Skrzypienie w przednim kole

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez magdak » 12 paź 2015, 14:21

Witam,

Moze ktos mial podobna "przypadlosc". Jestem wlascicielka Mazdy 2 (1.3 benz), przejechane 30tys km
Moja Mazda cierpi na dziwna przypadlosc – zaczela skrzypiec przy skrecie (przy malych predkosciach), w dokladnie jednym miejscu (przy skrecie ok 45 stopni) poskrzypiala calkiem ladnie z tydzien, jak mialam ja odwiezc do warsztatu.. przestala i tak z 2 tyg nieskrzypienia do skrzypienia i przy skrecie i po prostej..
Przy czym skrzypi na skrecie juz przy wiekszych predkosciach, a po prostej jak na razie przy wolnym toczeniu sie.. Dodam ze skrzypienie wystepuje tylko po przejechaniu kilku ladnych kilometrow
Bede wdzieczna za wszelkie info. bo najgorsze co moze byc to malo zorientowana baba ktora odstawia auto do mechanika.. :(

Pozdrawiam,
M.
magdak
 

Postprzez Ulver » 12 paź 2015, 16:05

Skrzypi zapewne któryś z elementów gumowo-metalowych. Niestety jest ich kilka i wskazanie źródła skrzypienia na odległość to jak typowanie liczb w totka.
Kumaty mechanik poradzi sobie z takim problemem raz dwa a jeśli będzie jeszcze uczciwy to krzywdy finansowej nie zrobi :)
 
Od: 15 sty 2015, 17:53
Posty: 33 (0/3)
Auto: Mazda 2 DE 1349ccm 86KM '08

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 2 / 121