WARSZAWA – wtorek !!! spotkanie 26. 03 godz.20:00 HulaKula

Zloty, spoty i spociki. Dział przeznaczony do planowania i przeprowadzania spotkań naszej społeczności.

Postprzez Nika » 7 paź 2014, 14:38

Też jestem za Ursusem :]
Początkujący
 
Od: 25 mar 2014, 16:00
Posty: 5 (1/1)
Auto: Mazda 6 GH Sport

Postprzez malutka » 7 paź 2014, 14:39

Ja niestety podupadłam na zdrowiu i muszę sobie odpuścić.
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5103 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Siw-y » 7 paź 2014, 15:18

Spojawię się ;)
Obrazek
¼ – 16,851s
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 31 paź 2006, 13:36
Posty: 9625 (2/41)
Skąd: Warszawa
Auto: présidentiel

Postprzez malutka » 7 paź 2014, 16:18

W pierwszym poście adres i mapka.
Miłej zabawy :D
Obrazek
good girls go to heaven bad girls go everywhere...
bad girl ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2006, 12:20
Posty: 5103 (266/152)
Skąd: Warszawa
Auto: マツダ MX-6 2.0 FS '92

Postprzez Gib » 7 paź 2014, 16:27

Co prawda większość moich prawdziwych fanów stąd uciekła (z forum) ale może ich ucieszy fakt że dziś m nie nie będzie. Wpadajcie śmiało :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 18:09
Posty: 8944 (142/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez gutek_wrb » 7 paź 2014, 18:55

Kurde już dalej nie było :P mam nadzieje że parę osób się pojawi od strony Grodziska np. :D
Ja się szykuje bo właśnie dotarłem do wawki więc wpadnę na ten Spot czarnym smokiem <serduszka>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 23:52
Posty: 1322 (39/23)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez Mazd Max » 9 paź 2014, 08:41

Heh...ja nawet nie zauważyłem że spot był <glupek2> ale chyba dlatego że młyn mam w pracy :|
Jakieś wrażenia z nowej miejscówki? :> Pytam, bo jest ona bardzo mi po drodze z Sulejówka hahaha
Wysłane z poczty w Radzyminie
To ja http://www.youtube.com/watch?v=58549ffQXKY

Jeśli się obudziłeś w poniedziałek i nie boli Cię głowa oznacza to że jest środa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2008, 11:47
Posty: 1927 (101/61)
Skąd: Radzymin/Wa-wa
Auto: Biała Dama GH
wcześniej BJ, GY oraz GG

Postprzez ragun » 9 paź 2014, 19:19

mówię wyłącznie w swojej opinni szału nie ma ale strasznej tragedii też nie ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 11 mar 2013, 16:38
Posty: 453 (1/2)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 3 BL Sport 2009 2.0 DISI i-stop

Postprzez ST Seba TD » 10 paź 2014, 19:43

Witam.
Czy ktoś z Was kojarzy to auto?Wiem,że ogłoszenie już nieaktualne ale nie zdążyłem zadzwonić do właściciela.Ktoś coś wie na temat tego auta?Będę bardzo wdzięczny za info <spoko>
http://olx.pl/oferta/mazda-xedos-6-2-0- ... 9b9e7d318b
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 3 gru 2012, 22:55
Posty: 1279 (8/11)
Skąd: Poznań
Auto: Mazda MX-3 1.8 V6 PB+LPG

Postprzez gutek_wrb » 10 paź 2014, 22:35

No miejscówka ciekawa na spoty ale chyba raczej w sezonie Letnim <faja>
Ale dziękuję za obecność tym co byli a nawet jeden miłej Mazdowicce z pieskiem i koleżanką <jupi>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 13 mar 2010, 23:52
Posty: 1322 (39/23)
Skąd: WolnaRepublikaBieszczad
Auto: CeX-30 -AWD aktualnie

Postprzez LookR » 11 paź 2014, 10:48

Gdziekolwiek by nie był spot, to już i tak nie wróci ta atmosfera (obym się mylił). Nasza grupa "poszła w siną dal", a 3-5 osób na spocie dla W-wy to... porażka.
Mam nadzieje, że kiedyś "będą lepsze okoliczności" i frekwencja znów wróci do optymalnego poziomu.
No cóż – czasami życie przynosi takie sytuacje.
Miłego weekendu
Si Deus pro nobis, quis contra nos? (łac.)
Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2009, 23:41
Posty: 679 (15/10)
Skąd: Warszawa-Natolin/Lublin
Auto: M3

Postprzez Danmazda » 11 paź 2014, 15:56

W sumie od paru miesięcy zacząłem się udzielać na forum jak i jeździć na spoty, ale taka jest prawda że jak na Warszawę bardzo mało mamy chętnych na spotkanie. Wiadomo że każdemu może coś wypaść i nie przyjedzie na spot. Z wiadomych okoliczności wiemy też czemu spoty mają małą frekwencje. Chciał bym by nasze grono na spotkaniach było liczne, chcę temu jakoś zaradzić. Przez ostatni tydzień, w różnych miejscach widuje sporo Mazd, nie są klubowe ale bardzo ładnie odpicowane. Nie wiem czy nie wiedzą że istnieje Klub Mazdaspeed czy może nie chcą się przyłączyć do Naszego forum.
Może w nie odpowiednim dziale zadaje takie pytanie, ale czy istnieją jakieś ulotki, wizytówki reklamujące Klub Mazdaspeed ? Być może udało by się zachęcić jakąś cześć ludzi na forum.
Daniel
Avatar użytkownika
Koordynator Regionów
Przedstawiciel Mazowsza
 
Od: 21 paź 2009, 20:04
Posty: 6380 (52/239)
Skąd: Warszawa
Auto: Mazda 6 GG 2.0 163km/191Nm 2007 rok
Mazda 626 GE FP 1,8 90 km 1996 rok
Opel Omega 2,6 V6 180 km 2002 rok

Postprzez Mazd Max » 13 paź 2014, 08:48

danmazda napisał(a):Może w nie odpowiednim dziale zadaje takie pytanie, ale czy istnieją jakieś ulotki, wizytówki reklamujące Klub Mazdaspeed ? Być może udało by się zachęcić jakąś cześć ludzi na forum.

Ulotki były w posiadaniu Maćka / Cebuli, którego już nie ma na forum. Wiem że chciał je przekazać ale na czym w końcu stanęło? Tego nie wiem <oczy>
Ja mam trochę linijek klubowych mojego pomysłu i wykonania – są plastikowe i nie namiękną za wycieraczką. Jednak nigdy nie spotkały się one z jakimś wielkim aplauzem choć uważam że są bardzo ładne i w dodatku praktyczne. Bo oprócz nadrukowanej strony www i nazwy klubu mogą służyć jako linijka lub zakładka do książki <faja>
Wysłane z poczty w Radzyminie
To ja http://www.youtube.com/watch?v=58549ffQXKY

Jeśli się obudziłeś w poniedziałek i nie boli Cię głowa oznacza to że jest środa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2008, 11:47
Posty: 1927 (101/61)
Skąd: Radzymin/Wa-wa
Auto: Biała Dama GH
wcześniej BJ, GY oraz GG

Postprzez Gib » 13 paź 2014, 11:38

LookR napisał(a):Gdziekolwiek by nie był spot, to już i tak nie wróci ta atmosfera (obym się mylił). Nasza grupa "poszła w siną dal", a 3-5 osób na spocie dla W-wy to... porażka.
Mam nadzieje, że kiedyś "będą lepsze okoliczności" i frekwencja znów wróci do optymalnego poziomu.
No cóż – czasami życie przynosi takie sytuacje.
Miłego weekendu


Są lepsze czasy i gorsze, ale jak czytam że "nasza" grupa poszła w siną dal. Nasza to jest tam gdzie my. Skoro się tu wypowiadasz to chyba chcesz do niej należeć, czy może próbujesz znaleźć podłoże żeby na własnych warunkach z tarczą rebelianci wrócili na forum, zapewniając swoją obecnością na nim i spotach dawną zajebistość? Wpadnij na spota i rób świetną atmosferę.

Krzysiu zakładki do książek to rozdawaj w autobusach, bo chyba już tylko tam się czyta :D
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 18:09
Posty: 8944 (142/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez LookR » 13 paź 2014, 12:56

Gib napisał(a):
LookR napisał(a):Gdziekolwiek by nie był spot, to już i tak nie wróci ta atmosfera (obym się mylił). Nasza grupa "poszła w siną dal", a 3-5 osób na spocie dla W-wy to... porażka.
Mam nadzieje, że kiedyś "będą lepsze okoliczności" i frekwencja znów wróci do optymalnego poziomu.
No cóż – czasami życie przynosi takie sytuacje.
Miłego weekendu


Są lepsze czasy i gorsze, ale jak czytam że "nasza" grupa poszła w siną dal. Nasza to jest tam gdzie my. Skoro się tu wypowiadasz to chyba chcesz do niej należeć, czy może próbujesz znaleźć podłoże żeby na własnych warunkach z tarczą rebelianci wrócili na forum, zapewniając swoją obecnością na nim i spotach dawną zajebistość? Wpadnij na spota i rób świetną atmosferę.

Krzysiu zakładki do książek to rozdawaj w autobusach, bo chyba już tylko tam się czyta :D


Ale pier...lisz...
Z Twojej wypowiedz wynika, że ktokolwiek "tutaj coś napisze" to jest beee...
Najpierw zastanów się 3-4 razy, zanim "coś" wyślesz.
A swoją drogą – Krzysiek włożył duzo pracy w zakładki, zrobił projekt, wydruk itp (wszystko charytatywnie), a Ty co mu życzysz...
Oficjalnie informuję Cię, że od tego momentu jesteśmy na Pan.
Si Deus pro nobis, quis contra nos? (łac.)
Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2009, 23:41
Posty: 679 (15/10)
Skąd: Warszawa-Natolin/Lublin
Auto: M3

Postprzez Wodnik » 13 paź 2014, 13:55

Chyba Tuli Pan <rotfl>
Coraz mniej jest osób (zwłaszcza tych które pamiętają lepsze czasy) a Ty Looker jeszcze chcesz się boksować między sobą.
Ja rozumiem że Gib dowalił z tym hucznym powrotem rebelsów i trochę mi to ciężko zrozumieć ale to że napisał że zakładki do książek najlepiej się rozejdą w autobusach w niczym nie ujmuje wysiłkowi MazdMaxa w przygotowaniu tych "reklamówek"
Forumowicz
 
Od: 16 lut 2011, 15:37
Posty: 989 (4/28)
Skąd: Okolice Warszawy

Postprzez Gib » 13 paź 2014, 14:14

LookR napisał(a):Gdziekolwiek by nie był spot, to już i tak nie wróci ta atmosfera (obym się mylił). Nasza grupa "poszła w siną dal"


To może mi Pan napisze co tu miał na myśli. Nie grupa była [tiiit] tylko czasy. I w tej zajebistej grupie się różne rzeczy działy zanim doszło do rozłamu wewnątrz klubu, a Pan zdaje się pisze że grupa jest gwarantem zajebistości i nigdy już nie będzie jak było. Ale przecież cała grupa odeszła i zabrała ze sobą zajebistość tak? Koniecznie musi Pan mieć to pod szyldem MS? A może nie mógł się Pan powstrzymać przed komentarzem że kiedyś (za pańskich czasów) było lepiej. Pewnie że było, jeszcze szanownego Pana nie znałem jak było jeszcze zajebiściej niż w czasach które Pan z takim żalem wspomina. Każdy ma prawo do swojej oceny, ale pisanie że ktoś pier...oli to nie jest argument tylko zaczepka Panie Lukrze.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 18:09
Posty: 8944 (142/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez LookR » 13 paź 2014, 15:09

Gib napisał(a):
LookR napisał(a):Gdziekolwiek by nie był spot, to już i tak nie wróci ta atmosfera (obym się mylił). Nasza grupa "poszła w siną dal"


To może mi Pan napisze co tu miał na myśli. Nie grupa była [tiiit] tylko czasy. I w tej zajebistej grupie się różne rzeczy działy zanim doszło do rozłamu wewnątrz klubu, a Pan zdaje się pisze że grupa jest gwarantem zajebistości i nigdy już nie będzie jak było. Ale przecież cała grupa odeszła i zabrała ze sobą zajebistość tak? Koniecznie musi Pan mieć to pod szyldem MS? A może nie mógł się Pan powstrzymać przed komentarzem że kiedyś (za pańskich czasów) było lepiej. Pewnie że było, jeszcze szanownego Pana nie znałem jak było jeszcze zajebiściej niż w czasach które Pan z takim żalem wspomina. Każdy ma prawo do swojej oceny, ale pisanie że ktoś pier...oli to nie jest argument tylko zaczepka Panie Lukrze.


Hehe... z całym szacunkiem.
Grupa – czytaj: Maciek, Krzychu, Kacha, Waterlive, Cezar, Arjot, Tomek, mogę wymieniać, dalej, ale zaraz ktoś na mnie naskoczy, że został wymieniony i sobie tego "nie życzy"
Szanowny Panie, a ja mam wrażenie, że Pan nie rozumie zwrotu: "sina dal", czytaj: ‘opuścić kogoś, odejść, zniknąć bez słowa’ (źródło: Słownik frazeologiczny), a cytując szanownego Pana "Nie grupa była [tiiit] tylko czasy" (...) – no cóż... [tiiit] oznacza "zaje.bista" lub "d.u.p.a" "bądz słowo na "ch.."(nalezy się domyśleć, że raczej jakieś przekleństwo) albo nie wiem co miał Pan innego na myśli.
Moje pytanie – ostatnie, bo więcej z Panem nie będę polemizował: co ma [tiiit] wspólnego do "sinej dali"?

Czytam dalej Pańskie wywody i (...) I w tej zajebistej grupie się różne rzeczy działy zanim doszło do rozłamu wewnątrz klubu, a Pan zdaje się pisze że grupa jest gwarantem zajebistości i nigdy już nie będzie jak było. Ale przecież cała grupa odeszła i zabrała ze sobą zajebistość tak? (..)
Tak to prawda – mieliśmy super paczkę ludzi, którzy spotykali się w różnych okolicznościach, ale – po dezyzji władz MS (nadmieniam, że jako jeden z 1 zareagowałem i byłem przeciwny maćkowej degradacji i ... dostałem bana) – teraz będzie niezmiernie cieżko "odtworzyć tamtą atmosferę". Jednocześnie – aby Pan mnie dobrze zrozumiał – rezygnuję w najbliższy weekend (taki mój prezent imieninowy) z bycia Klubowiczem przedmiotowego klubu.
Reasumując – fakty są takie, że grupa warszawska kiedyś "liczna i prężna", a teraz takiej grupy nie ma. I nie chodzi mi o MS, Rebeliantów czy jeszcze inną – po prostu większość poszła w swoją stronę będąc zniesmaczona decyzją zarządu.
Szanowny Pan jak najbardziej do tej grupy "zaje.bistej" się zaliczał – moim zdaniem – ale zawsze musiał wtrącić 3 grosze i kogoś na forum "obsmarować", bo... no właśnie dlaczego?
Pana charakter jest taki, że lubi Szanowny Pan wszystko negować, wytykać, a brak u Pana wyjścia z inicjatywą, pomysłow itd.
To jest mój ostatni komentarz. Jeżeli będzie – a pewnie bedzie kontrargument – na pewno na niego nie odpowiem.
Si Deus pro nobis, quis contra nos? (łac.)
Skoro Bóg jest z nami, któż przeciwko nam?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 8 lis 2009, 23:41
Posty: 679 (15/10)
Skąd: Warszawa-Natolin/Lublin
Auto: M3

Postprzez Gib » 13 paź 2014, 16:29

LookR napisał(a):Reasumując – fakty są takie, że grupa warszawska kiedyś "liczna i prężna", a teraz takiej grupy nie ma. I nie chodzi mi o MS, Rebeliantów czy jeszcze inną – po prostu większość poszła w swoją stronę będąc zniesmaczona decyzją zarządu.


Ależ zniesmaczeni dostali prawie natychmiast alternatywę, skoro z niej nie skorzystali i odeszli w swoją stronę to raczej czekali na pretekst żeby się z licznej i prężnej grupy warszawskiej wypisać, tak to rozumiem. No chyba że myślą że to że dotąd było tak fajnie to dzięki zarządowi a skoro się zarząd zachował niesmacznie to należy zerwać wszelkie związki z marką niezależnie pod jakimi auspicjami (nie wiem czy dobre słowo).

A teraz jeszcze słowo do Pana, Panie jeszcze Klubowiczu. Robienie sobie z odejścia z klubu prezentu imieninowego uważam za cokolwiek szurnięte, ale w sumie niegroźne dla otoczenia.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 28 sie 2007, 18:09
Posty: 8944 (142/180)
Skąd: Warszawa
Auto: rower składak 1.8t

Postprzez Mazd Max » 13 paź 2014, 16:35

Panowie, nie ma co bić piany i jeszcze bardziej się odpychać od siebie....Grupa była faktycznie fajna, ale było minęło. Nie wiem co trzeba by było zrobić by wróciły tamte relacje? Czy w ogóle ktoś tego chce? :>
Ja niebawem też stracę / zrzucę tabliczkę....ale czy to one nas łączyły??? <oczy>
Jest tak jak jest i my szaraki nie zmienimy klubu. Mnie osobiście najbardziej wkurza ta zakichana punktacja bo uważam że nie jest obiektywna....ale mogę sobie tylko o tym popisać <glupek2>
Przecież można być zwykłym userem, pisać na czaterii (nienawidzę tej nowej <nie powiem> ) a nadal się spotykać w naszym fajnym gronie. :D
Wysłane z poczty w Radzyminie
To ja http://www.youtube.com/watch?v=58549ffQXKY

Jeśli się obudziłeś w poniedziałek i nie boli Cię głowa oznacza to że jest środa.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 sty 2008, 11:47
Posty: 1927 (101/61)
Skąd: Radzymin/Wa-wa
Auto: Biała Dama GH
wcześniej BJ, GY oraz GG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderatorzy

Koordynatorzy, Przedstawiciele Regionów, Zarząd