Mazda 3, ustawienie spalania w Torque

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez kontoserwis » 4 gru 2015, 12:20

Siema!
Poradźcie mi proszę jak ustawić parametry spalania w Torque. W przypadku właśnie spalania muszę bazować tylko na tym programie, gdyż poprzedni właściciel wymontował radio "producenta" i w jego miejsce wstawił monitorek – przez to straciłem możliwość obliczania przez komputer pokładowy niektórych danych.
Także wracając do tematu – jak poprawnie ustawić parametry spalania w samochodzie? Wiem, że muszę ustawić pojemność silnika, całkowity ciężar pojazdu, rodzaj paliwa i skalę obrotów. Coś jeszcze?
Dodam, że jeżdżę już jakiś czas na tym Torque i ustawiłem sobie wskazania, jakie uważałem za słuszne. Jednak mam wrażenie, że program zaniża mi faktyczne wielkości.

Nadmienię, że szukałem problemu na wielu stronach w internecie i nikt się takim przypadkiem nie zajmował. Pomóżcie ;)
Z góry dzięki!
kontoserwis
 

Postprzez teti77 » 31 gru 2015, 00:48

Ja u siebie po wgraniu Torque nic nie ustawiałem (żadnego profilu itd.) i pokazywał mi dokładne spalanie jak na LCD.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lip 2012, 10:13
Posty: 156 (0/3)
Skąd: Szczecin
Auto: M3'06 sedan 1.6_PB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323