Pytanie – podłoga CX-5 po złożeniu tylnych siedzeń

(2012 – 2017) Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Robertns » 29 wrz 2017, 11:45

Witam użytkowników CX5. Obecnie jeżdżę M6 GG w kombi ale zbliża się chyba czas zmiany auta i jednym z faworytów wydaje się być CX-5 z lat 12-14. Mam pytanie do użytkowników (może troszkę naiwne ale dla mnie ważne): Jak wygląda podłoga w tym aucie po złożeniu tylnych siedzeń, czy jest całkiem płaska (równa z poziomem bagażnika), czy może ma uskok. Nie widać tego dokładnie na żadnych znalezionych prze ze mnie zdjęciach a zdarza mi się sypiać w samochodzie w czasie powrotów z koncertów rożnych. Jeśli to możliwe to prosiłbym o odpowiedź czy po rozłożeniu siedzeń osoba o wzroście 175 cm może się tam średnio wygodnie kimnąć? :) .


Przepraszam, pytanie w zasadzie nieaktualne, znalazłem wyraźne zdjęcie i żeby było śmieszniej to na naszym forum w sekcji FAQ ( <glupek2> ). Pozostaje tylko ewent odpowiedź o "długość" bagażnika po złożeniu siedzeń ( żeby nóżek nie kurczyć :) ).


Kurde. Żona też mówi, że marudny bywam ale naprawdę nikt z Szanownych Użytkowników CX-5 nie może przesunąć do przodu fotela kierowcy, złożyć tylnego siedzenia i sprawdzić metrówką jaką długość ma wtedy bagażnik? Całościowo samochód jest krótszy od mojej M6 GG w kombi i chciałbym wiedzieć jak ma się to do długości bagażnika. <co?>
Początkujący
 
Od: 11 cze 2013, 20:09
Posty: 9
Skąd: lubuskie
Auto: Mazda CX-5 2.0 2013 SkyPasssion

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9