Grzejąca się Madzia 323 BJotka

Postprzez LoVeR » 12 lis 2013, 00:13

Nie kasowałem jeszcze, wolałem zapytać od czego są, pytałem czy usunąć, ale nikt nie potwierdził. :/
Usunę rano, ale postawię na swoim i czujkę od temp wymienię, skoro zamówiona. :)

Naprawdę nie wiem, czy jeździć, czy odstawić do elektryka/ mechanika i niech sam oceni?
Obrazek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 paź 2013, 16:41
Posty: 22 (14/0)
Auto: BJ-otka z 98' 2.0 Traktor

Postprzez topik » 12 lis 2013, 00:23

Skasuj błędy, przejedź się i wystukaj jeszcze raz. Jak odłączyłeś wtyczkę od czujnika temp. to wskazówka od temp. silnika spadła na dół? W niektórych silnikach są dwa czyjniki. Jeden daje sygnał do komputera a drugi na wskazówkę. Nie wiem jak jest w Twoim dieslu.
Diagnostyka komputerowa vcds: audi, vw, skoda, seat. Kołobrzeg i okolice, Świdwin i okolice.
RF2A
Kiedyś będzie M 3 może M 6
Jak raz kupisz Mazdę to już nigdy nie zamienisz jej na inną markę
Mogę polecić dobrego mechanika z Redła (okolice Świdwina i Połczyna Zdroju) oraz z Piły
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 24 paź 2006, 15:41
Posty: 774 (0/3)
Skąd: Redło
Auto: Mazda 323F 2.0 TD (BJ) 1999r.

Postprzez LoVeR » 12 lis 2013, 00:27

Podczas odłączenia nie zerkałem na wskazówkę, ale jutro zbadam sytuację. :)

Poprzedni właściciel wspominał, żeby skasować błędy, początkowo wolałem się za to sam nie zabierać, aż zalogowałem się tutaj i jutro zobaczę, czy to pomoże.



EDIT
Kasowałem błędy, przejechałem się raz ok. 3km, nie zaświeciła się żadna kontrolka. :) Odstawiłem auto pod dom i kawa. Pomyślałem o tym, że inni pisali, że po kasowaniu błędów mieli spokój, lecz po ponownym odpaleniu i jeździe kontrolki ponownie się zapalały, więc postanowiłem jeszcze raz zrobić okrążenie i dalej cisza, żadna kontrolka się nie pojawiła. ;)

Planuję podjechać autem do pracy, potem powrót i zobaczę ponownie, czy coś się pojawi. Po powrocie z pracy, jak i wczoraj zmostkuję piny i zobaczę, czy dziś Madzia rzuci coś kodami. Odezwę się więc koło 23.30 i napiszę, co i jak. :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 21 paź 2013, 16:41
Posty: 22 (14/0)
Auto: BJ-otka z 98' 2.0 Traktor

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323