Zakup samochodu

Mazda CX-3 (2015-2021)

Postprzez andrep » 5 lut 2018, 19:47

Tak wiem wizualnie mi się podobają <spoko> , dlatego kupiłem i opisałem w wątku odpowiednim(Dostępne akcesoria, modyfikacje wizualne...). Tylko nie byłem pewien jakie są oryginały , a oglądałem różne zderzaki na allegro i tak właśnie wydawało mi się że plastik bo jeden był uszkodzony. Oczywiście nikt samych nakładek nie chciał sprzedać :(
Podrawiam
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 sty 2016, 16:58
Posty: 2517 (79/176)
Skąd: Kraków
Auto: Była/jest...
Mazda CX3 2016,Soul Red, AWD 2.0 154 KM AT,Sky Passion+Pakiet Saffety
Jest
BMW i3 "elektrowóz"2018 (XII) 170KM

Postprzez toruńczyk » 6 lut 2018, 07:22

Ja tylko podkreślę to co napisał Kolega @malino .
Dodatki w chwili sprzedaży nowego modelu ma tylko Dealer i on ten fakt cenowo wykorzystuje . Jeśli chcesz mieć auto stylizowane – nie standardowe to przy zakupie tylko w Salonie można się w nie zaopatrzyć. Tylko, że tak jak przedmówca wspomina , co najwyżej dodatki te sprzedają po kosztach by ewentualnie zdobyć klienta .Po paru latach na rynku są już dostęone akcesoria i tak obecnie jest z naszą Cx-3.
Widać teraz jakie kosmiczne ceny skcesorii ma Dealer.
Dlatego teraz "ten chwyt" nie powinien być atutem sprzedających . Ja oczekiwałbym już przy zakupie konkretnych upustów cenowych ponieważ słychać też o FL naszej Madzi .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2015, 20:02
Posty: 501 (16/40)
Auto: Mazda CX-3 – 2016r. , 2.0Pb – 120KM , AT , Sky Passion , Soul Red .

Postprzez malin00 » 6 lut 2018, 09:13

Ale Mazda ma taką a nie inną politykę i rabatów nie daje i w tym przypadku salon Ci nei pomoże bo w każdym jednym jak zapytasz to powiedzą, że taka polityka mazdy a nie inna i nic nie ugrasz (co najwyżej te 2% wartości samochodu w postaci dodatków). Nie wiem czy to się zmieniło odkąd kupowałem czy nie, ale jeżeli nadal nie to wydaje mi się, że może się zmienić i jednak zaczną dawać te rabaty w końcu. Kiedyś. Chociaż z drugiej strony im tak dobrze się sprzedają te samochody bez rabatów, że sam nie wiem :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 gru 2015, 13:45
Posty: 84 (9/1)
Auto: Mazda CX-3 skypassion benzyna 2.0 150KM AWD manual 2015

Postprzez Chomcio » 6 lut 2018, 19:20

toruńczyk napisał(a):Ja tylko podkreślę to co napisał Kolega @malino .
Dodatki w chwili sprzedaży nowego modelu ma tylko Dealer i on ten fakt cenowo wykorzystuje . Jeśli chcesz mieć auto stylizowane – nie standardowe to przy zakupie tylko w Salonie można się w nie zaopatrzyć. Tylko, że tak jak przedmówca wspomina , co najwyżej dodatki te sprzedają po kosztach by ewentualnie zdobyć klienta .Po paru latach na rynku są już dostęone akcesoria i tak obecnie jest z naszą Cx-3.
Widać teraz jakie kosmiczne ceny skcesorii ma Dealer.
Dlatego teraz "ten chwyt" nie powinien być atutem sprzedających . Ja oczekiwałbym już przy zakupie konkretnych upustów cenowych ponieważ słychać też o FL naszej Madzi .

Wojowałem w salonie przez 3 dni jak grochem o śianę po 2 dniach na moje pytanie dostałem dziś odpowiedź "Spoilery boczne dolne możemy sprzedać za 1500 pln, natomiast tylny dachowy za 1000pln. To są już ceny po maksymalnym możliwym rabacie. " i oczywiście komentarz ,że na rynku sa i pojawiają sie zamienniki ale tylko w salonie Mazdy dostępne sa oryginalne ...czas oczekiwania 2 tygodnie. odpuściłem ..;–)
Początkujący
 
Od: 3 lut 2018, 12:00
Posty: 10 (8/0)
Auto: Mazda CX-3 2017 SkyPassion SoulRed silnik 2.0 120 kM

Postprzez bbogdan » 6 lut 2018, 19:50

Cena katalogowa tych dwóch elementów to 3100zl. wynegocjowałeś prawie 20% to i tak sukces :) ,w tym tygodniu rezygnowałem z zamówionego kompletnego ospoilerowania po 2 miesiącach bezowocnego oczekiwania ,także do tego czasu oczekiwania podchodził bym z dużym dystansem :)
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 00:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez Chomcio » 6 lut 2018, 20:59

bbogdan napisał(a):Cena katalogowa tych dwóch elementów to 3100zl. wynegocjowałeś prawie 20% to i tak sukces :) ,w tym tygodniu rezygnowałem z zamówionego kompletnego ospoilerowania po 2 miesiącach bezowocnego oczekiwania ,także do tego czasu oczekiwania podchodził bym z dużym dystansem :)

Nie no na termin to ja nie narzekam ale nawet jak sie podsumuje po upuście to wole poczekać i poszukać na rynku "nie oryginalnych dodatków ;–)" teraz bardziej skupiam sie na postawieniu auta zaraz po odbiorze z Salonu i połozyć na lakier powłokę ceramiczną lub druga opcja droższa folia , i cermika na felgi i cześci plastkowe. Zonie spodobało sie połozenie folii przyciemniających szyby a potem się zobaczy ,na ten czas czekamy na odbió Madziuni ;–)
pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 3 lut 2018, 12:00
Posty: 10 (8/0)
Auto: Mazda CX-3 2017 SkyPassion SoulRed silnik 2.0 120 kM

Postprzez toruńczyk » 6 lut 2018, 22:30

@Chomcio ... właśnie też tak trzymam ! Wszystkie dodatki poza wynegocjowanymi kupuję poza ASO . Niejednokrotnie przekonałem się , że to co oferuje Dealer można później kupić w sklepie i za cenę rynkową . "Świeżynka" zawsze cieszy i to obojętnie w jakiej wersji a jak się trochę postarzeje to mały "lifting" sprawia, że dalej jest atrakcyjną ;) ...to chyba tak jak nasze Panie ? :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2015, 20:02
Posty: 501 (16/40)
Auto: Mazda CX-3 – 2016r. , 2.0Pb – 120KM , AT , Sky Passion , Soul Red .

Postprzez Chomcio » 6 lut 2018, 22:51

toruńczyk napisał(a):@Chomcio ... właśnie też tak trzymam ! Wszystkie dodatki poza wynegocjowanymi kupuję poza ASO . Niejednokrotnie przekonałem się , że to co oferuje Dealer można później kupić w sklepie i za cenę rynkową . "Świeżynka" zawsze cieszy i to obojętnie w jakiej wersji a jak się trochę postarzeje to mały "lifting" sprawia, że dalej jest atrakcyjną ;) ...to chyba tak jak nasze Panie ? :)

Ojcze Toruński ;–) popieram w całej rozciągłości ....;–) chociaż była chwila rozterki brac/nie brac ...weź nie bierz kolega mi pokazał swoją 2 letnią BMKe wczoraj po nałozeniu ceramiki na lakier folii na szyby i lampy to normalnie mi sie przykleił banan na twarzy i jak na ten czas to jak pisałem wczesniej ide w kierunku zabezpieczenia wysmaruje ciałko naszej przyszłej Madzi ceramicznie a ewentualne dodatki do upiekszenia to na pewno skorzystam z Waszej ogromnej wiedzy w trakcie użytkowania dodając powolutku upiekszenia ;–) nKolega był w tym miejscu u nas w Gliwicach tam tez zaglądają Własciciele Magdalenek ;–)
http://www.braciapietrzak.pl/realizacje/mazda-cx-3
http://www.braciapietrzak.pl/realizacje/mazda-6mazda
Początkujący
 
Od: 3 lut 2018, 12:00
Posty: 10 (8/0)
Auto: Mazda CX-3 2017 SkyPassion SoulRed silnik 2.0 120 kM

Postprzez toruńczyk » 7 lut 2018, 09:34

Hahaha !
Może jestem mało ambitny dlatego "ojcem dyrektorem" nie musisz mnie tytułować :)
Ale jak co to możesz mnie zwymyślać od Krzyżaków , Koperników czy starych pierników ... bez urazy ;) :)
... a powłoka ceramiczna to super sprawa szczególnie na te ekologiczne lakiery ! Pozdrawiam !
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2015, 20:02
Posty: 501 (16/40)
Auto: Mazda CX-3 – 2016r. , 2.0Pb – 120KM , AT , Sky Passion , Soul Red .

Postprzez Sonne » 7 lut 2018, 17:17

@Chomcio
Ja zakupiłem swoją tydzień temu. Pojechałem do Bemo Motors. Koleś chciał mi dać najsłabszą Omegę, bo samochód na kredyt to musi być drugie zabezpieczenie.
I koniec tematu żadnych negocjacji. Może myślał, że złapał frajera.
Ja już byłem pewny że wybieram mazdę, pojeździłem po salonach oczekując tego co wynegocjowali inni z tego forum. Moim celem było 2% upustu + coś jeszcze.
I po wizycie w kilku salonach w końcu u Boltowicza dostałem 2% i dywaniki gumowe. ( miały być welurowe, ale po opiniach na forum, że po 10k km robią się dziury. Stwierdziłem że gumowe będą lepsze na start, tym bardziej że mamy zimę ). Nie chciało mi się nawet wracać do Bemo, bo choć handlowiec, był dla mnie miły przez cały okres okiełznania mazdy, to podczas negocjacji, chciał zgarnąć wszystko dla siebie...
Trzeba pamiętać, że im mniej on nam zaproponuje, tym więcej on zarobi.

Widziałem że myślisz o Navi. Zastanów się nad nią. W Mazdzie to wydatek około 2000 zł. Na ebay.pl od Pana ze Szczecina kupisz ją już za 180 zł. Ja kupiłem kilka dni temu, wczoraj ją zamontowałem i działa.
Oczywiście to kwestia moralna, czy to oryginał czy nie, bo nie wygląda to tak jakby miała to być podróba.
Prześpij się z tym dylematem i sam wybierz co wg Ciebie jest rozsądniejsze.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2017, 12:17
Posty: 63 (2/2)
Auto: Brak
KIA ProCeed GT 1.6 – Zamówiona
Mazda CX-3 – Skradziona
Opel Astra GTC – Sprzedany

Postprzez Furiat » 7 lut 2018, 20:15

Sonne napisał(a):
Widziałem że myślisz o Navi. Zastanów się nad nią. W Mazdzie to wydatek około 2000 zł. Na ebay.pl od Pana ze Szczecina kupisz ją już za 180 zł. Ja kupiłem kilka dni temu, wczoraj ją zamontowałem i działa.
Oczywiście to kwestia moralna, czy to oryginał czy nie, bo nie wygląda to tak jakby miała to być podróba.
Prześpij się z tym dylematem i sam wybierz co wg Ciebie jest rozsądniejsze.


I czy navi Ci potrzebne... Ja już się przyzwyczaiłem, że włączam navi w Mazdzie oraz na komórce Google Maps do korekty – bo po prostu te mapy w naszym samochodzie, mimo iż niby ''aktualizowane'' co jakiś czas, to jakiś żart. Nie widzi kilku-kilkunastoletnich dróg. Nie mówiąc o świeżych.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 9 gru 2016, 15:17
Posty: 120 (1/0)
Auto: Mazda CX-3 2016

Postprzez Sonne » 7 lut 2018, 20:26

@Furiat
Kupiłem Navi mazdowe tylko dlatego, by sprawdzić jak działa. Nie jest to aż taki duży wydatek ( 180 zł ) a dzięki temu chociaż coś na ekranie się pojawia. Do sprawdzenia drogi do jakiegoś sklepu w wawie wystarcza. Aby dojechać do Berlina, też wystarcza ( i bez navi bym pewnie dojechał hehe ) Dopiero gdy potrzeba jest dojechać do jakiejś dziury, wtedy będzie trzeba się posiłkować google maps.
Ogólnie dla mnie taką nawigacje powinni dawać za darmo we wszystkich samochodach bez podziału na pakiety. Mając takiego konkurenta jak google maps, śmieszne jest by płacić za nawigacje tak kolosalne pieniądze...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 gru 2017, 12:17
Posty: 63 (2/2)
Auto: Brak
KIA ProCeed GT 1.6 – Zamówiona
Mazda CX-3 – Skradziona
Opel Astra GTC – Sprzedany

Postprzez kicajek » 8 lut 2018, 11:04

Cześć koledzy. Nie chce zakładać nowego tematu, a rodzicielka mysli o kupnie uzywanej cx-3, więc pomyślałem że spytam tutaj. Mam pytanie co do wersji silnikowych i napędu z nimi powiązanego, ponieważ znaleźliśmy diesla 1.5, który powinien mieć napęd 4x4, a sprzedawca zarzeka się, iż go nie posiada. Była w ogóle opcja kupna diesla z napędem tylko na przód?
Początkujący
 
Od: 6 kwi 2014, 08:27
Posty: 8 (1/0)
Skąd: Południe
Auto: Mazda 3 1.6 Y6 TOP SPORT 2005

Postprzez bbogdan » 8 lut 2018, 11:48

Na naszym rynku nie były dostępne disle bez 4x4 ,może import z zagranicy .
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 00:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez gutek_wrb » 8 lut 2018, 16:13

Tak nawiązując do dialogu tu też chciałem kupić CX-3 w benzynie wersja 2,0 Skyenergy 120 kM manual 6 ale niestety te nawet 2 % naprawdę ciężko w salonie urwać :>
a na ratę 2079 zł/mc przy 3 latach jakoś mnie nie stać.
Już Opel Mokka w najwyższej opcji zagazowany wychodzi o 1000 zł prawie taniej ,no i Honda HRV elegant też <faja>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 22:52
Posty: 1313 (39/22)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez Chomcio » 8 lut 2018, 16:35

Sonne napisał(a):@Chomcio
Ja zakupiłem swoją tydzień temu. Pojechałem do Bemo Motors. Koleś chciał mi dać najsłabszą Omegę, bo samochód na kredyt to musi być drugie zabezpieczenie.
I koniec tematu żadnych negocjacji. Może myślał, że złapał frajera.
Ja już byłem pewny że wybieram mazdę, pojeździłem po salonach oczekując tego co wynegocjowali inni z tego forum. Moim celem było 2% upustu + coś jeszcze.
I po wizycie w kilku salonach w końcu u Boltowicza dostałem 2% i dywaniki gumowe. ( miały być welurowe, ale po opiniach na forum, że po 10k km robią się dziury. Stwierdziłem że gumowe będą lepsze na start, tym bardziej że mamy zimę ). Nie chciało mi się nawet wracać do Bemo, bo choć handlowiec, był dla mnie miły przez cały okres okiełznania mazdy, to podczas negocjacji, chciał zgarnąć wszystko dla siebie...
Trzeba pamiętać, że im mniej on nam zaproponuje, tym więcej on zarobi.

Widziałem że myślisz o Navi. Zastanów się nad nią. W Mazdzie to wydatek około 2000 zł. Na ebay.pl od Pana ze Szczecina kupisz ją już za 180 zł. Ja kupiłem kilka dni temu, wczoraj ją zamontowałem i działa.
Oczywiście to kwestia moralna, czy to oryginał czy nie, bo nie wygląda to tak jakby miała to być podróba.
Prześpij się z tym dylematem i sam wybierz co wg Ciebie jest rozsądniejsze.

Cześć , auto zapłacone tak jak obiecałem Żonie odbiór 14 luty wiec będzie na walentynki , i tak naprawde dałem sobie na luz z czapkowaniem w salonie nie to nie , navi wziałem autem będzie jeździć Żona jeździ codziennie po 60 -70 km wiec to w razie czego ta nawigacja od czasu do czasu sie przyda znajomy powiedział ze ta navi jako taka działa dość wolno ale jak w wyposażeniu jest szybka head-up to zmienia postac rzeczy ( a w naszym wyposazeniu jest ) bo poprawnie wyswietla gdzie i jak skrecic ale wychodze z załozenia ze mimo braku upustu 2-3% vs radość ukochanej Kobiety powoduje ze banan na twarzy i alleluja i do przodu jak mawia pewien Ojciec Dyrektor ;–) ;_)

Dopisano 8 lut 2018, 16:42:

toruńczyk napisał(a):Hahaha !
Może jestem mało ambitny dlatego "ojcem dyrektorem" nie musisz mnie tytułować :)
Ale jak co to możesz mnie zwymyślać od Krzyżaków , Koperników czy starych pierników ... bez urazy ;) :)
... a powłoka ceramiczna to super sprawa szczególnie na te ekologiczne lakiery ! Pozdrawiam !

no to niech zostanie Kopernik ;–) jakoś zawsze od kiedy pamiętam kojarzył mi sie z Toruniem i niech tak zostanie ;–) No drąze mocno temat powłoki z kilku ustaleń koszt przy naszej Madzi to :
Powłoka trzyletnia jest to koszt 2000 zł netto
Powłoka pięcioletnia jest to koszt 3000 zł netto
Przy pięcioletniej powłoce otrzymuje również pokrycie ceramiką przedniej szyby i frontów felg.
Powłoka, którą zabezpieczają to lakier Echelon Zen-Xero.
Kwestią opcjonalną jest połączenie zabezpieczenia ceramiką z foliami bezbarwnymi- folia bezbarwna LLumar. Cena zabezpieczenia zależy od ilości elementów pokrytych tą folią. Dla przykładu zabezpieczenie kloszy z przodu to koszt 400 zł netto. Zabezpieczenie lakieru pod klamkami to koszt 200 zł netto, przestrzeni bagażowej 200 zł netto. A dla przykładu cały front naszego autka (zderzak, klosze, maska, lusterka, błotniki, słupki A, nadszybie, klamki, przestrzeń bagażowa) to koszt 5700 zł netto.
Wstepnie ide w kierunku powłoki za 3000 tysiaki – ale to jeszcze jutro mam sie dogadac
Początkujący
 
Od: 3 lut 2018, 12:00
Posty: 10 (8/0)
Auto: Mazda CX-3 2017 SkyPassion SoulRed silnik 2.0 120 kM

Postprzez toruńczyk » 8 lut 2018, 17:49

Nie jeżdżę "autem darowanym przez bezdomnego" ;)
Dlatego liczę ... i " liczę " też na podpowiedź – czy warto zabezpieczać ?
Zastanawiam się czy w moim przypadku taka inwestycja byłaby uzasadniona ? Auto moje ma niespełna 2 lata i mimo , że jest dla mnie idealnie "skrojone" to już zacząłem myśleć jakie będzie nastęne . A , że mogę jeszcze długo myśleć to za 2 lata chętnie widziałbym się ... w np. zmienionej nowej Cx 3 z silnikiem skyactiv X ( lubię pomarzyć:) ) Nie przypuszczam by ten lakier zdążył się zdegradować a przed ewentualnym zniszczeniem i tak nic go nie uchroni . Czyli wiem , że nic nie wiem ... :(
Chomcio – tu już nie cytowałem "guru" ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2015, 20:02
Posty: 501 (16/40)
Auto: Mazda CX-3 – 2016r. , 2.0Pb – 120KM , AT , Sky Passion , Soul Red .

Postprzez bbogdan » 8 lut 2018, 17:55

Chomcio napisał(a):Zabezpieczenie lakieru pod klamkami to koszt 200 zł


To polecam ,te wnęki zawsze się rysują
Forumowicz
 
Od: 14 sty 2017, 00:15
Posty: 491 (0/26)
Auto: Mazda CX-3 2016 AWD
CRYSTAL WHITE PEARL (34K)

Postprzez Chomcio » 8 lut 2018, 18:06

toruńczyk napisał(a):Nie jeżdżę "autem darowanym przez bezdomnego" ;)
Dlatego liczę ... i " liczę " też na podpowiedź – czy warto zabezpieczać ?
Zastanawiam się czy w moim przypadku taka inwestycja byłaby uzasadniona ? Auto moje ma niespełna 2 lata i mimo , że jest dla mnie idealnie "skrojone" to już zacząłem myśleć jakie będzie nastęne . A , że mogę jeszcze długo myśleć to za 2 lata chętnie widziałbym się ... w np. zmienionej nowej Cx 3 z silnikiem skyactiv X ( lubię pomarzyć:) ) Nie przypuszczam by ten lakier zdążył się zdegradować a przed ewentualnym zniszczeniem i tak nic go nie uchroni . Czyli wiem , że nic nie wiem ... :(
Chomcio – tu już nie cytowałem "guru" ;)

No a ja trafiłem an bezdomnego który miał czelnośc pić kawę w salonie mazdy od słowa do słowa wepchnał mi na siłe kluczyki od Mazi i głosem Bogusia Lindy ... bierz bo nie chce mi sie z toba gadąc ;–)
Myśłe a co mi tam podpisałem umowe w koncu raz na jakiś czas spotyka się bezdomnych w salonie Mazdy oferujących darmowe autko. ;–) Mój Kolega jezdzi 2 letnim BMW jak zobaczyłem jego lakier to naprawde mimo iż odbieramy nowe auto nie zastanawiam sie dłużej teraz to kwestia tylko wyboru opcji . POzatym jak napisął człowiek z fimy u której auto postawię to cyt:
"Przede wszystkim pokrycie lakieru ceramiką – jest to podstawa przy każdym nowym samochodzie aby lakier dłużej utrzymał swój idealny wygląd. Efektem ubocznym (ale wyjątkowo miłym dla oka) jest niesamowita głębia koloru i jego szklistość. Dodatkowo spowolnienie brudzenia i ułatwienie mycia samochodu gdy już się ubrudzi. To są zdecydowane plusy z nałożenia powłoki. ;–)

Dopisano 8 lut 2018, 18:25:

gutek_wrb napisał(a):Tak nawiązując do dialogu tu też chciałem kupić CX-3 w benzynie wersja 2,0 Skyenergy 120 kM manual 6 ale niestety te nawet 2 % naprawdę ciężko w salonie urwać :>
a na ratę 2079 zł/mc przy 3 latach jakoś mnie nie stać.
Już Opel Mokka w najwyższej opcji zagazowany wychodzi o 1000 zł prawie taniej ,no i Honda HRV elegant też <faja>

Mnie wyceniali kilka tygodni temu Hondę HRV z silnikiem 1,5L I-VTEC i po podliczeniu zrezygnowaliśmy z dalszych rozmów bo zestaw koł doliczyli nam za 7 tysiaków ;–) a tak na poważnie bilem sie z myślami czy zrobiliśmy dobry wybór ,czy aby sie nie wstrzymać ale Madzia ma w sobie coś mimo kilku mankamentow na ktore przymrużamy oczy spodobała sie mojej Żonie ,pózniej mnie stało się to kwestia gustu a jak mawiają de gustibus non est disputandum . W salonach Mazdy cierpią na syndrom Billa Gatesa – ceny licencji Microsoftu nie podlegają negocjacjom i upustom ;–)
Powodzenia w poszukiwaniu ;–)
Początkujący
 
Od: 3 lut 2018, 12:00
Posty: 10 (8/0)
Auto: Mazda CX-3 2017 SkyPassion SoulRed silnik 2.0 120 kM

Postprzez toruńczyk » 9 lut 2018, 06:22

Teraz rozumiem ! Skoro tratowałeś Dealera jak Gatesa to nie dziw się , że dał Ci kluczyki bez targowania się ;)
Ale niech nie myślą , że my to de'Bile ... :)
I niby można wybierać a jednak nie znjdziesz ideału :(
Podobne rozterki mną targały ... HRV miałem już zamówioną Cx – 3 jednak w oczach małżonki okazała się bardziej urodziwa . W mojej ocenie Madzia lepiej zestrojona moc z przełożeniem a na tamten czas (nowinki 2015r.) hipotetycznie jakościowo lepsze wykonanie przez Japończyków (Honda HRV składana w Meksyku )Nie czytam obecnych recenzji o HRV bo szczerze – Madzia zachwyca nas i nawet nie wracamy do tematu HRV .
Życzę i Wam pełnego zadowolenia z wyboru Cx – 3 !
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2015, 20:02
Posty: 501 (16/40)
Auto: Mazda CX-3 – 2016r. , 2.0Pb – 120KM , AT , Sky Passion , Soul Red .

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9