Stacja multimedialna android, a sterowanie z kierownicy

(2012 – 2017) Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez sagaduo » 11 sie 2017, 12:22

Witam serdecznie, wymieniłem oryginalne NB1 na stację na androidzie, sprzęcik chodzi super, dźwięk lepiej gra niż seria, może jest to spowodowane wymianą wszystkich głośników na JBL 602stage, a przód Kicery ale nie w tym rzecz, może ktoś się orientuje, mam Can busa dołączonego z radiem, oryginalna kamera cofania działa, ale jest problem ze sterowaniem z kierownicy(ciszej, głośniej, stacje) tego nie ma, brak możliwości przyuczenia ponieważ program w radyjku nic nie widzi, dodam, że z radia wychodzą 3 nie podłączone kable ze sterowania key1,key2 i GDN, może ktoś orientuje się gdzie to podłączyć. Z can busa nie wychodzą kable typu rx tx, jest tylko szara wtyczka która do niczego nie pasuje z 4 kablami. w załączeniu zdjęcia jak to wygląda.
Na pokładzie IGo, Yanosik, podłączone pod neta poprzez Huawei carfi sprawuje się super.
Załączniki
IMG_20170810_180502.jpg
strona13.jpg
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2015, 18:28
Posty: 34
Auto: Mazda CX-5 benzyna 2500 rok 2014

Postprzez sagaduo » 19 wrz 2017, 13:48

Może komuś się przyda, sam odpowiem na zadane pytanie, udało się podłączyć zestaw pod sterowanie i wszystko działa, poniżej opis:
Sugestia od producenta to aby podłączyć to analogowo, z pominięciem CAN. Kabel niebieskie to sygnał sterowania, SW1 lub K1, jego trzeba połączyć z przewodem różowym K1 znajdującym się w kostce mini-iso (20 pinów, trójkolorowa).
Czarny przewód to GND czyli masa, trzeba go połączyć z takim samym czarnym GND też z trójkolorowej wtyczce. Na koniec zaprogramować w Androidzie w aplikacji Steering Control. Poniżej jeszcze dwa schematy głównej kostki, mogą się przydać.

Stacja bije standardowe radio pod każdym względem, mam je zmodyfikowane typowo pod siebie.



Pozdrawiam
Załączniki
20161109_111410.jpg
20161109_111421.jpg
kostka.png
Forumowicz
 
Od: 23 mar 2015, 18:28
Posty: 34
Auto: Mazda CX-5 benzyna 2500 rok 2014

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Moderator

Moderatorzy CX-3 / CX-30 / CX-5 / CX-7 / CX-9