Radio cb

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Marko5 » 1 lis 2017, 15:28

Witam,
Mam pytanie czy ktoś na forum używa w CX3 radia cb i gdzie ewentualnie ma zamontowane ?
Mile widziane fotki.
Pozdrawiam :)
Początkujący
 
Od: 13 maja 2006, 19:12
Posty: 22
Skąd: Radomsko
Auto: Mazda CX-3 2,0 SkyGo

Postprzez Śruba » 5 sty 2019, 14:20

Z uwagi że prawie od zawsze korzystałem z cb radia nie wyobrażałem sobie że w Mazdzie go zabraknie... zdecydowałem się na zestaw radio president bill antena president georgia ( radio o niedużych wymiarach, antena także żebym nie musiał jej zdejmować przy wjeździe do garażu). Radio można zamontować w dwóch miejscach... pierwsze to środkowa przegroda w konsoli środkowej- Radio mieści się idealnie po przekątnej w ww miejscu... mam tu na myśli cx3 po liftingu z podłokietnikiem. Druga opcja to miejsce między konsolą środkową a siedzeniem pasażera i tam prawdopodobnie go zostawię. Przewód od anteny pod tylną kanapę do bagażnika pod matę i na dach. Pozostaje mi tylko rozkminić gdzie podpiąć zasilanie radia bo gniazdo zapalniczki jest zajęte przez pilot do bramy a poza tym w tym miejscu wtyk od radia nie wygląda dobrze. Może jakieś propozycję gdzie można wpiąć się z zasilaniem?
Początkujący
 
Od: 4 lis 2018, 09:37
Posty: 19
Auto: Mazda Cx3 2018, Rok produkcji 2018, 6MT, Benzyna, 121KM, SkyMOTION, Machine Gray

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9