Radio nie świeci, zmieniarka nie działa. Co począć...

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Tantaro » 9 gru 2017, 11:52

Witam,
Około 3 miesięcy temu do mojej 323bj dokupiłem mazda 3 sedan 2007 rok. Silnik 2.0 150 benzyna. Wersja z Bose.
Problem polega na tym, że od kiedy ją mam linia na radiu rozświetla się tylko w czasie innych czynności jak szybkie ruchy kierownicą, czy opuszczanie szyb. Mówiono mi, że to przez spadki napięcia, lecz niczego nikt nie znalazł...

Druga sprawa, że zmieniarka działała jakiś miesiąc i padła, próbowała mielić płyty ale zacinała się i tyle z tego było. Wyciągnąłem ją, wyczyściłem styki, zostały wymienione te które wydawały się niewłaściwe. Oczywiście płyty wyciągnąłem, do tego ustawiłem ją na "poziom zerowy". Tylko w momencie podłączenia okazało się, że przestała ona działać całkowicie. Już nawet komputer jej nie pokazuje. W momencie kliknięcia na panelu CD nie dzieje się absolutnie nic, gdzie wcześniej chociaż słychać było uruchamiany mechanizm.
Zmieniarkę oglądał po mnie serwisant car audio i stwierdził, że zmieniarka jest dobra. Napięcia wszędzie trzyma.

Czy ktoś spotkał się z jednym lub drugim problemem ? Dzięki

Pozdrawiam,
Grzesiek
Początkujący
 
Od: 9 lis 2016, 13:32
Posty: 2
Auto: Mazda 323 Bj/ 01/ Pb 1.6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 6 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323