WARSZAWA – wtorek !!! spotkanie 26. 03 godz.20:00 HulaKula

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez Brunek » 1 cze 2011, 10:54

Miejsce bardzo fajne, ja również jestem za tym, aby tam się spotykać. Sorki za wczorajsze wcześniejsze zawinięcie się, miałem kolejne spotkanie :) Siwy dzięki za polówkę, naprawdę fajnej jakości <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 kwi 2010, 13:49
Posty: 76
Skąd: Warszawa / Bielany
Auto: Mazda 3 HB BL Sport DiSi i-stop 2011/2012 2.0 Benzyna

Postprzez Siw-y » 1 cze 2011, 12:26

Lulu napisał(a):oooo Kwiat Lotosu powrócił <jupi> <glupek2> ;P

Ten avek jest odkąd nie jestem żółty :P
Obrazek
¼ – 16,851s
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2006, 13:36
Posty: 9625 (2/41)
Skąd: Warszawa
Auto: présidentiel

Postprzez Lulka » 1 cze 2011, 13:43

Siw-y napisał(a):
Lulu napisał(a):oooo Kwiat Lotosu powrócił <jupi> <glupek2> ;P

Ten avek jest odkąd nie jestem żółty :P


erm jakoś nie zwracałam na niego uwagi ... w ogóle awatary są mało widoczne od kiedy są po prawej stronie ... ludzkie oko najbardziej patrzy na lewy dół strony :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Siw-y » 1 cze 2011, 14:19

Ja mam po lewo :P


Dobra ludki, zacznijcie myśleć gdzie chcecie spota 7 czerwca :)
Obrazek
¼ – 16,851s
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2006, 13:36
Posty: 9625 (2/41)
Skąd: Warszawa
Auto: présidentiel

Postprzez Lulka » 1 cze 2011, 14:24

Siw-y napisał(a):Ja mam po lewo :P


Dobra ludki, zacznijcie myśleć gdzie chcecie spota 7 czerwca :)


na Młocinach :)

btw. Kto mógłby odebrać od Gutka między 15 a 17:30 plakat z naszej akcji dla dzieciaków... ja zostałam przed chwilą bez auta i niestety nie dam rady :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez arjot » 1 cze 2011, 14:55

Teraz chyba czas na drugą stronę Warszawy.. Btw, ja pewnie w związku z 5 czerwca i dniem dziecka i kartami w dniu następnym raczej się nie pojawię – trzeba będzie trochę odpracować :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez Szalotka » 1 cze 2011, 14:57

Ze wzgledu ze ostatnie spotkania odbywały sie po tamtej stronie Wisły :
Pizzeria Sonata, Biblioteka Narodowa, Caffe66 to wydaje mi sie ze nadszedł czas na praską strone.
Proponuje Kawiarnie " Stara Praga ", bedzie pogoda to nie problemu z urzedowaniem na powietrzu a jesli bedzie padac to tez jest gdzie sie schować :) Bedziecie chetni to zrobie rezerwacje np. w piatek badz sobote.
'' Młociny '' proponuje zostawic na kolejny spot, ktory bedzie praktycznie rozpoczęciem wakacji co mozna uczcic dobrym grilem :)
Co Wy na to ? :)
Szalotka
 

Postprzez Lulka » 1 cze 2011, 15:04

gromaciek napisał(a):Kawiarnie " Stara Praga ",
Co Wy na to ? :)


ja jestem przeciwna, to już lepiej pod Promenadą na parkingu tam gdzie był raz w zeszłym roku spot :)..... jak będzie padać to można wejść do środka albo postać pod daszkiem na parkingu :)

Kawiarnia Stara Praga jakoś mi osobiście nie leży ale to tylko moja subiektywna ocena ... jak będzie padać to tam w tej kawiarni w środku jest duszno, a teraz przyjeżdża coraz więcej ludzi ...

ewentualnie można by wreszcie kojota nawiedzić :D daaaaaaaawno u niego nie byliśmy :D
Ostatnio edytowano 1 cze 2011, 15:24 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Szalotka » 1 cze 2011, 15:12

Lulu napisał(a):w tej kawiarni w środku jest duszno, a teraz przyjeżdża coraz więcej ludzi ...

Są spore okna, ktore mozna otworzyć a i nie pali sie w lokalach co zmniejsza nieprzyjemne powietrze :)

Lulu napisał(a):to już lepiej pod Promenadą na parkingu tam gdzie był raz w zeszłym roku spot

Miejsce nie nalezalo do ulubionych, bo nikt od ostatniego zorganizowanego tam spotkania nie palil sie na powtorke, natomiast Stara Praga owszem cieszy sie sporym powodzeniem :)

Ale to bylo w zeszlym roku wiec jesli bedą ludzie zainteresowani Promenadą to prosze uprzejmie :)
Szalotka
 

Postprzez Lulka » 1 cze 2011, 15:21

gromaciek napisał(a):
Lulu napisał(a):w tej kawiarni w środku jest duszno, a teraz przyjeżdża coraz więcej ludzi ...

Są spore okna, ktore mozna otworzyć a i nie pali sie w lokalach co zmniejsza nieprzyjemne powietrze :)

Lulu napisał(a):to już lepiej pod Promenadą na parkingu tam gdzie był raz w zeszłym roku spot

Miejsce nie nalezalo do ulubionych, bo nikt od ostatniego zorganizowanego tam spotkania nie palil sie na powtorke, natomiast Stara Praga owszem cieszy sie sporym powodzeniem :)

Ale to było w zeszłym roku wiec jeśli będą ludzie zainteresowani Promenadą to proszę uprzejmie :)


duża część osób w klubie pali ... a spoty powinny być kompromisem i najlepszym z możliwych rozwiązań dla wszystkich :) <chomik>

kandydat na PRa nie powinien obstawać przy miejscach zgodnych z własnymi upodobaniami i "widzi mi się" ... <faja>

...ale ja się nie znam ... <glupek2>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez Szalotka » 1 cze 2011, 15:31

Lulu napisał(a):duża część osób w klubie pali

Nie tylko w klubie ale i wogole. Wychodzi sie na zewnatrz i po sprawie.
A zresztą kto mowi ze bedziemy siedziec w srodku. Nie powiedziane ze bedzie padać :)



Lulu napisał(a):a spoty powinny być kompromisem i najlepszym z możliwych rozwiązań dla wszystkich

Jak juz mowilem to Kawiarnia Stara Praga cieszy sie duzym powodzeniem. Nie jest to miejsce, ktore narzucam.

To tylko propozycja, o ktorą prosił Siwy. To wszystko :)

Lulu napisał(a):kandydat na PRa nie powinien obstawać przy miejscach zgodnych z własnymi upodobaniami i "widzi mi się

Przeciez tego nie robie jak juz wyzej wspomnialem.

Lulu napisał(a):kandydat na PRa nie powinien obstawać przy miejscach zgodnych z własnymi upodobaniami i "widzi mi się" ...

Po co ty takie rzeczy mowisz ?
Nie dam sie sprokować Lulu. Za stary lis jestem na takie zagrywki ;)
Szalotka
 

Postprzez Grucha » 1 cze 2011, 15:36

Lulu-Gromaciek , do przerwy 0:1 :)

Pozdr
Grucha
 

Postprzez Lulka » 1 cze 2011, 15:39

gromaciek napisał(a):Nie dam sie sprokować Lulu. Za stary lis jestem na takie zagrywki ;)


no cóż jesteś .. i wreszcie się przyznałeś ...

nie zamierzam Cię prowokować .... szczerze mówiąc nie musiałam <cisza> hahaha

masz do mnie jakieś ale ?? nie atakuj mnie tutaj proszę, z żalami pod moim adresem zapraszam na PW <chomik>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lut 2008, 01:19
Posty: 2749
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 323 BJ B3 '98
Mazda mx5 NB FL '02

Postprzez arjot » 1 cze 2011, 16:49

Ludzie no... zaczyna to przypominać forum klubowe <cisza>
Może zrobimy ankietę hahaha
Promenada jest ok, tylko trzeba daleko dymać żeby usiąść. Poza tym – to jednak smutny parking centrum handlowego. Stara Praga – moim zdaniem jest fajna, byłem tam jak padało i tak uważam, że industrial tam panujący jest świetny. A w środku ponad 10 osób spokojnie się zmieściło. Jeśli się usiądzie przy stoliku na zewnątrz to może być jeszcze lepiej.
Spoty zaczynamy co tydzień zdaje się, więc wydaje mi się, że wszystkie miejsca zdążymy obskoczyć kilka razy... I nie ma się co kłócić.. Ewentualnie poczekajcie aż się trochę osób wypowie..
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 lut 2010, 16:33
Posty: 817 (3/14)
Skąd: Warszawa/Kabaty
Auto: Jest :MX-5 NBfl Memories III '05
Była: 3 BK Z6 sedan

Postprzez gutek_wrb » 1 cze 2011, 20:55

To zróbmy spota w Starej Pradze <spoko> ,przybądźmy tłumnie i ustalmy <jupi> jakiś wstępny plan na okres do Października!!! <faja>
papa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 23:52
Posty: 1314 (39/22)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez AmRoZ » 1 cze 2011, 21:01

jestem za starą pragą, spoty u kojota to nie porozumienie bo tam jeżdżą tylko weterani zresztą sam kojot powiedział że najlpiej u niego robic weekendowe spotkania przy grilu a nie we wtorek ... więc ten pomysł całkowicie mi się nie podoba ... tym bardziej że mam jechać 40km w jedną stronę.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 30 kwi 2008, 13:28
Posty: 1388
Skąd: warszawa / żory
Auto: Mazda Xedos 6 2.0 92'

Postprzez Gib » 1 cze 2011, 21:58

A tam 40. Ja ostatnio zrobiłem 113 zupełnie bez sensu i racjonalnego uzasadnienia ot tak przejechać się.
Kojot garage bardzo lubię bo można się z weteranami spotkać ;)
Stała pod ścianą prężąc kakao
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 18:09
Posty: 8939 (141/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez Wodnik » 2 cze 2011, 13:16

kristofc napisał(a):Lulu-Gromaciek , do przerwy 0:1 :)

Pozdr

Punkty dodajesz za agresje czy odejmujesz za unikanie walki:)?
A może oceniasz umiejetności techniczne hahaha
Bo kondycjia i energia obojga zawodników godna podziwu:P
Mi też ta "Stara Praga" jakoś nie przypadła do gustu ale nie ma co robić tragedii. Miejsce jest "przytulne" i jak by nie patrzeć "oswojone" z Mazdą więc godne odwiedzenia. U Kojota nie byłem i się nie pcham bo
nie jestem "weteranem" :>
Kiedy będzie wiadmo gdzie będzie ten spot? Bo zanosi sią na wyczerpujacą walke trwająca conajmniej 12 rund ;P a wtorek już tuż tuż.
Ostatnio edytowano 2 cze 2011, 13:19 przez Wodnik, łącznie edytowano 1 raz
[img]http://i59.tinypic.com/2h4m720.jpg[/img
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2011, 15:37
Posty: 989 (4/28)
Skąd: Okolice Warszawy

Postprzez CezaR83 » 2 cze 2011, 13:18

WodnikSzuwarek napisał(a):Kiedy będzie wiadmo gdzie będzie ten spot?

Mysle ze zliczając poszczególne głosy bedzie kawiarnia. Mnie pasuje... lubie te ich bułeczki :P
Kiedy wszystko układa się naprawdę źle, aby zyskać spokój ducha, należy
odnaleźć w swym sercu Najwyższą Formę Akceptacji Stanu Rzeczy, która
brzmi "Pies To Je*ał"
Zawsze kiedy piszesz głupie posty, Bóg zabija Kotka!

Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 lip 2008, 17:47
Posty: 2102 (46/10)
Skąd: 100lica
Auto: Jest: M3 BK A+ 1.6 MZCD
Bedzie: BP eSkyX AT FWD

Postprzez Wodnik » 2 cze 2011, 13:23

Na to wygląda. Jak to buła z grzybem potrafi McDonalda przebić <jupi>
[img]http://i59.tinypic.com/2h4m720.jpg[/img
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2011, 15:37
Posty: 989 (4/28)
Skąd: Okolice Warszawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd