ASO Mazda Gołembiewscy Białystok

Postprzez Bigbluee » 8 lut 2018, 22:35

Facebook hmm, to nie miejsce na techniczne rozmowy a na pewno nie miejsce do rozmowy o samochodach, także ten tego, dobra rzecz dla zapatrzonych w telefon nastolatków.
Dlatego to My jako forum zapraszamy jednak tutaj do częstszej współpracy i udzielania się. Opinii nie macie za dobrej, ba sam osobiści do Mazdoszrotów wstawiłem jedno sprzedawane przez Was auto. Potem inny forumowicz wstawił kolejne o czym można poczytać w innym wątku.
Dlatego, w mojej opinii zachęciłbym do aktywności na forum :) Wówczas może będzie okazja od razu zareagować jak kolejne auto wyląduje w Mazdoszrotach <diabełek>

Poza tym miło poznać i zapraszamy do częstszego korzystania z klawiatury na Mazdaspeed. Można się bardzo wiele dowiedzieć jak również jako ASO, możecie wnieść wiele świeżości na forum pełnym użytkowników a ubogim w osoby z ASO :)
Z forum cytrynki gdzie spędziłem 8 lat, wiem, że ASO które było chętne do współpracy na forum jak również udzielało fachowych odpowiedzi i porad, bardzo zyskało w oczach cytromaniaków, którzy jednocześnie mieli w nim duże zniżki na pewne hasło :) I to było jedyne godne zaufania ASO citroena w Polsce. Reszta to w zgodnej opinii forumowiczów cytryn, partacze.
ASO Mazdy znam tylko Wasze, z Mazdoszrotów :)
Forumowicz
 
Od: 23 lut 2016, 13:50
Posty: 795 (5/49)
Skąd: Poznań
Auto: Volvo S80 2.0 PB+LPG

Postprzez Paweł-Gołembiewski » 8 lut 2018, 23:34

Bigbluee napisał(a):Opinii nie macie za dobrej, ba sam osobiści do Mazdoszrotów wstawiłem jedno sprzedawane przez Was auto.

Zarejestrowałem się też dlatego, by w takich przypadkach reagować i nie dopuszczać do tworzenia czegoś, co ktoś może nazwać "opinią" na podstawie jednostronnego widzimisię anonimowych osób. Stąd też mój nick, który jest jednoznaczną identyfikacją ;)

Bigbluee napisał(a):Potem inny forumowicz wstawił kolejne o czym można poczytać w innym wątku.

A ja od razu zareagowałem, wyprowadzając sytuację na prostą, o czym z pewnością czytałeś, a zapomniałeś napisać :) Tak właśnie tworzy się opinia :) Poza tym nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Statystyki nie oszukasz, jak to mówią. Ważne by wyciągać wnioski :)

Bigbluee napisał(a):Poza tym miło poznać i zapraszamy do częstszego korzystania z klawiatury na Mazdaspeed.

Dokładnie, zdecydowanie masz rację. Ze współpracy może wyniknąć więcej dobrego niż z jej braku :) Ja też to rozumiem, dlatego "I'm all in"!
Na co dzień znajdziesz mnie w serwisie Mazdy:
>> Zapraszam serdecznie :) <<
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 7 lut 2018, 15:02
Posty: 128 (31/9)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda RX7 FB, RX7 FC, RX8, CX5

Postprzez macvas » 9 lut 2018, 09:22

Jak każde ASO Mazdy (czy inne aso), tak samo ASO Mazda Gołembiewscy ma swoje mocne i słabe strony. Z mojego punktu widzenia ważne jest, że szefostwo to dostrzega i podejmuje działania – jak chociażby wyjście w Naszą stronę i deklarowana tutaj czy na FB otwartość na wspólne inicjatywy. To cieszy. <spoko>
Patrząc na konkurencję nie jestem skłonny stwierdzić, że idą w podobnym kierunku. Ok, serwisowanie, okresowa wymiana Naszych Mazd na nowe czy okresowe benefity (kalendarz etc.) to ważne aspekty, ale dbanie o satysfakcję i przywiązanie "klienta" – czy jak w Naszym przypadku o całą społeczność – to coś więcej.

Z pewnością fajnie i z korzyścią dla wszystkich byłoby widzieć Wasze ASO mocniej zaangażowane podczas Naszych Zlotów. A skoro już jesteśmy w Podlaskim wątku to być może warto zastanowić się nad wspólną inicjatywą typu Track Day na Torze Wschodzący Białystok. Tutejsi Miatowcy i Region wyrażają spore zainteresowanie <faja>
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 20:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez Paweł-Gołembiewski » 9 lut 2018, 10:51

Przejdźmy na PW :)

Dopisano 18 wrz 2018, 08:07:

Dzień dobry!

Z największą przyjemnością serdecznie zapraszam na RODZINNE spotkanie z prezentacją Nowej Mazdy 6.
Przygotowaliśmy wiele atrakcji, a dodatkowo to świetny moment na spotkanie :D

Organizatorem wydarzenia jest Mazda Gołembiewscy https://www.Golembiewscy.pl, a spotkanie odbędzie się 29 września 2018 w sobotę, w godzinach 10:00-18:00 na Torze Wschodzący Białystok :D

Szczegóły:
https://www.facebook.com/events/310890386354551/

Śmiało dołączajcie do wydarzenia na facebooku. W razie pytań pytajcie śmiało tu lub na wydarzeniu :)

Dopisano 3 lis 2022, 10:37:

Cześć,

Lada moment zmieniamy ceny zabezpieczenia antykorozyjnego – idą do góry. Ostatni moment by zarezerwować sobie wykonanie prac w starych cenach :)
Warszawa +48 22 77 33 884
Białystok +48 85 74 74 371

Dobrego dnia, Paweł
Na co dzień znajdziesz mnie w serwisie Mazdy:
>> Zapraszam serdecznie :) <<
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 7 lut 2018, 15:02
Posty: 128 (31/9)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda RX7 FB, RX7 FC, RX8, CX5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki