Nie oryginalna płyta do nawigacji

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez afk1337@gmail.com » 31 sie 2016, 15:42

Witam

Na starcie chciałbym powiedzieć, że szukałem podobnego wątku ale nie znalazłem, jeśli cos takiego już istnieje to wielkie sorry <płacze>

Mam problem odkąd kupiłem Madzie, wcześniejszy właściciel twierdził że nie wie o co chodzi bo i tak nie korzystał z Nawigacji, oczywiście płyty z "mapą" czy czymkolwiek też nie posiada.

Problem polega na tym że po naciśnięciu "NAVI" wyskakuje mi komunikat (zdj nr1)
Z racji faktu ze salon Mazdy powiedział mi za płytę z mapa kosztuje 2200zl <cisza> <cisza> <płacze>
Zakupiłem płytę na znanym portalu internetowym, Pan sprzedawca powiedział, że soft ten będzie pasować idealnie do tej nawigacji auta i bez znaczenia, że to auto ściągnięte z USA. OK kupiłem a tutaj dalej psikus bo po włożeniu płyty do zmieniarki, sprzęt zaczyna ostro myśleć a po chwili wyskakuje komunikat nr 2. (zdj nr2)

Czy mógłby mi ktoś pomoc co mogę zrobić żeby sprzęt w szczególności NAVI zaczął żyć tak ja ma żyć.

Z góry dziękuje.


od razu powiem, że nie wiem jaki numer softu/mapy zakupiłem bo dostałem płytę DVD bez żadnego podpisu ani nic.
Załączniki
2 (2).jpg
3.jpg
afk1337@gmail.com
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9