Seryjny zestaw głośnomówiący – bluetooth (3 BL)

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez beata26 » 21 lip 2021, 19:10

Witam, podpinam sie pod temat – mam Mazde 3 BL z 2012 roku – niedawno kupiona uzywana. Saprowalam zestaw glosnomowiacy z telefonem Xiaomi Redmi 9 – poszlo bez problemu. Wybieranie numeru – bez problemu. Jets problem podcza polaczenia – na wyswietlaczu po polaczeniu miga ikonka nutki i telefonu wraz z phone – raz sie pojawia, raz znika i tak caly czas. Przez to oczywiscie nie slychac nic ani druga strona mnie nie slyszy. Czasami przelacza sie na glosnik w telefonie (!), po czym znowu przerywa i tak dalej. Raz tylko bylo tak dobrze, ze poalczenie trwalo, wszystko bylo ok, napis Phone i ikonki "trwaly" na wyswietlaczu. Ale przez ostatnie kilka rayz gdy probowalam dzownic (albo ktos do mnie dzownil) to klapa. Wyglada to tak jakby glos raz docieral, raz nie. Nie wiem czyja to wina – auta czy telefonu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 mar 2009, 13:59
Posty: 127
Skąd: Kraków
Auto: Mazda 323f BA 1.5 (1996)

Postprzez Marica » 21 lip 2021, 20:29

Z tego co piszesz raczej wina zestawu w samochodzie. Nie mniej możesz sprawdzić parując z innym fonem.

Tak mnie irytował ten bluetooth i słabej jakości radio Sanyo, że zmieniłem całość na stację multimedialną.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 26 lut 2014, 08:56
Posty: 12
Auto: Mazda3 BL Exclusiv+ Z6 2010 1.6 MZR

Postprzez MerlinNS » 30 lip 2021, 14:13

U mnie był podobny problem jak miałem XIAOMI – na trzech różnych modelach telefonów, wszystkie XIAOMI. Czasem był problem z rozłączaniem podczas połączeń, czasami był problem z zacinaniem muzyki przez BT, ale żaden xiaomi nie działał w 100% dobrze z tym samochodem. Zmieniłem telefon na Realme i aktualnie nie mam żadnych problemów z połączeniami/rozmowami przez Bluetooth, muzyka też działa i nic się nie przerywa jak to było na xiaomi. Proponuję sprawdzić najpierw z innym telefonem a dopiero później kombinować z samochodem ;)
Początkujący
 
Od: 29 sie 2019, 15:24
Posty: 9 (1/0)
Auto: Mazda 3 BL 1.6 MZR Z6 2010

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323