ASO Mazda – Zabrze – Pro moto

Postprzez gdyniek » 25 lut 2010, 11:26

Pro-moto
ul. Wolności 1
41-800 Zabrze
Tel. sprzedaż: 32 757 11 44
Tel. serwis: 32 757 11 44
Fax: 32 250 22 78
Email sprzedaż 01022.recepcja@mazda-dealer.pl




od niedawna / chyba, bo nie zauważyłem wcześniej/ Pro-Moto dealer w ZABRZU ma tez warsztat
http://dealers.mazda.pl/pro-moto/
Czy ktoś z niego korzystał, jakieś wrażenie pozytywne lub nie?
Forumowicz
 
Od: 22 maja 2007, 14:33
Posty: 47 (1/0)
Skąd: Gliwice
Auto: 626 GW 2001r LPG
M5 2.0 2010 LPG

Postprzez gdyniek » 1 mar 2010, 10:39

wycena wymiany termostatu na 227pln brutto.. Ten sam termostat w Mazda Dobosz w Chorzowie 100pln+wymiana. Wiec chyba jednak dalej bede jezdzil do Chorzowa
Forumowicz
 
Od: 22 maja 2007, 14:33
Posty: 47 (1/0)
Skąd: Gliwice
Auto: 626 GW 2001r LPG
M5 2.0 2010 LPG

Postprzez ruby81 » 13 kwi 2010, 17:34

to chyba oddział mazdy z katowic ta sama nazwa, czesci w zabrzu drozsze od katowic.
Początkujący
 
Od: 2 sie 2009, 20:08
Posty: 13

Postprzez lukaszremus » 26 maja 2010, 15:04

Witam ja polecam serwis jak najbardziej. Fachowa obsługa, szybko i sprawnie poradzili sobie z moja usterka w samochodzie. A zaznacze ze byłem w 2 innych serwisach i nic. A w Zabrzu szybko i sprawnie usuneli usterke i ceny maja przystepne. I nawet na rabat mozna liczyc. Polecam miły i fachowy Serwis. :)
lukaszremus
 

Postprzez arturo76 » 7 cze 2010, 16:47

Witam!
Byłem ostatnio w pro-moto Zabrze na przeglądzie po 80 tyś.
Wymienili:

> olej
> filtr oleju plus uszczelka pod korek
> filtr przeciwpyłkowy z klimy
> filtr powietrza

> umyli madzie, ale pozostały robale na przodzie i porobili straszne "mazy" na szybach

innych usterek nie stwierdzono

Czas: niecałe 3 godz.
Cena 996 PLN

Obsługa taka sobie, samo biuro raczej spartańskie.
Wisi u nich tabela z cennikiem wybranych usług z której to utkwiła mi w pamięci jedna pozycja, a mianowicie wymiana klocków hamulcowych w nowej "6" – 720 PLN ! To raczej sporo.
Pozdrawiam.
Mazda 6 GG MZR-CD 143 PS
Początkujący
 
Od: 30 lis 2009, 13:43
Posty: 19
Skąd: Gliwice
Auto: Mazda CX-5 (KE) 2.2D 175KM Revolution
Mazda 2 DY 1.4i AT

Postprzez Radex » 16 lis 2010, 02:46

Dodam opinię:

NIE POLECAM !

Byłem jakiś czas temu u nich na przeglądzie.
Mechanik chyba zapił pałę bo nie przyszedł do roboty. Przeglądu dokonał po łebkach (a jakże) stażysta wraz z serwisantem.
Przegląd który miał trwać godzinę odwalili chłopaki w około 20minut ;P <lol> <lol> <lol> <lol>
Jakość obsługi w salonie który mieści się obok poniżej jakiejkolwiek krytyki, Ci ludzie nie powinni tam pracować tylko zbierać kartofle na polu. Ani me ani be, zebrali się we 3 przy biurku i były śmichy hihy na cały salon a klienta mieli w przysłowiowej du***. Marność nad marnościami

Muszę jednak powiedzieć dobre słowo o serwisancie który pomagał dzielnie stażyście w przeglądzie.
Ten Pan akurat wykazał się samymi pozytywami, ale niestety reszta ekipy jest totalnym dnem.

Ogólnie... nie warto.

Lepiej jechać do ASO w Dąbrowie lub Katowicach ale PRO MOTO (Dygi juz tak bardzo bym nie polecał :P )
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez Tomek323 » 20 mar 2011, 11:31

Radex napisał(a):
Lepiej jechać do ASO w Dąbrowie lub Katowicach ale PRO MOTO (Dygi juz tak bardzo bym nie polecał :P )



Sorki, za off-top. Dlazcego Dygi już tak bardzo byś nie polecał? Mam zamiar tam jechać i chciałbym się co nie coś dowiedzieć?
Początkujący
 
Od: 15 lis 2008, 15:34
Posty: 20
Skąd: Katowice
Auto: 323 BG

Postprzez Radex » 21 mar 2011, 12:22

możesz conieco przeczytać w tym wątku viewtopic.php?f=101&t=108567&start=440

jeszcze ktoś skarżył się na nich ale nie pamiętam na której stronie.
poza tym samo to że publicznie wyzywają klientów nie świadczy o nich dobrze, więc domyśl się jak traktują klientów w warsztacie....
ja polecam Boronia w DG albo ProMoto w KCE.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 sty 2007, 23:24
Posty: 8982 (46/30)
Skąd: Zawiercie
Auto: Bunia

Postprzez Grzesiu » 27 maja 2011, 16:52

w imieniu kogoś kto nie "forumuje" tutaj, po tym co zobaczyłem i usłyszałem od znajomego który tutaj na forum się nie udziela a zdecydował się na swap silnika w tym "ASO" to... zdecydowanie odradzam bo to co po sobie zostawili pod maską, czego nie zrobili, bo nie umieli/nie chciało im się.. dużo by pisać, wnioskuję że o sztuce jakiejkolwiek w dziedzinie mechaniki małe panuję w tym warsztacie pojęcie, skoro taki laik jak ja wyłapuję zaniedbanie na zaniedbaniu. Po prostu tragedia, odradzam. Szanujący się fachowiec nie podejmuje się zlecenia którego nie potrafi wykonać. Zadanie do prostych nie zależało, ale gdzie szukać pewnych w dziedzinie mazdy jak nie w AUTORYZOWANYM SERWISIE :|
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 20 sie 2007, 20:31
Posty: 824 (0/3)
Skąd: Ruda Śląska
Auto: Mx5 NA 93’ Canada
Rx7 SA 79'
3 BM Nakama
Mx5 ND RF
6 GJ

Postprzez mazda KLUB » 28 lut 2013, 20:04

A ja jestem zadowolony z serwisu w zabrzu miła i fachowa obsługa nic dodać nic ująć , żeby tylko wszędzie takie serwisy były jak w Zabrzu <ok>
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 6 sie 2011, 17:41
Posty: 27 (1/0)
Skąd: Gliwice
Auto: Mazda 3 BL sil.1,6. rok.2010

Postprzez Iver1982 » 5 kwi 2013, 10:47

Nie wiem co mam powiedzieć...

Byłem w ASO w Zabrzu (w końcu najbliżej bo u siebie) w sprawie wysokiego spalania mojej Madzi. Stwierdzili że przy braku jakichkolwiek błędów na komputerze najlepszym rozwiązaniem będzie aktualizacja mapy lub sprawdzenie przepływu wtrysków. "Mądry" serwisant doradził mi mapowanie za 300zł bo jak to określił w trakcie wgrywania mapy jeśli coś nie tak jest z wtryskami to "wybije" i będzie kolejna diagnoza że to wtryski. Tak też zrobili i skasowali mnie 300 za mapkę. Oczywiście nic to nie pomogło a jak rozmawiałem z każdym innym mechanikiem to mówili że jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Wnioskuję więc że nie bardzo serwis wie co zrobić albo naciąga ile wlezie. W każdym razie nie mam zamiaru już tam wracać.
A teraz pytanie. Zna ktoś w okolicach Zabrza dobrych fachowców, którzy zajęliby się tym problemem (myślę o sprawdzeniu przepływu wtrysków i wymianie podkładek pod wtryskami), niekoniecznie musi to być ASO.
Początkujący
 
Od: 4 lut 2013, 19:10
Posty: 16
Skąd: Zabrze
Auto: Mazda 6 GH Kombi, 2.0D MZR-CD 140KM, 2009r.

Postprzez sztosik » 5 kwi 2013, 21:48

Ja serwisuje swoja Mazde (poprzednio Corse) w Gliwicach w Vectorze ul. Jagielonska 27a. Nigdy mnie nie naiciagneli. Dostałem namiary od mojego kolegi z pracy, który jest bardzo wymagajcy. Oboje stwierdzilismy nie nikomu innemu nie oddamy auta do napraw. Polecam, ale decyzja nalezy do Ciebie. Pozdrawiam
sztosik
 

Postprzez Warko_ » 12 kwi 2016, 11:54

Czy ktoś ma jakieś zdanie na temat ASO Mirai Motors w Zabrzu. Dawniej ProMoto, pewnie serwisanci ci sami, ale szefostwo mogło się zmienić, a wraz z tym podejście do klienta. Będę wdzięczny za opinie.
Forumowicz
 
Od: 9 lut 2015, 02:31
Posty: 56 (3/1)

Postprzez ace2 » 19 cze 2018, 10:59

Stanowczo odradzam !!!

Kupiłem u Nich auto 2 lata temu więc kilka kontaktów już miałem. Handlowiec i Pani od ubezpieczeń bez zastrzeżeń. Jak nie odbiorą to zawsze oddzwonią. Serwis – dramat, nie odbierają , nie oddzwaniają. Zero kontaktu. Na miejscu są tylko prace mają nie we krwi tylko w pupie. Chodzą po serwisie jak święte krowy. Jeśli wystąpi problem dzwonić trzeba do Sosnowca lub Bielska. Omijajcie szerokim łukiem tego dealera. Szkoda nerwów. Dziwne, że właściciel to toleruje bo dla mnie są wszyscy do zwolnienia. A zmowa w nieodbieraniu telefonów trwa od bardzo dawna i nie pomaga pozostawienia kontaktu do oddzwonienia w Sosnowcu, u handlowca czy w ubezpieczeniach. Żałuję że auta nie kupiłem w Bielsku.
Forumowicz
 
Od: 24 maja 2011, 09:48
Posty: 33
Skąd: Rybnik
Auto: Mazda 6 2.0 SKYACTIV-G (Pb) GJ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki