Mazda 2 DE > dokładanie p.mgłowych

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez kosteg » 24 maja 2010, 10:33

witam,
jak w temacie. chciałbym wzbogacić autko o te światełka. Pytanie czy wystarczy zakupić halogeny + ramki i przełącznik zespolony czy jeszcze jakąś kabelkologię trzeba dokładać (ewentualny przekaźnik pewnie tak ale czy będzie wiązka?). Ceny w aso przerażają kompletuję więc zestaw z rozbitków i jak tylko gwarancja minie dołożę samodzielnie. (mamy jeszcze mondeo i tam trzeba było wszystko kłaść)
73!
Początkujący
 
Od: 24 maja 2010, 09:53
Posty: 8
Skąd: Wrocław blachy DZL
Auto: Mazda 2 DE 08'
1.3 Exclusive

Postprzez pitolaque » 3 paź 2010, 22:36

Moja jedna M2 jest z zaślepkami na zderzaku a kabelki do podłączenia halogeników są wpięte w te czarne plastikowe zaślepki, więc nie ma żadnego problemu! Przy demontażu kierownicy / Airbag / taśmy trzeba delikatnie odłączyć żółtą kostkę przy airbagu, aby nie zerwać zatrzasków! Bardzo proste! Jak coś mogę przesłać detale i fotki...
Początkujący
 
Od: 23 wrz 2010, 22:11
Posty: 23
Skąd: Wrocław
Auto: M6 GL 2.5 AT
M2 DE 86km

Postprzez kosteg » 4 paź 2010, 14:30

tez mam wtyczki w zaslepkach. nowe halogeny tez juz sa. poluje na ramki i przelacznik. twierdzisz ze jak podmienie przelacznik i podlacze swiatla to wszystko zacznie z miejsca dzialac? kontrolka zaswieci a przekaznik jest na miejscu?
73!
Początkujący
 
Od: 24 maja 2010, 09:53
Posty: 8
Skąd: Wrocław blachy DZL
Auto: Mazda 2 DE 08'
1.3 Exclusive

Postprzez pitolaque » 4 paź 2010, 22:29

tak twierdze! Sam się dowiedziałęm od gościa, który sprzedaje części do Mazd. Posiada bardzo dużo części – a jak czegoś nie ma to załatwi... Gość kursuje cały tydzień po giełdach za częściami. kompletne halogeny z ramką ma po 230zł ale ile sama ramka to nie wiem! mogę przesłąć namiary...
Początkujący
 
Od: 23 wrz 2010, 22:11
Posty: 23
Skąd: Wrocław
Auto: M6 GL 2.5 AT
M2 DE 86km

Postprzez kosteg » 4 paź 2010, 22:40

ja za halogeny zaplacilem cos kolo 30pln w sumie za oba (z walnietego auta). niestety wlasciciel juz nie mial przelacznika a ramki chcial oddac tylko ze zderzakiem. znalazlem zamienniki za 50pln sztuka – jesli nic innego nie znajde to pewnie wezme. zostaje tylko kwestia polowania na przelacznik – raz trafilem na allegro za 200pln ale szybko poszedl
73!
Początkujący
 
Od: 24 maja 2010, 09:53
Posty: 8
Skąd: Wrocław blachy DZL
Auto: Mazda 2 DE 08'
1.3 Exclusive

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 2 / 121