Światła LED 13200lm (mijania/drogowe)

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Rammek » 5 lis 2016, 13:12

Witam wszystkich serdecznie :)
Z racji tego, że nie znalazłem odpowiedzi na temat świateł led 13200lm to pozwoliłem sobie założyć taki temat :)
Zastanawiam się nad zmianą świateł w mojej Madzi 3 HB BK 1.6 2003. Wstępny wybór padł na H7 13200lm – takie jak na tej aukcji http://allegro.pl/nowosc-h7-led-philips ... 01812.html
Wiem, że tanie nie są, ale z racji tego, że jeżdżę dużo w nocy po terenach, gdzie jest dużo leśnej zwierzyny to zależy mi na dobrym oświetleniu. Czy ktoś testował tego typu ledy? Nie chciałbym oślepiać ludzi z przeciwka, ani, aby mi wypaliły dziurę w kloszach :P Chciałbym je przede wszystkim dać jako światła mijania, ale również jestem w stanie zainwestować w nie jako światła drogowe jeśli tylko będzie warto ;) Pozostaje jeszcze kwestia legalności – nie chciałbym, aby zatrzymali mnie panowie w białych czapeczkach :P

Pozdrawiam wszystkich :)
Rammek
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323