Brak możliwości importowania ksiązki telefonicznej przez bluetooth Noki C3-01

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez aro1978 » 19 lut 2012, 11:05

Witajcie.
Wg instrikcji obsługi sparowałem telefon Nokia C3-01 przez bluetooth z zestawem głośnomówiącym i wszystko ok. Natomiast mam problem bo chciałem zaimportować wysyłąjąc przez bluetooth pozycje z książki telefonicznej, w instrukcji napisali aby w telefonie wybrać jeden wpis ze spisu telefonów i wyślij go używając bluetooth. Tak też zrobiłem- jedyną opcją wysłania z nokii pozycji z książki telefonicznej jest wysłanie wizytówki danego kontaktu przez bluetooth i niestety nie idzie tego wysłać. A może jest jakiś inny sposób wysłania kontaktu prze bluetootha?
proszę o podpowiedz
aro1978
 

Postprzez Leo37 » 7 paź 2012, 21:15

Kod: Zaznacz cały
chciałem zaimportować wysyłąjąc przez bluetooth pozycje z książki telefonicznej
niestety nie ma takiej możliwości. Mam ten sam telefon i tylko można założyć głosową książkę telefoniczną. W innych wersjach (widziałem fotki tu na forum) jest obsługa telefonu z wyświetlacza i tam jest książka i możliwość importu http://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=124&t=123958&start=40 . Nie wiem tylko czy można zmienić soft w tym urządzeniu – pewnie tak tylko ja jestem za cienki
jeżeli ja nie pomogę Tobie a Ty nie pomożesz mi to kto nam pomoże
Forumowicz
 
Od: 28 lut 2008, 08:13
Posty: 73
Skąd: Środa Wlkp.
Auto: Mazda 6 2008 2.0d 140KM sport excl. kombi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9