ASO Mazda Gołembiewscy Białystok

Postprzez pldiego » 29 gru 2003, 17:32


Mazda Gołembiewscy
ul. gen. Maczka 136
15-691 Białystok
Tel Serwis/Salon: 85 747 43 71
http://www.mazda.bialystok.pl


Witam wlasnie wracam z salonu Mazdy.
Niedawno połamalem srube co trzyma szybe w prowadnicy.
Jak kierownik zobaczył nalepki klubowe. To zrobili mi za dormo i to zejb...scie szybko i ładnie ZA DARMO :D:D
Polecam ten Salon moze jak dla was bedzie cos trzeba drobnego zrobic to tez zaproponuja gratisową usługe ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 paź 2003, 17:36
Posty: 146
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 626GD 90Lpg Elegandzka:)

Postprzez Pawko_6 » 31 sie 2004, 17:17

Chciałem bardzo pochwalić prace salonu/serwisu Auto Księżyno w Białymstoku (Księżyno), zajechałem do nich ponieważ zauważyłem że prawy refelktor się nie poziomował to wymienili mi całą lampę, wspomniałem także o niewyważeniu któregoś z tylnych kół, wszystkie zostały wywarzone i cała ta operacja łącznie z wymianą lampy nie kosztowoła ani złotówki za wyjątkiem zamontowania dodatkowego czujnika od alarmu.
Auto Księżyno jest naprawde godne polecenia jestem bardzo zadowolony z ich usług i mam nadzieje że sie to nie zmieni :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 gru 2003, 15:25
Posty: 1083 (3/4)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda6 GJ SkyActiv-G 2.5 '15 SkyPassion
CX-7 Sport EU powered by DISI-tune

Poprzednie auto:
Mazda6 GG L3 '02

Postprzez artisan » 20 lis 2004, 22:05

byłem dzis na przeglądzie w Auto-Księżyno , pełna kultura, miła obsługa i nie nudziłem się przez czas przeglądu (ogladając nowe 6 i 3):)) fajnie było, nawet auto mi umyli <jupi> z własnej inicjatywy, aż mi głupio sie zrobiło że przyjechałem takim brudasem <zygi> i wogóle Księżyno jest w porzo <spoko>
pozdrówka z Madziolką w tle
Forumowicz
 
Od: 1 kwi 2004, 11:38
Posty: 293
Skąd: Białystok
Auto: Została juz tylko Mazda2 1.4

Postprzez Karwoś » 24 lip 2006, 10:41

Blacharz lakiernik – Księżyno – jadąc z białegostoku skręcamy w prawo za kościłem w księżynie – na osiedle z domkami jednorodzinnymi – cały czas prosto po piaskowej drodze – po prawej na końcu przed wiazdem do lasu będzie warsztat. Tel do blacharza: 668148830 – robił mi 2 samochody a wykonanie jest bardzo dobre.
Ja polecam.
Liczy się bezpieczeństwo – a im więcej KM tym bezpieczniej :) Teraz niestety troche mniej :–(
www.goldwinggl1800.blogspot.com
Forumowicz
 
Od: 24 lut 2006, 20:01
Posty: 725
Skąd: Białystok
Auto: Lancer 2.0 '04 AT

Postprzez Karwoś » 12 cze 2007, 20:05

Po ostaniej przygodzie :

NIE POLECAM : NORAUTO BIAŁYSTOK

POLECAM :[b]AUTO KSIĘŻYNO BIAŁYSTOK[/b] – już dwa razy tam byłem w jakiejść sprawie i za każdym razem samochód wyjeżdza dużo sprawniejszy niż wjeżdza:
1. Wgranie nowego softu – 132zł – a już myślałem że szykuje się wymiana skrzyni – problem rozwiązany

2. Dokręcenie śrób zawieszenia i drążka kierowniczego – 30zł – początkowa wycena NORAAUTO = 1000zł – jak to określono w Księżynie – wymieniali by wszystko no nowa nawet jak wszystie części są sprawne – to nie serwis naprawczy tylko serwis demontująco montujący.
Liczy się bezpieczeństwo – a im więcej KM tym bezpieczniej :) Teraz niestety troche mniej :–(
www.goldwinggl1800.blogspot.com
Forumowicz
 
Od: 24 lut 2006, 20:01
Posty: 725
Skąd: Białystok
Auto: Lancer 2.0 '04 AT

Postprzez siegu » 15 sty 2008, 19:34

POLECAM

ASO Mazda
Auto Księżyno k Białegostoku

Wymieniałem tydzień temu szybe czołową w mojej madzi i jestem zadowolony z usługi.
Moderator
 
Od: 27 sie 2007, 18:08
Posty: 2121 (0/4)
Skąd: Osielsko / Bydgoszcz
Auto: 626 GF FS
Infiniti M37x
Mitsubishi Colt Cz3

Postprzez Krstof82 » 7 kwi 2008, 19:41

Auto Księżyno PLUS – Białystok


Byłem, brałem od nich Madzie, wszystko było ok ALE

Alarm podłączony był bez blokady (po "włamaniu") można było spokojnie odjechać w siną dal... – serwisantowi nie chciało podpiąć się kablami z centralki pod sterownik pompy(widać jak były obcięte przy samej obudowie) – no comment
Jeżeli wszystko masz pod kontrolą to znaczy że nie jedziesz jeszcze dostatecznie szybko...
Forumowicz
 
Od: 13 lut 2008, 17:56
Posty: 42
Skąd: Jelenia Góra
Auto: GLA250 4Matic

Postprzez zoge » 14 maja 2008, 14:19

A ja byłem w ASO MAzda w Księżynie w Białym.
Panowie bardzo rozmowni :)
Załatwili wszystko bardzo szybko i zadowolonym:)
Mojego męża fascynują japońskie gejsze...
Początkujący
 
Od: 10 kwi 2008, 09:43
Posty: 6
Skąd: Białystok
Auto: Mazda 6 kombi 2.0 r. 2006

Postprzez siegu » 27 lip 2008, 19:20

Poraz kolejny DUŻY PLUS dla:

Auto Księżyno" Plus"
Księżyno k. Białegostoku
Moderator
 
Od: 27 sie 2007, 18:08
Posty: 2121 (0/4)
Skąd: Osielsko / Bydgoszcz
Auto: 626 GF FS
Infiniti M37x
Mitsubishi Colt Cz3

Postprzez aggio » 9 wrz 2008, 14:54

NIE POLECAM wręcz odradzam AUTO KSIĘŻYNO koło Białegostoku.

Miałem problem taki. Gasł na zimnym silniku dopóki się nie rozgrzał. Brak błędów w komputerze. To Panowie "fachowcy" stwierdzili u mnie po wnikliwej analizie komputerem i bez uszkodzone popychacze hydrauliczne. hahaha Skasowali mnie 300zł za tę "diagnozę" <killer> i powiedzieli, że naprawa będzie kosztować 3500zł. <szok> Oczywiście nie skorzytsałem z ich porady i pojechałem do innego Fachowca. Jak się okazało w moim modelu NIE MA popychaczy hydraulicznych! hahaha hahaha Problemem był brak luzu zaworowego na zaworach wydechowych, który doprowadził do wypalenia zaworów i gniazd zaworowych wskutek czego nie było kompresji na zimnym silniku. To był mój 7 "fachowiec" i druga ASO w ciągu pół roku. Wszyscy razem doprowadzili do tego, że głowica jest do remontu.
Forumowicz
 
Od: 7 cze 2006, 15:33
Posty: 82
Skąd: Łomża
Auto: Premacy FS '02 asb pb/lpg

Postprzez pmalicki » 14 wrz 2011, 18:16

W zeszłym tygodniu napisałem niepochlebny post o ASO Auto Księżyno będąc niezadowolonym z poziomu ich obsługi. Chciałbym niniejszym napisać sprostowanie.

Cała sprawa zostala wyjaśniona i okazała się po prostu zwykłym nieporozumieniem.

Firma koniec z końców wywiązała się bardzo profesjonalnie z zamówionej usługi (bezinwazyjne usuwanie wgniotek na karoseri mojego auta). Nie doliczili również dodatkowych opłat wynikających z tego, że nadwozie mojego auta jest aluminiowe oraz, że bardzo utrudniony był dostęp do elementów które wymagały prostowania.

Na dzień dzisiejszy jestem bardzo zadowolony z poziomu wykonanej usługi i z tego jak zostałem potraktowany. Ciężko mi ocenić poziom innych usług serwisowych w tym ASO ale jeśli chodzi o bezinwazyjne metody naprawiania elementów karoserii uważam, że mają jednego z najlepszych fachowców.

Polecam jak najbardziej!
pmalicki
 

Postprzez Dusia01 » 27 paź 2011, 13:07

No jak to ludzie zmieniają zdanie :D
W zeszłym tygodniu napisałem niepochlebny post o ASO Auto Księżyno będąc niezadowolonym z poziomu ich obsługi. Chciałbym niniejszym napisać sprostowanie.

Szkoda, że pamiętają tylko o jednym z wpisów. Wątek niniejszy czytałam jeszcze w czasie gdy był opinia negatywną, obecnie jest pozytywną. Dokładnie w dniu wczorajszym, przeglądałam taki serwis dobrymechanik, bo ojciec prosił mnie o poszukanie pewnych informacji odnośnie jego samochodu (konkretnie padł mu zespolony przełącznik kierunkowskazów w Mercedesie, i jeden kupił na serwisie aukcyjnym, po czym pomimo zapewnień sprzedającego, że będzie pasował okazało się, że jest zły i poprosił mnie o poszukanie jakiegoś takiego używanego z warszawy, stwierdził, że w jego przypadku zakup nowego i naprawa w ASO ekonomicznie jest bez sensu). Tak więc weszłam na tę stronę, jak przeglądałam to wpadłam na pomysł, aby zobaczyć co ciekawego piszą o Auto Księżyno.... Nie ukrywam, że się zdziwiłam jak zobaczyłam opinie negatywną w postacie dokładnie skopiowanego postu z mazdaspeed (tego pierwotnego) I co tu jest prawdą???? :D
Początkujący
 
Od: 12 lip 2011, 12:53
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 626 2.0 16V.

Postprzez kkaczor » 1 lis 2011, 00:24

Witam, właśnie wróciłem z przeglądu przy 60kkm i chciałbym pochwalić ASO Auto Księżyno w Białymstoku, wszystko wykonane sprawnie i szybko. Plus podziękowania za "wciśnięcie" przeglądu w napięty grafik – inaczej miałbym spory problem. Co mnie zaskoczyło:
1. okazało się, że miałem NIEORYGINALNE filtry powietrza i przeciwpyłkowy (wymieniane w ASO w Warszawie),
2. filtr przeciwpyłkowy wyglądał jakby ktoś o nim zapomniał przy ostatnim przeglądzie i nie dało się go wyjąć bez narzędzi (znów ASO w Warszawie),
3. dostałem z powrotem resztę oleju silnikowego z bańki (jeżeli oleju Dexelia nie ma z beczek – ASO w Warszawie przycinało mnie przy każdym przeglądzie; muszę zajrzeć do faktur. Czy ktoś wie, czy Dexelię serwisy mają w beczkach?),
4. w końcu ktoś ustawił mi światła tak, że coś widzę w nocy (ksenony) – ASO w Warszawie nie dało rady DWA RAZY (za pierwszym razem przy wymianie reflektora w ogóle ktoś miał w pupie gdzie świeci i walił innym po oczach – musiałem się upomnieć. Za drugim razem zgłosiłem, że chyba świecą za nisko. Okazało sie, że zbyt wysoko i obniżyli. W Auto Księżyno aż mnie zaprosili pokazać. Na maszynce snop światła był centymetr PONIŻEJ poziomu. Nie trudno sobie policzyć ile to metrów na asfalcie.
W środę zawitam do salonu Odyssey w Warszawie z moimi "oryginalnymi" filtrami powietrza i zapytam się o co chodzi (przy ostatnim przeglądzie korzystałem z akcji "klimatyzacja" ale pies z kulawą nogą nie raczył mnie poinformować, że to jest akcja na zamiennikach! A mają taki obowiązek. Nic dziwnego, że wyszło taniej, niż zwykły zakup filtrów przy przeglądzie!!! A to tego mam podejrzenie, że kabinowego nikt nawet nie dotknął kijem przez szmatę, skoro teraz musieli go wyrywać). Filtr powietrza raczej nie wchodził w skład akcji, więc jeżeli okaże się, że zapłaciłem za oryginalny (muszę tylko zajrzeć do faktury) to będzie niezły dym.

Jeżeli ktoś korzysta z usług salonu na Górczewskiej to warto zaryzykować wizytę w innym. Polecam w miarę możliwości odwiedzić ASO Księżyno w Białymstoku. Mam nadzieję, że oddział w Warszawie (na Targówku) podchodzi tak samo do sprawy. Sprawdzę to przy najbliższej okazji.
Ostatnio edytowano 1 lis 2011, 02:30 przez kkaczor, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sty 2010, 10:14
Posty: 188 (1/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 GH 2009 sedan 2.0

Postprzez Grzyby » 2 lis 2011, 00:54

kkaczor napisał(a):Czy ktoś wie, czy Dexelię serwisy mają w beczkach?),

Nie wiem, ale w ASO w Kielcach nie zapłaciłem za pełne litry – na fakturze była podana ilość oleju z 1 miejscem po przecinku (nie pamiętam już dokładnie ile).
Obrazek
d.pa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2004, 23:09
Posty: 17082 (109/177)
Skąd: KIELCE
Auto: Suzuki Aerio 2.3l LPG '06
Renault Trafic 1.6 TT '16
Fiat Doblo 1.6 16V '01
Dacia DV 1.6 LPG '14
Fiat Panda VAN 1,1 LPG '05
Fiat Ducato Pilote First 62A, 2.5TDI, '98
Burstner Amara 535TK

Postprzez kkaczor » 2 lis 2011, 01:25

Tak, też mam 4.5l na fakturze. Tu się wszystko zgadza...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sty 2010, 10:14
Posty: 188 (1/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 GH 2009 sedan 2.0

Postprzez kkaczor » 2 lis 2011, 19:24

kkaczor napisał(a):Witam, właśnie wróciłem z przeglądu przy 60kkm i chciałbym pochwalić ASO Auto Księżyno w Białymstoku, wszystko wykonane sprawnie i szybko. Plus podziękowania za "wciśnięcie" przeglądu w napięty grafik – inaczej miałbym spory problem. Co mnie zaskoczyło:
1. okazało się, że miałem NIEORYGINALNE filtry powietrza i przeciwpyłkowy (wymieniane w ASO w Warszawie),
2. filtr przeciwpyłkowy wyglądał jakby ktoś o nim zapomniał przy ostatnim przeglądzie i nie dało się go wyjąć bez narzędzi (znów ASO w Warszawie),
3. dostałem z powrotem resztę oleju silnikowego z bańki (jeżeli oleju Dexelia nie ma z beczek – ASO w Warszawie przycinało mnie przy każdym przeglądzie; muszę zajrzeć do faktur. Czy ktoś wie, czy Dexelię serwisy mają w beczkach?),
4. w końcu ktoś ustawił mi światła tak, że coś widzę w nocy (ksenony) – ASO w Warszawie nie dało rady DWA RAZY (za pierwszym razem przy wymianie reflektora w ogóle ktoś miał w [tiiit] gdzie świeci i walił innym po oczach – musiałem się upomnieć. Za drugim razem zgłosiłem, że chyba świecą za nisko. Okazało sie, że zbyt wysoko i obniżyli. W Auto Księżyno aż mnie zaprosili pokazać. Na maszynce snop światła był centymetr PONIŻEJ poziomu. Nie trudno sobie policzyć ile to metrów na asfalcie.
W środę zawitam do salonu Odyssey w Warszawie z moimi "oryginalnymi" filtrami powietrza i zapytam się o co chodzi (przy ostatnim przeglądzie korzystałem z akcji "klimatyzacja" ale pies z kulawą nogą nie raczył mnie poinformować, że to jest akcja na zamiennikach! A mają taki obowiązek. Nic dziwnego, że wyszło taniej, niż zwykły zakup filtrów przy przeglądzie!!! A to tego mam podejrzenie, że kabinowego nikt nawet nie dotknął kijem przez szmatę, skoro teraz musieli go wyrywać). Filtr powietrza raczej nie wchodził w skład akcji, więc jeżeli okaże się, że zapłaciłem za oryginalny (muszę tylko zajrzeć do faktury) to będzie niezły dym.

Małe sprostowanie: nie wiem dlaczego, ale serwis w Białymstoku nie wpadł na to, że filtr powietrza wymienia się dopiero przy 60tys (czyli przy przebiegu, w którym sami go wymienili). Ten który był to był filtr fabryczny i prawdopodobnie po prostu nie miał logo. Nie zmienia to faktu, że z usługi jestem zadowolony. Mogliby tylko obniżyć trochę ceny, bo jest drożej niż w Warszawie :)

PS. Naszczekałem też niepotrzebnie na ASO Odyssey, więc zamieszczam SPROSTOWANIE.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 sty 2010, 10:14
Posty: 188 (1/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda6 GH 2009 sedan 2.0

Postprzez futropuch » 3 lis 2011, 04:31

Chyba nie mają dexteli w beczkach. Ja zawsze przy wymianie dostaję w bańce resztę oleju. Serwis całkiem o.k chociaz na ostatnim przeglądzie oddali mi auto z niezamkniętą maską i zapomnieli nakleić informację o zmianie oleju. Co do cen to fakt drogo.
futropuch
 

Postprzez grzesiek32 » 22 kwi 2016, 20:53

ja do tej pory raz odwiedziłem auto serwis Księżyno i też jestem zadowolony – bardzo miła obsługa, nie próbowali zedrzeć dodatkowej kasy za uzupełnienie klimatyzacji – ogólnie 4+ ;)
Początkujący
 
Od: 22 gru 2015, 12:50
Posty: 4 (0/1)
Auto: mazda 3

Postprzez dodziak » 18 kwi 2017, 20:08

Zdecydowanie polecam. Miła i sympatyczna obsługa, fachowość i upusty za kilkuletnią lojalność i serwisowanie dwóch mazd.
Forumowicz
 
Od: 22 lip 2008, 09:53
Posty: 31 (0/1)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda

Postprzez Paweł-Gołembiewski » 8 lut 2018, 22:14

Dziękuję bardzo za wszystkie opinie :) Mimo, że z Mazdą jesteśmy związani bardzo mocno od 2002 roku, na forum zarejestrowałem się dopiero w tym tygodniu :) Dlaczego? Zbyt wiele się dzieje: zloty, spoty, różne wydarzenia i spotkania. W tym roku dogadałem Puchar Mazda Rotary Club Polska, dla posiadaczy samochodów z silnikiem Wankla :) W dużej części znamy się z facebooka, tym niemniej nie wszyscy go używają, a zależy mi na bezpośrednim kontakcie. Głównie stąd taka moja decyzja.
Także gdybym mógł w czymś pomóc, zapraszam do kontaktu, czy via PW, czy przez facebooka :
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001961368770


W roku 2017 mieliśmy przyjemność spotkania przy okazji testowania Nowej Mazdy CX-5:

Mazda CX-5 Białystok DEALER MAZDY.jpg


Mazda CX-5 Białystok SALON MAZDY.jpg


Zapraszam też do polubienia naszej strony, tam nieraz naprawdę wiele się dzieje:
https://www.facebook.com/golembiewscy/

Przede wszystkim jednak zapraszam do bezpośredniego kontaktu, gdyby była taka potrzeba :)
Na co dzień znajdziesz mnie w serwisie Mazdy:
>> Zapraszam serdecznie :) <<
Avatar użytkownika
Firma
 
Od: 7 lut 2018, 15:02
Posty: 128 (31/9)
Skąd: Białystok
Auto: Mazda RX7 FB, RX7 FC, RX8, CX5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki