ŁOMŻA – spotkania regionalne

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez makmarc » 14 lut 2016, 10:27

Imo nie ma z kim, Macvas powinien jako PR w końcu spota u nas zrobić, a tak tylko Białystok i Białystok
makmarc
 

Postprzez macvas » 14 lut 2016, 12:55

Dobra, to jak mnie choróbsko do reszty nie rozłoży, to we wtorek wysonduję, kto z B-stoku będzie chętny na spot w Łomży w najbliższej przyszłości? Pewnie będzie tak, że ogłoszę spota u Was i wyjdzie, że spotkam się sam ze sobą (ewentualnie z Marcinem) na Orlenie w Łomży hahaha

Mi kolejny weekend odpowiada aby zjawić się w Łomży tak czy siak, zresztą jak będzie taka wola to przyjadę i w innym terminie.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez brodaM6 » 15 lut 2016, 07:19

Możemy sie złapać ,ale nie na Orlenie ,a przynajmniej nie u tych bandytów
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Postprzez brodaM6 » 18 lut 2016, 07:21

walą drzwiami i oknami na lomzyniski spot hahaha hahaha
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Postprzez makmarc » 18 lut 2016, 22:15

Coś czuję, że i w Białymstoku frekwencja na spocie nie była zbyt wielka, albo po prostu nie było spotu <lol>
makmarc
 

Postprzez brodaM6 » 19 lut 2016, 07:51

robilem wczoraj spota z pod swiateł w łomży 2.3 MT vs2.3 AT i dopuki sie nie skoniczyla 1 bylem pierwszy :D ,a potem po ptakach <płacze> ,chcem wiekszy silnik <płacze> chcem Mps :)
Tak dumam jak ktos z Bialego-stoku ma zachecić łomżyniakow na spota ,zeby tego dokonac to sie trzeba przejsc po lomży i wsadzic pare kalendazykow iformacji za wycieraczke ,a tak to woda na młyn ;P
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Postprzez macvas » 19 lut 2016, 17:34

brodaM6 czuję jakbyś wywoływał mnie do tablicy. W sumie to dobrze, bo po to jest ten wątek. :>
Jeżeli oczekujesz, że zorganizuję za Waszą lokalną społeczność spota, celem "wybudzenia" ekipy na ziemi łomżyńskiej to i owszem jestem skłonny to zrobić, bo po części taka jest moja rola w Klubie.
Co prawda PR'em w regionie jestem bodaj jakieś pół roku, ale Ilekroć jestem w Łomży i okolicach – głównie Zambrów i Wysokie Maz. –, a jestem częściej niż jakikolwiek inny PR Podlasia wcześniej, staram się promować Klub, zostawiać info na temat forum i spotkań w stolicy Podlasia. Odzew jest znikomy.. Odnoszę wrażenie, że nikomu od Was zbytnio nie zależy na samoistnych, cyklicznych spotach, jakie odbywają się w Białym. Nie ma co się dziwić, że każdy kolejny PR po kilku podejściach w tamte okolice się wypala, a całość funkcjonuje jak funkcjonuje.

Przypuśćmy, że nagłośnię odpowiednio takiego spota w Łomży, chociaż wiem, że nie będzie to łatwy rejon do ogarnięcia. Pytanie do Was co dalej? Czy będziecie w stanie pociągnąć to cyklicznie, skoro nawet teraz zrobić niecyklicznego spota MS w Łomży to dzieło czegoś więcej niż przypadek? Prawda jest taka, że gdyby Wam na tym zależało, zintegrowalibyście się już dawno bez czyjejkolwiek pomocy, ale Wasz potencjał został roztrwoniony z różnych przyczyn, o których lepiej tutaj nie wspominać <oczy>
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez brodaM6 » 19 lut 2016, 18:11

Próbowałeś organizowac spota posiadaczy m6 i inych m w łomży? Nie, to nie pisz o czymś czego nie próbowałeś ,wydaje mi sie se mackmarc i brodam6 to nie lomza ,prosze przypomnij co takiego tu czy Pw
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Postprzez macvas » 19 lut 2016, 19:10

brodaM6 napisał(a):Próbowałeś organizowac spota posiadaczy m6 i inych m w łomży? Nie, to nie pisz o czymś czego nie próbowałeś

Z pozytywnym skutkiem. Tylu M6 w jednym miejscu Łomża dawno nie widziała i pewnie długo nie będzie.
image001.jpg


brodaM6 napisał(a):wydaje mi sie se mackmarc i brodam6 to nie lomza

ale wiele postronnych osób niestety tak to odbiera.. ;P

aby nie jątrzyć poszło PW
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez makmarc » 19 lut 2016, 19:30

A ja nie rozumiem tego wpisu, możecie mi wyjaśnić? Dziwnie to tak jakoś jest napisane, nie wiem o co chodzi.
makmarc
 

Postprzez macvas » 19 lut 2016, 19:37

hahaha hahaha
Czułem, że to nie przejdzie.. nie z Tobą te numery.
Za tydzień – w sobotę lub jak komu pasuje w niedzielę jestem u Was – możemy wspólnie przedyskutować spota lub lepiej pojeździć po Łomży w poszukiwaniu Mazdy <glupek2>
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez makmarc » 19 lut 2016, 21:30

Next Saturday I'll be in Elk, but Sunday sounds good :)

I dalej nie wyjaśniliście mi tego, co było napisane :

brodaM6 napisał(a):Próbowałeś organizowac spota posiadaczy m6 i inych m w łomży? Nie, to nie pisz o czymś czego nie próbowałeś ,wydaje mi sie se mackmarc i brodam6 to nie lomza ,prosze przypomnij co takiego tu czy Pw
makmarc
 

Postprzez brodaM6 » 20 lut 2016, 07:17

macvas napisał(a):Tylu M6 w jednym miejscu Łomża dawno nie widziała i pewnie długo nie będzie.PW

A ile z tej Szustki użytkowników było z łomzy :P tak jak patrzę po M to 2
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Postprzez makmarc » 20 lut 2016, 07:42

Akurat z tego zdjęcia wypatrzysz tylko jedna m6 z Łomży, tą bordową
makmarc
 

Postprzez brodaM6 » 20 lut 2016, 07:58

Wlasnie 1 , ,a mamy w mieście dwa rexy jak nie 3, mazd 6 eu w pipe i z siedem aspecow ,wszystko zaopserwowane na drodze,a on pisze ze więcej tyle może nie byc ,może byc więcej i to rożnych :P
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Postprzez macvas » 20 lut 2016, 14:24

brodaM6 napisał(a):a on pisze ze więcej tyle może nie byc ,może byc więcej i to rożnych

Troszkę naciągasz moje poprzednie słowa, ale niech Ci będzie :P

Fajnie by jeszcze było jakby te wszystkie auta, o których wspomniałeś jeździły przynajmniej na podkładkach klubowych, co by oznaczało, że ich kierowcy gdzieś tam kiedyś o Nas słyszeli lub mieli styczność. <spoko>

Ja będę wspierał każdą Waszą lokalną inicjatywę, a jak nadarzy się sposobność to niechybnie przyciągnę kogoś z Białego ze sobą.
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez brodaM6 » 21 lut 2016, 08:13

Odrazu podkładki i co modow kupa :P ,wiesz ile ludzi siedzi na forum i nie ma klubowych podkładek , ja se takie sprawiłem jak mi ktoś stare zniszczył ,dla,nie to wystarczy ze maja mazdy i chcieli by sie zjawić ,a rejestracje mogą mieć na paski szybkiego montażu :P
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Postprzez macvas » 21 lut 2016, 12:29

Po części masz rację, z drugiej jednak strony na tej zasadzie co opisujesz to można brać pierwszą lepszą osobę z ulicy, która piętnaście lat temu wracała taryfą z dworca i szczęśliwym trafem była to Mazda.
Albo ktoś się z tym Klubem lub jego społecznością w jakiś konkretny, namacalny sposób identyfikuje, albo zarejestrował się kiedyś na forum po jedną "zakupową" etc. poradę i po dziś dzień ma w głębokim poważaniu co się dzieje w Regionie, a jeździ Mazdą bo tak mu akurat korzystnie wyszło.

brodaM6 napisał(a):wiesz ile ludzi siedzi na forum

Wiem, w stopce forum jest podgląd ;P
A na poważnie, gdzie są Ci przesiadujący na forum z Łomży skoro nie ma ich i ich pytań w tym wątku?

brodaM6 napisał(a):to wystarczy ze maja mazdy i chcieli by sie zjawić

I z przykrością stwierdzam, że u większości na tych chęciach się zwykle kończy odkąd mają te Mazdy.

Sorry, ale nie kumam tego typu ludzi. "Pseudo pasjonaci" siedzą na d.pie i czekają, aż coś lub ktoś im podsunie gotowe pod nos. A (pisząc najprościej) wystarczy samemu wyjść do grupy, tak przynajmniej to działa w Białymstoku i jakoś nikt nikomu na siłę nic nie wciska. Skład grupy ewoluuje, ale spotkania odbywają się nawet jeśli zdarza się, że zjawiają się dwa auta ;P
Obrazek
Maciek
Avatar użytkownika
Przedstawiciel Podlasia
 
Od: 17 sie 2013, 19:33
Posty: 2292 (24/111)
Skąd: Białystok / Wysokie Mazowieckie
Auto: JEST
Mazda6 GJ Sky-G 2.5 '14 SkyPassion
BYŁA
Mazda3 1.6 BK MZ-CD '05

Postprzez brodaM6 » 21 lut 2016, 13:47

Ja nie tylko o lomzy pisałem ws podkładek <glupek2> ,zapytaj ich ;) ,doniczego ta rozmowa nie prowadzi ;P
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Postprzez brodaM6 » 31 mar 2016, 08:25

Jest ktoś z lomzy coby mógł na chwilkę przepływki użyczyć :),nie pogryzie i nie popsuje ;)
Proste są dla szybkich samochodów,zakręty dla szybkich kierowców. CMc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 16 kwi 2012, 17:42
Posty: 2363 (12/26)
Skąd: Łomża
Auto: M6 2.3AT UsA-spec.07r.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd