Dziury w progach, zakup reparaturek

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez tiker » 20 kwi 2015, 19:36

Witam

Kilka dni temu zauważyłem że do mojej Mazdy wkradła się rdza <płacze> a dokładniej tak jak w temacie chodzi o progi. Problem w tym że nigdzie nie mogę znaleźć jeśli macie jakieś pomysły gdzie mogę szukać (kupić) proszę o informację.

Pozdrawiam
tiker
 

Postprzez DaNkO89 » 25 lis 2015, 21:30

niestety musisz znalesc zdrowa karoserie lakiernik powycina i pospawa , wiem sam tak zrobilem tyle ze jeszcze rdzy nie bylo widac ale zrobilem bo trzebabylo zostal mi teraz dach i pas [jaki?] :D karoserii jest pelno w necie ludzie sie znecaja nad madziami...;/
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 cze 2015, 13:26
Posty: 8
Auto: Mazda RX-8 1.3 Wankl 141kW

Postprzez kiczis » 19 lis 2016, 21:46

Witam koleżanki i kolegów !

Mam możliwość wyprodukować reperturki najbardziej gnijących miejsc w RX8 takich jak nadkola, błotniki, progi itp...

Elementy reperacyjne są zrobione z polskiej blachy karoseryjnej, nisko węglowej, ocynkowane elektrolitycznie.

Wszystko jest wytworzone poprzez odlanie matryc i stempli danego elementu – reperaturki są odbiciem z oryginalnych także nie ma problemów ze spasowaniami itp...

Robione są profesjonalnie – nie w garażu.

Proszę o opinię na ten temat, czy chcielibyście żebym zrobił ? oraz co ? Gdzie RX8 ma największe problemy itp... Proszę pisać w komentarzach ponieważ ekspertem od Rexów nie jestem !

Na zdjęciach przykłady do Prelude V gen i Crx DelSol :) Dodam że jakość stoi na wysokim poziomie i wszyscy są zadowoleni...

Jeśli ADMIN uzna dział za błędny proszę o przeniesienie ! Chciałem podyskutować :) Dziękuję !
Załączniki
Błotniki Crx DelSol.jpg
DSC_0482.JPG
prelude V arches.jpg
prelude V fenders.jpg
Progi Crx DelSo.jpg
kiczis
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy RX-8 / RX-7