temacie?
PS
Co było nieprawdziwego?
Lepiej 5 minut później niż 50 lat za wcześnie...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 gru 2004, 02:28
Posty: 3117 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: M6 L8 zbyt słabe by się zepsuć

Postprzez davidoff » 22 maja 2009, 12:53

Pewnie ``serwis`` spodziewa się ,że ja również dołącze sie w opini na temat jego usług!

Historia jest jak widzę standardowa dla tego kolesia- OMIJAJ GO Z DALEKA –

20 maja 2009 zostawiłem Mazde MX-5 NA z problemem elektrycznym do odpalenia.

Po kilku godzinach usłyszałem w słuchawce tel. ze musze wymienic:

– Cewke – oczywiscie którą on ma za 450zł
– Czujnik Halla – jw. 450zł
– Swiece , ktore już niby wymienił
– przekaźniki
ITP ITD JEDNA WIELKA ŚCIEMA – BTW istniało również podejrzenie przestawienia rozrządu!

Usłyszałem również kilka innych ``fachowych`` ale tylko dla niego stwierdzeń ,których nawet nie pamiętam bo były bardzo `` fachowe``:)
Miałem szykować ok 1500zł za odpalenie starej MX-5 – podczas gdy silnik 1.6 można kupic za podobną kwotę.

Wieczorem odebrałem auto – pojechałem tam ze znajomym który słyszał wszelkiego typu obraźliwe słowa w moim kierunku, również padło stwierdzenie , że ja tylko coś napisze na forum to jestem skończony:)


I teraz cały finał tej historii!

Następnego dnia po wizycie u zaprzyjaźnionego mechanika auto było gotowe po ok 45 minutach.
Koszt naprawy to 150zł. WSZYSTSKIE CZĘŚCI BYŁY DOBRE( Cewki , moduły, czujniki) – wystarczyło pozamieniać kable i troche pogłówkować.


!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 13:17 przez davidoff, łącznie edytowano 1 raz
Początkujący
 
Od: 20 maja 2009, 23:24
Posty: 4
Skąd: Poznań
Auto: MX-5

Postprzez Don Corleone » 22 maja 2009, 13:05

davidoff napisał(a):– Cewke – oczywiscie którą on ma za 450zł

Jakoś bardzo tanio ;)

P.S.
davidoff nie używaj takiej ilości wykrzykników na forum.
Padre
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2007, 11:14
Posty: 1442
Skąd: Pruszków
Auto: BA KF->NB BP->FE 13B

Postprzez Piterx » 22 maja 2009, 16:05

witam, panowie, prawda jest taka ze mechnicy nie radzą sobie z japonskimi autami... są przyzwyczajeni do opli, fordów, fiatów i innnych samochodów ale nie do japonskich... własnie niedawno sie o tym przekonałem chodziło o zczytanie IDS komutera mojej mazdy... pytam się mechnika z serwisu boscha dlaczego nie kupią sprzetu do mazdy... a on mi na to że poprostu sie nieopłaca, reperuja tak mało Japońskich aut ze to urządzenie zwracałoby sie z 10 lat.. najchetniej to wymieniali by oleje, płyny, podregulowali swiatła .. skasowali jak za zboże i cześć a jakaś awaria to musimy szukac naprawdę porzadnego mechnika... (a cieżko o takich) bo porządni mechanicy są w irlandii ;) Warsztaty wygladaja teraz w ten sposób 2-3 mechników którzy chodza w białych koszulach i pokazują palecem co inni mają zrobic, ze 4 stazystów z 5 uczniów no i jak oni maja naprawiać nasze mazdy???
Mazda 6
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 12 paź 2007, 19:47
Posty: 188 (0/1)
Skąd: Ziemia Lubuska
Auto: Mazda 6 CiTD-121KM >>156KM!!!

Postprzez brii » 22 maja 2009, 17:40

Piterx – Mazdy to nie cuda techniki – skomplikowane nie są, po prostu duża część mechaników zatrzymała się na etapie kantów i Golfów, które to bez ściemy technologicznie są wręcz przestarzałe...
Trusted computing – Yes or No?

Na świecie jest 10 rodzajów ludzi: ci, którzy rozumieją liczby binarne i ci, którzy nie.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2005, 23:46
Posty: 8961 (108/253)
Skąd: Częstochowa
Auto: Endek / Kupisiontes / Smark EV / iczy

Postprzez iron » 22 maja 2009, 19:10

Otulakowski napisał(a):Witam Wszystkich !
JA NIE CZUJE SIĘ WINNY !


Nie wnikam ale sam zostałem oszukany kilka razy i to jest FAKT! Proszę sobie przypomnieć czerwoną 323F i tekturę włożoną pomiędzy chłodnice. Jak nie udało się naprawić nagrzewnicy to lepiej włożyć tekturę a co tam... i skasować kilkaset złotych (680zł). Drugą sytuację pamiętam jak dzisiaj – wymiana aparatu zapłonowego na ponoć sprowadzony z daleka ;–) a zakupiony na szrocie w Przeźmierowie za 400 zł. Cena naprawy 1580zł. Jak pojechałem i oznajmiłem o tym fakcie w warsztacie po uprzednim sprawdzeniu na szrocie, usłyszałem tekst od pana Otulakowskiego którego nigdy nie zapomnę: "Trzeba było nie dać zrobić się w chu**.", po opisaniu tego faktu na forum otrzymałem z warsztatu telefon z pogróżkami. Odpuściłem sobie całą tą sprawę a tu zaglądam po kilku latach i nadal sławny warsztat naciąga klientów na kasę...
/Mazda 323F 1.5 16V 95r LPG JMZBA/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lip 2004, 07:56
Posty: 64
Auto: Mazda323F 1.5 16V 95 LPG JMZBA

Postprzez Fasola » 22 maja 2009, 20:08

:P
Ostatnio edytowano 25 maja 2009, 09:02 przez Fasola, łącznie edytowano 1 raz
Fasola
 

Postprzez Globy » 22 maja 2009, 20:30

Jaksa napisał(a):Wiem o tym ze własciciel nie musi sie znac ale warsztaty powinny miec specjalizację w danej marce samochodu ( tak jak to ma ASO ) jak widze gdzies na placu rozne marki aut nigdy bym tam nie zostawił samochodu . Ja juz wycofuje sie z obsługi Toyot/Hond bo nie ma sensu robic czegos na czym tak do konca nie mam pojecia ( nie sledzę az tak problemów zwiazanych z tymi markami a i fora sa beznadziejne – taka prawda , mazda jest jedyną marką ktorą znam dosc dobrze i niech tak zostanie.

:D

Otulakowski napisał(a):Nie będe pisał złych opini na temat Pana Jana Pawła Fusiarza ponieważ mam trochę szacunku do tego Pana . Jeżeli Pan Fusiarz tak uważa to ma do tego pełne prawo internet jest miejscem w którym można pisać wszystko nawet nie prawde ! Mam nadzieje że to co napisał da mu satysfakcje a ludzie sami ocenią post . JA NIE CZUJE SIĘ WINNY !

Szanowny Panie,

od wielu lat współprowadzę ten Klub i forum, a w między czasie przewinęły mi się przez ręce dziesiątki samochodów i tysiące sytuacji związanych z ich zakupem, naprawami, użytkowaniem. Zazwyczaj staram się dystansować od sporów, rozumieć argumenty obu stron, powiem więcej – uważam, że utrzymanie japónskiego samochodu musi kosztować. Niestety na nazwanie takiego zachowania znajduję tylko jedno słowo – chamstwo.

Wyjaśnieniem mojej wypowiedzi niech będzie poniższy screen, a na IP Pańskiego Użytkownika nakładam dożywotniego bana. Nie zawsze słusznie Internet jest demokratyczny pod względem wolności wyrażania swoich poglądów – brak tu narzędzi, które chronią przed idiotami oraz oszustami – ale w tym wypadku wierzę ludziom, którzy stracili lub mogli stracić swoje pieniądze i czas. Współczuję im z całego serca.

Obrazek
Klubowicz
 
Od: 24 paź 2003, 22:02
Posty: 9888 (0/3)
Skąd: Warszawa
Auto: C140 M120

Postprzez fuks » 22 maja 2009, 20:35

Słuchajcie sam mistrz do mnie przemówił!!! Oto treść jego wiadomości

Panie Janie Pawle Fusiarz !
Zapewniam że się spotkamy w sądzie o znisławienie !

Do zobaczenia

Focha strzelił czy co?

najlepsze jest to:

Otulakowski napisał(a):internet jest miejscem w którym można pisać wszystko nawet nie prawde


chyba mistrzuniuniuniu nie doczytał mojego postu bo napisałem tam:
jeżeli mi nie wierzycie to po zakończonej sprawie udostępnię nagrania ponad 30! rozmów telefonicznych, z jednym wielkim stekiem kłamstw

Otulakowski napisał(a):Nie będe pisał złych opini na temat Pana Jana Pawła Fusiarza ponieważ mam trochę szacunku do tego Pana

...a to przepraszam nie wiedziałem, że mistrz zrobił się taki uczciwy, poukładany oraz honorowy (jak zawsze bajerant <list> )
Ja natomiast mistrzu mam szacunek ogólnie do ludzi, jednak jeżeli ktoś mnie oszukuje to dla mnie już nie jest facetem tylko mistrzem. Chcesz znowu być facetem – to zachowaj się honorowo i oddaj moje 1950pln a co najważniejsze to okaż człowieku skruchę i przyznaj szczerze, że oszukałeś nie tylko mnie – na pewno będziesz spokojniej spał. Sumienie to ważna rzecz
Ostatnio edytowano 22 maja 2009, 20:52 przez fuks, łącznie edytowano 1 raz
SPRZEDAM MOJĄ MADZiĘ... już sprzedałem... ojojojojoj
http://otomoto.pl/mazda-6-sport-exclusive-C8780262.html

KONIECZNIE TO ZOBACZ – GORĄCY TEMAT !!!
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... sc&start=0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2008, 11:41
Posty: 124
Skąd: Poznań
Auto: Mercedes W211 E270 CDI 2002r.

Postprzez fuks » 22 maja 2009, 20:44

Globy Witam prezesie, czy decyzja o banie jest ostateczna, przyznam szczerze, że bardzo chętnie dałbym winowajcy możliwość do publicznej skruchy. Proszę o kilka dni wolności słowa dla tego człowieka, będzie mi to na rękę.
Pozdrawiam
P.s. Z oczywistych względów piszę to na forum a nie na pw
SPRZEDAM MOJĄ MADZiĘ... już sprzedałem... ojojojojoj
http://otomoto.pl/mazda-6-sport-exclusive-C8780262.html

KONIECZNIE TO ZOBACZ – GORĄCY TEMAT !!!
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... sc&start=0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2008, 11:41
Posty: 124
Skąd: Poznań
Auto: Mercedes W211 E270 CDI 2002r.

Postprzez sewo » 22 maja 2009, 21:01

Temat nadaje się do TVN Turbo. TURBO KAMERA :]
Obrazek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Wielkopolski
 
Od: 11 cze 2007, 19:54
Posty: 2248 (37/52)
Skąd: Poznań / Komorniki / Wiry / Luboń
Auto: Cx7 Er
MX5 Na
Transit Connect
Było:
MX5 Nbfl , RX8 Fe

Postprzez Jacekm_ » 22 maja 2009, 21:03

Otulakowski weź pozwij cały klub, będzie ciekawiej.
Szkoda słów, chociaż jedno się ciśnie – oszust, ot co.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 paź 2008, 17:56
Posty: 486
Skąd: Łódź
Auto: mazda dwa zero

Postprzez fuks » 22 maja 2009, 21:14

jak mistrzowi mało to prosze zobaczyć co jeszcze znalazłem

http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... ski#974495
SPRZEDAM MOJĄ MADZiĘ... już sprzedałem... ojojojojoj
http://otomoto.pl/mazda-6-sport-exclusive-C8780262.html

KONIECZNIE TO ZOBACZ – GORĄCY TEMAT !!!
http://forum.mazdaspeed.pl/viewtopic.ph ... sc&start=0
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 sie 2008, 11:41
Posty: 124
Skąd: Poznań
Auto: Mercedes W211 E270 CDI 2002r.

Postprzez iron » 22 maja 2009, 21:23

fuks napisał(a):Słuchajcie sam mistrz do mnie przemówił!!! Oto treść jego wiadomości
Panie Janie Pawle Fusiarz !
Zapewniam że się spotkamy w sądzie o znisławienie !
Do zobaczenia

Focha strzelił czy co?

[...]
Sumienie to ważna rzecz


Spoko mnie też straszył przełożonymi i sprawą o zniesławienie a w rzeczywistości to ja powinienem go pozwać o wyłudzenie i oszustwo.

Sumienie... najpierw trzeba je mieć... ten człowiek nie ma sumienia!

sewo napisał(a):Temat nadaje się do TVN Turbo. TURBO KAMERA


Też myślałem o tym nawet z jednym z programów kontaktowałem się "usterka" hehe ale później odpuściłem.
/Mazda 323F 1.5 16V 95r LPG JMZBA/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 14 lip 2004, 07:56
Posty: 64
Auto: Mazda323F 1.5 16V 95 LPG JMZBA

Postprzez Gared » 22 maja 2009, 21:30

A szkoda. oszustów i nieuczciwych ludzi należy tępić wszelkimi prawnymi sposobami. Znajomym z Poznania wysłałem już link do tego tematu w ramach ostrzeżenia.
Obrazek
Miód jest dla mięczaków. Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu. Prawdziwi mężczyźni żują pszczoły.
Forumowicz
 
Od: 20 lut 2008, 19:25
Posty: 861 (0/4)
Skąd: Pruszcz Gdański
Auto: Było:
323f bg B6
mx-3 K8
mx-3 KL
323f BA GT KL
Jest:
Saab 9-5@270KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki