Mazda 3 2014 r wymiana klocków hamulcowy i zgubione blaszki.

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Sebastian wroc » 4 sie 2016, 09:57

Witam
Mam pytanie do użytkowników. Wymieniałem klocki hamulcowe jakiś czas temu w warsztacie u p. Mariana :)
Parę dni temu byłem na przeglądzie serwisowym w ASO zgłosiłem panu ze zaciski hamulcowe stukaja i prosiłbym o naprawę gwarancyjną. Kiedy odbierałem samochód z ASO usłyszałem ze zaciski hamulcowe rzeczywiście stukaja bo przy wymianie klocków u p. Mariana nie zostały założone jakieś blaszki. P. Marian oczywiście nie ma pojęcia o czym mówię jak również nie ma już tych moich klocków które mi wymieniał a owe blaszki kosztują w ASO 600zl. Czy macie może pomysl co zrobić?
Może da się dorobić ta blaszki?
Może ktoś miał podobny problem i coś wymyślił?
Może ma ktoś te blaszki używane gdzieś bo we Wrocławiu tylko serwis.
Pozdr i z góry dziękuję za pomoc.
Sebastian wroc
 

Postprzez Wojtek » 4 sie 2016, 14:34

Sebastian wroc napisał(a): nie zostały założone jakieś blaszki.


11111.jpg


Sebastian wroc napisał(a):Czy macie może pomysl co zrobić?

Zadzwoń do kilku hurtowni /sklepów i zapytaj się o zakup samych blaszek... To powinno widnieć jako akcesoria do klocków hamulcowych. Z tego co wiem, to np. Brembo dodaje takowe do swoich kompletów klocków...
Skoda Rapid Obrazek , Mii FR-line 1.0 Obrazek
byly: Mazda 323 BG, Tribute, M6 GG, M5 CR i M2 DE, SEAT Mii SE 1.0, Seat Toledo NH S 1.2
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
 
Od: 21 gru 2013, 12:44
Posty: 17490 (109/470)
Skąd: UK
Auto: Rapid 1.2 SE-L 110KM
Mii FR-line 1.0 75KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323