Keyless Mazda 3 BL 2.0 mzr disi

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez MkbewePP » 30 sie 2023, 15:35

Hej,

w jednym z kluczyków do samochodu nie działa system keyless, to znaczy można nim otworzyć drzwi lub je zamknąć, można też odpalić auto wkładając kluczyk do stacyjki ale nie da się otworzyć auta z przyciku na drzwiach oraz nie da się odpalić bez wkładania do stacyjki, wyskakuje komunikat że nie znaleziono zaawansowanego kluczyka.

Moje pytanie brzmi, czy oba kluczyki są w ogóle wyposażone w ten system, drugi wygląda identycznie i działa poprawnie.

Wymieniałem w tym kluczyku beterie bo sprzedawca powiedział ze nie działa bo jest bateria rozładowana (tak myslałem ze raczej ściemnia), czy ktoś się orientuję czy da się na powrót sparować ten kluczyk z autem samodzielnie?

Próbowałem to zrobić trzymając wciśnięte dwa przyciski przez 60 sekund, na zewnątrz auta i w środku jeśli by to miało jakieś znaczenie, a także tak ja piszę w instrukcji, naciskałem przycisk na zepsutym kluczyku mając ze sobą też dobry i wciskalem sprzęgło a potem odpalałem, no ale to nic nie pomogło.
Początkujący
 
Od: 30 sie 2023, 12:00
Posty: 1 (3/0)
Auto: Mazda 3 BL Benzyna 2.0 disi 2009

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323