Autko z USA a światła

(2012 – 2017) Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Glorusek » 7 lis 2017, 16:03

Witam mam mazdę z usa, odlupiłem, wcześniej właściciel załatwiał sobie przegląd, a ze nie ma przeciwmgielnych itp przypomniał mi oczywiście dawno po zakupie.
Z ciekawości pojechałem msc przed data na przegląd i udawałem głupa, pseudo diagnosta oczywiście się kapnął i przy okazji wytłumaczył mi tak ze padłem ze śmiechu ale oczywiście udawałem niekumatego. (Np. Mówił ze kierunki nie mogą być pomarańczowe <co?> ).
Dobra podjechałem do magika elektryka w okolicy i tylne mgiełkę oraz z przodu postojówke wstawi.
Tylko teraz pytanie o światła symetryczne czy o nie czepiają się tak bardzo? Bo tego już zrobić nie da rady czyli co musiałby, wymieniać lampy?
Początkujący
 
Od: 12 mar 2017, 14:10
Posty: 4

Postprzez aRb » 7 lis 2017, 17:13

Oczywiście że musisz wymienić , bo światła europejskie świecą asymetryczne to znaczy że strumień światła jest odchylony do góry aby lepiej oświetlać pobocze.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 21 wrz 2017, 20:25
Posty: 146 (6/4)
Skąd: Szczecin
Auto: CX-5 ,benzyna 2.5L , AWD automat. 2015

Postprzez Glorusek » 7 lis 2017, 17:16

jak znaleź odpowiednie lampy tzw Allegro czy jakis sklep?
Druga sprawa to kable czy te od wersji usa trzeba przerobić czy jakieś nowe wstawiać?
Początkujący
 
Od: 12 mar 2017, 14:10
Posty: 4

Postprzez Glorusek » 9 lis 2017, 18:33

Zrobiłem postojówek na biało i przeciwmgielne i okej juz :)
Początkujący
 
Od: 12 mar 2017, 14:10
Posty: 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9