Elektronika – Zielona Góra – Czejur

Postprzez bacapl » 4 cze 2012, 18:27

Czejur
ul. Dąbrowskiego 78B
Zielona Góra
Tel. 68 327 01 23
Tel. 665 925 500
pon. – pt. 8:00 – 17:00
soboty 8:00 – 14:00
http://czejur.zgora.pl/


Witam
Czy jest w zielonej warsztat w którym można podłączyć auto pod komputer aby zdiagnozował problem z tempomatem.
Początkujący
 
Od: 30 mar 2012, 18:16
Posty: 10
Auto: Mazda 6 GG 2.0D RF-7J
2006 143KM TopSport

Postprzez jarekzgora » 14 cze 2012, 20:48

bacapl napisał(a):Witam
Czy jest w zielonej warsztat w którym można podłączyć auto pod komputer aby zdiagnozował problem z tempomatem.


ZIELONA GÓRA ul.Dąbrowskiego – elektronika

Osobiście premką byłem w Czejurze ul. Dąbrowskiego w Z.G. na kompie jakoś wczesną wiosną bo padł mi czujnik ABS. Podłączyli, zdiagnozowali i wzięli tylko 50zł. Do tego typu spraw właśnie ich polecam.
Nie polecam ich natomiast do ustawiania geometrii, zbieżności – bo ustawiali mi też w premce i ...zostawili mi żabkę w zawieszeniu!!!
Kapnąłem się że coś było nie tak, bo po wyjeździe od nich, waliło coś przy skręcaniu w jedną stronę. Podjechałem wtedy z tym na stację diagnostyczną bo nie wiedziałem o co kaman – ale diagnosta miał z tego ubaw jak to zobaczył. Wróciłem więc do Czejura, wyciągnęli klucz, na szczęście okazało się że owy klucz nic nie narozrabiał a właściciel postawił mi 4-paka. Przeprosił, ale więcej z zawieszeniem do nich nie pojadę.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 31 gru 2010, 13:30
Posty: 29
Skąd: Zielona Góra
Auto: premacy CP FP ( od Fasoli),
V70 III KINETIC 2.0d

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki