cd panel i wyswietlacz – brak wspolpracy

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez klak34 » 6 maja 2008, 20:27

Witam
Zakupilem niedawno mazde 3 i wszstko bylo by pieknie gdyby nie jeden maly problem z wyswietlaczem i cd panelem. Mianowicie po zdjeciu panelu mam do dyspozycji wiazke kabli z jedna wtyczka, ktora podlaczam pod cd radio, ale nie dziala wyswietlacz, zktorego wychodzi gniazdo ale nie mam tam co podlaczyc. Czy to normalne? Czy istnie taki panel cd ktory bezposrednio jest polcczony z wyswietlaczem i potrzebuje tylko jednej wtyki z samochodu? Sprawa pilna, jak ktos cos wie na ten temat to prosze o info

Pozdrawiam
klak

edit brt-> proszę nazywać tematy poprawnie, następnym razem tak nazwany topic skoszuję, pozdrawiam
Początkujący
 
Od: 6 maja 2008, 20:13
Posty: 16
Skąd: wroclaw
Auto: mazda 3 1.6 CD 2006r (active)

Postprzez Feat » 7 maja 2008, 22:18

Jezeli mozesz to wrzuc jakies zdjecia tylu radia i kabli jakie masz, wyswietlacz w trojce moze byc podpiety pod panel od radia albo pod zewnetrzny kabel, pokaz jak to u Ciebie wyglada.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2008, 16:07
Posty: 104
Skąd: Wrocław / Wałbrzych
Auto: 3 MPS

Postprzez klak34 » 8 maja 2008, 12:42

w tej chwili nie mam możliwości wrzucenia foto, ale to by się zgadzało, ponieważ po zdjęciu panelu ma do dyspozycji tylko jedną wtyczkę zasilającą wychodzącą z auta. Natomiast patrząc na zdjęty panel, z wyświetlacza wychodzi kostka pod którą chyba trzeba coś podłaczyć, a wtyczka zasilająca którą mam do dyspozycji pasuje tylko do cd radia, i popodłączeniu jej CD i radio działają, tylko wyświetlacz nic nie reaguje. Zatem wychodzi na to że mam nieprawidłowy cd panel :(. Gdzie można zatem kupić niedrogo taki cd panel który by u mnie działał razem z wyświetlaczem., bo w sumie ani zegara nie mam ani obsługi klimatyzacji itp. :(
Początkujący
 
Od: 6 maja 2008, 20:13
Posty: 16
Skąd: wroclaw
Auto: mazda 3 1.6 CD 2006r (active)

Postprzez Feat » 8 maja 2008, 15:44

No to niestety musze Cie zmartwic, prawdopodobnie ktos Cie oszukal i wybral dobre radio, a wstawil niekompatybilne (pewnie w wersji brytyjskiej). Niestety wymiana samego panela nic nie pomoze, mialem ostatnio takie radio i ma one calkiem inny rozstaw gniazd. Zostaje tylko kupno nowego radia, ale niestety nie wyjdzie Cie to tanio, na allegro koszt 600-900 zł na jedna CD, lub same radio bez CD za jakies 150. Ew. mozna cos pokombinowac, ja mam u siebie takie radio bez CD w wersji USA (zostalo mi bo kupilem je tylko dla zmieniarki), ktore ma dobre gniazda, mozna sprobowac przelozyc do niego elektronike z twojego radia, ale musialbys poszukac sobie jakiegos speca we wroclawiu ktory by Ci to zrobil, mysle ze powinno sie udac, jak cos to daj mi znac, wysle Ci moj numer gg na PW.
Obrazek
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 mar 2008, 16:07
Posty: 104
Skąd: Wrocław / Wałbrzych
Auto: 3 MPS

Postprzez kit666 » 18 sie 2009, 21:31

klak34 jak rozwiazales ten problem bo wlasnie kupilem sobie radio z CD i to samo co u ciebie :(
Forumowicz
 
Od: 10 mar 2008, 21:20
Posty: 47 (0/1)
Skąd: Gliwice
Auto: Toyota Avensis 2003

Postprzez airbob » 19 sie 2009, 13:49

No cóż trochę już było pisane na ten temat, jest trzech producentów radia do m3: FSM, Sanyo, Clarion.
To pierwsze ma wyświetlacz napędzany bezpośrednio z panela a pozostałe dwa podpięte są do instalacji samochodu. Wniosek jest jeden nie da się bezkarnie zamieniać tych grajków.
Naprawa WZMACNIACZY BOSE, Wyświetlaczy m6, Toyota Avensis
Naprawa ZMIENIAREK (także wysyłkowo) m3,m6,rx8,cx7,cx9 i inne
Wyjścia RCA do zewnętrznego wzmacniacza. Płyta startowa do nawigacji GH
kontakt 503304123
http://www.mazdaspeed.pl/forum/search.php?st=0&sk=t&sd=d&sr=posts&keywords=podz*+airbob*
Sprzedam oryginalny moduł zmieniarki na 6CD do mazdy 3 i 6, montaż
Żarówki podświetlenia klimatronika
kontakt 503304123
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2007, 10:55
Posty: 1545 (0/34)
Skąd: Wrocław gg8161056 tel.503304123

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323

cron