Machanika, Elektryka – Mysłowice – Mazvagtech2 Dariusz Wilczkowski

Postprzez EszBe » 12 cze 2017, 20:59

MazVagtech2 Dariusz Wilczkowski
Obrzeżna Północna 17
Mysłowice
723 734 368
https://www.facebook.com/MAZVAGTECH2/


Zakładam nowy wątek ponieważ obecnie to nie jest jednak ten sam warsztat co Mazvagtech z Jaworzna prowadzony przez Pana Mariusza. Dla pełności bazy danych warto by sie tu jednak pojawił też ten warsztat prowadzony przez Pana Darka który również z tego co widzę posiada wielu klientów a jednak brak miejsca by wyrazić o nim opinie na forum.

Zacznę więc z moją myślę że obiektywą opinią.

Do tej pory wykonywałem u Pana Darka kilka prac mniej i bardziej skąplikowanych.
-Wymiana rozrząd
-wymiana klocków i tarczna na wiercone/nacinane
-wymiana tulejii na poliuretany
-wymina kompletu uszczelnień przedniego rozdzielacza napędu
-wymiana kompletu amortyzatorów
-okresowe wymiany filtrów
-uszczelnienie wału od strony skrzyni

Każda z tych prac została w mojej opinii wykonana rzetelnie i fachowo. Rozdzielacz napędu został ogarnięty w tepie wręcz ekspresowym w ciągu jednej nocy z piatku na sobotę poniewaz miałem wyjazd wakacyjny. Z kolei wymina uszczelniacza wału od strony skrzyni która wiaże sie z wyjęciem silnika również została wykonana w czasie ogólnie uznawanym za "dni wolne". Pan Darek oprócz dużej wiedzy mechanicznej wykazuje równiez zrozumienie dla potrzeb klienta i samochód nie "lezakuje" na placu czekając na swoja kolej – gdy umawiasz sie na termin to robota jest wykonywana – i to cenie sobie najbardziej.

Osobiście polecam ten warsztat.
Początkujący
 
Od: 3 lut 2017, 22:34
Posty: 4
Auto: Mazda Cx-7 2009 2,3 DISI Turbo

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderatorzy

Przedstawiciele Regionów, Moderatorzy Opinie i Poradniki