BRODNICA – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez Sł@w » 1 maja 2007, 11:46

Zapraszamy wszystkich!
Im więcej nas tym lepiej!
Sł@w
Początkujący
 
Od: 27 maja 2006, 23:29
Posty: 16
Skąd: Strzygi
Auto: Mazda 323 1,3 16V 3dzwi

Postprzez BratCukierka » 1 maja 2007, 16:37

UWAGA!!!!Słuchajcie spotkamy się wszyscy na parkingu pod Kauflandem bo ojciec mi mówił że jutro ruch na rynku jest wstrzymany :( Jeśli ktoś nie wie jak tam trafić to wystarczy się spytać (Najbardziej skierowane do zAgatki i Kubutka :) ) Więc na wszelki wypadek jeśli byście nie wiedzieli to jedźcie tak jak jechaliśmy do Zajazdu do Tamy Brodzkiej z Rynku! zAgatka pamiętasz te skrzyżowanie na którym staliśmy autkami obok siebie i robiłaś mi fotkę (podczas pierwszego spotu na 2 autka :D )?? to na nim w prawo skręcacie i jedziecie prosto i będzie potem pod koniec tej drogi po lewej Straż Pożarna a po prawej Kaufland i tam zjedzcie na parking pod Kauflandem :) Także skierowane jest to do slajer6 w razie czego .Pozdrawiam

Ps. slajer6 jeśli będziesz jechać to po drodze zatrzymaj sie w Tamie Brodzkiej i sprawdź czy są tam miejsca w zajeździe żeby wpaść tam na Cole i Pizze :D
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez Gość » 2 maja 2007, 18:32

niestety ale nie dam rady sie pojawic :( :( :(
moze nastepnym razem
dobrej zabawy zycze i czekam na fotki
Gość
 

Postprzez BratCukierka » 2 maja 2007, 18:33

dzięki bardzo :)

szkoda i czekamy do następnego razu

pozdrawiam
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez BratCukierka » 2 maja 2007, 22:25

Więc już po spotkaniu :)

Tradycyjnie udaliśmy się do zajazdu w Tamie Brodzkiej :)

Porozmawialismy przy Coli,piwie,herbatce i pizzy w zależności co kto zamawiał :)

Obecni byli:
-Przedstawiciele Warszawy czyli Kubutek i zAgatka których serdecznie pozdrawiam i którym dziękuje za ponowne odwiedziny ekipy brodnickiej :)
Bruce
Sł@w ze swoją partnerką :)
Cukierek
BratCukierka czyli ja :)

niestety mało troche nas ...ale miło spotkać się zawsze nawet w małym aczkolwiek miłym towarzystwie mazdowiczy :)

Fotki będą jutro

Pozdrawiam wszystkich obecnych :)
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez Jacol » 2 maja 2007, 22:50

moze jakos sie zbierzemy kiedy z chlopakami i zawitamy do was do brodnicy z włocławka :)
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez BratCukierka » 2 maja 2007, 22:54

zapraszamy serdecznie :)
ja was ( Ciebie) z Cukierkiem odwiedziłem więc teraz twoja kolej żeby wpaść do nas :) :D
zbierz ekipe i wpadaj :)
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez BratCukierka » 3 maja 2007, 15:57

Oto fotki z wczorajszego spotkania!

Przepraszam za słabą jakość :( ujęcia tez amatorskie autorstwa Cukierka :D ale chłopak się starał co było widać podczas robienia zdjęć gdy marszczył czoło :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez Jacol » 3 maja 2007, 19:41

Fajny spocik wam wyszedł :) Ładna ta niebieska/filoletowa madzia 323 :) Fajna dokładka zderzaka tylniego <spoko>
Mmm... Przy 3 tysiączkach brzmi jak 50Cent, wygląda jak Pussy Cat Dolls, a jeździ jak The Game na osiemnastu calach... with evil gas from the bottom of hell... buahahaha... n2o
Best ET 1/4: 14.8s (Czaplinek '12) Best RT: 0,123s (Czaplinek '12)

Moja Madzia ;)
Forumowicz
 
Od: 3 paź 2006, 14:05
Posty: 3458 (1/2)
Skąd: Włocławek, Lubień Kujawski
Auto: MX-3 '91 KL-ZEn
M6 '04 L3

Postprzez BratCukierka » 3 maja 2007, 19:52

to madzia Sł@w'a
piękna jest! to jest chyba jakaś wersja limitowana (Graffit??) :) taką sprowadził z Niemiec!
w każdym bądź razie wygląda to na oryginalny body kit :)
może sam Sł@w się wypowie na ten temat :)
przyjedźcie to zobaczycie na żywo :P
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez Cukierek » 4 maja 2007, 21:57

BratCukierka trzeba było samemu robić zdjęcia a nie sie przychrzaniasz do mnie!
Przynajmniej sie starałem!
Zmień aprat to będą lepsze fotki!
Spocik zalicam do bardzo udanych!
W końcu doczekałem sie obejrzeć autko Kubutka i zAgatki-jest zarąbiste!!!
Pozdrawiam wszystkich obecnych czyli
Kubutek i zAgatka
Bruce
Sł@w ze swoją partnerką
BratCukierka
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez BratCukierka » 5 maja 2007, 11:01

Cukierek napisał(a):Zmień aprat to będą lepsze fotki!


Przy twoim talencie to nawet dobry aparat nie pomoże :D <lol>

Cukierek napisał(a):Przynajmniej sie starałem!


Przecież napisałem :D że aż marszczyłeś czoło :D nawet Bruce to widział :P
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez faraonka30 » 9 maja 2007, 18:54

Witam,kiedy planojecie kolejne spotkanko w Brodnicy?Co myślicie o tym by w którąś sobote bądz niedziele czerwcową zorganizować spotkanko z klubowiczami z Olsztyna nawet w samym Olsztynie?Widze jak stara się" dplus ".zorganizować jakiś spot ale jakoś mało chętnych.Uważam,że nawet fajnie by było razem się spotkać na grilu,przejazd przez Olsztyn,pojechanie w jakieś ciekawe miejsce(ja nie znam zbyt dobrze Olsztyna więc wydaje mi się to w miare ok pomysł :P ).
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez BratCukierka » 9 maja 2007, 19:20

kiedy to nie wiem jeszcze ale napewno w jakiś weekend :)
albo niech Olsztyn przyjedzie do nas :D bo jakby nie patrzyć to troszke kilometrów jest ,co przynajmniej dla mnie (osoby nie pracującej ) ma duże znaczenie :( bo to jednak wydatek ... no chyba że spotkalibyśmy się gdzieś bliżej...może jet jakiś forumowicz z miejscowości położonej mniej więcej w połowie drogi i podjąłby się organizacji to wtedy dlaczego nie :)
chociaż przejazd kolumną klubowych autek przez olsztyn jest bardzo kuszący :)
Forumowicz
 
Od: 24 cze 2006, 20:21
Posty: 3953
Skąd: Brodnica
Auto: Toyota Yaris Hybrid '19

Postprzez faraonka30 » 9 maja 2007, 22:58

UWAGA BRODNICA Czy moglibyśmy się zorganizować na jakieś większe spotkanko połączone np.z Olsztynem?Rozumiem,że paliwko kosztuje ale jeśli ustalimy sobie jakiś póżniejszy termin to możliwe jest chyba zorganizowanie jakiś środków na paliwo,no nie.Dlaczego mi zależy?kochani byłam ost na spocie w Gdańsku,250 km i to lekką ręką,spotkanie na parkingu,potem mały relaks i rozmowy w klubie,przejazd przez Gdańsk i trasa na Westerplatte .Następnie grill i zwiedzanie Westerplatte.Ktoś mógłby powiedzieć nic specjalnego ale powiem Wam,że dużych kosztów nie ponieśliśmy a było zajeb........Tak naprawde zależy to tylko od ekipy,czas byśmy w naszym rejonie się zgrali,z czasem zapraszali z innych miast klubowiczów mając zapewnione jakieś lokum,mini atrakcji albo chociażby "grilla i kiełbaski przygotowane" w bagażniku :P .Mieszkam w Lidzbarku od 5 lat(pochodze z okolic Gdańska)i nie znam dobrze tych stron,zakamarków,ciekawych miejsc a jest ich napewno wiele.Jeśli możecie coś polecić,to dajcie namiary,oki? ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez faraonka30 » 9 maja 2007, 23:02

BratCukierka napisał(a):no chyba że spotkalibyśmy się gdzieś bliżej...może jet jakiś forumowicz z miejscowości położonej mniej więcej w połowie drogi i podjąłby się organizacji to wtedy dlaczego nie

No właśnie może Ty masz na oku jakieś ciekawe miejsce? :)Gnębie Cię cooooooooooo?Licze na pomoc :P Pozdrowionka :) ;) <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez faraonka30 » 10 maja 2007, 13:18

Witam,czy to jakiś nalot na Lidzbark dzisiaj.Czy przejeżdzał ktoś z klubu przez Lidzbark,bordowa 323f CBR....i czerwona madzia podobna do BrataCukierka 323 CBR 47..Jeśli tak to było trzeba wpaść na kawe hehe :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez Cukierek » 10 maja 2007, 21:36

Na koniec czerwca-początek lipca planujemy spocik połączony z grillem w jednym z gospodarstw agroturystycznych w okolicach Brodnicy.
Zobaczymy co z tego wyjdzie bo trzeba zamówić miejsca noclegowe,zrobić wstępna listę chętnych,itp.
Musze zgadać sie z Bruce'em i zacząć organizować!
www.gtrproject.pl
powrót do korzeni motoryzacji... BG-Best Generation :–) odbudowa 323 BG GT Turbo FWD 1.3 16v->1.6 B6T->1.8 BPT
Forumowicz
 
Od: 24 kwi 2005, 21:35
Posty: 1822 (0/2)
Skąd: Brodnica
Auto: 323 BG GT Turbo BPT FWD, Toyota Yaris Hybrid '17,FSR Tarpan

Postprzez faraonka30 » 10 maja 2007, 22:52

Podoba mi się ten pomysł,czas oki.Mój mąż a zarazem też klubowicz andrewr500 będzie akurat na urlopie.Cukierek daj znać na PW bądz tel jak będziesz wiedział już więcej.Wiesz co mi chodzi po głowie?a mianowicie skoro jest tu mowa o noclegu to może byśmy rozszerzyli ten Spot i zaprosili klubowiczów z innych miast?Nie każdy widział nasze rejony,możemy pokazać jakieś ciekawe i urocze miejsce(napewno coś się znajdzie),potem grill,lużne rozmowy <piwo> ,a po wszystkim będzie gdzie położyć gości spać.Dowiedz się o cene za nocleg,oki?Ja już czuje ten klimat :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 wrz 2005, 14:29
Posty: 1243
Skąd: Lubawa / Lidzbark
Auto: Mazda 323f BA , 1,5l , 95r Smoczyca :)

Postprzez Bruce » 11 maja 2007, 19:18

W mojej miejscowości jest gospodarstwo agroturystyczne. 30 zł. za nocleg może da sie jeszcze zjechać. Możliwośc grilowania . Jeśli byśmy chcieli to śniadanie i obiad też można zamówić. Oczywiście koszta troszkę większe. Musiałbym znać przybliżony termin i ilość osób. Wtedy mogę działać.
Pozdrawiam.
Forumowicz
 
Od: 4 mar 2006, 22:00
Posty: 103
Skąd: Bartniczka k/Brodnicy
Auto: Peugeot 407 SW
2.0 HDI 136

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd