Wydech do MX-3 1.8 V6 – jaki dobrać

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez artur918273 » 26 mar 2016, 21:17

A więc byłem dziś na przeglądzie bo mam do jutra <rotfl> i tak jak się spodziewałem wymieni pan wydech będzie przegląd <rotfl> a mianowicie :D od kolektorów mam teraz puszczone 2,5" z jednym tłumikiem środkowym i zakończone tłumikiem przelotowym bez żadnych silenterów itp. :D

Nie powiem dźwięk na polu <serduszka> ale za to w środku jest mniej przyjemniej bo jest głośno nie powiem na długie trasy męczy, ale to aż tak bardzo mi nie przeszkadza co przeszkadza mi to że nie mam przeglądu i moja madziula stoi w miejscu :D może nie do końca :D

I tutaj takie pytania, czy gdybym kupił coś takiego:

http://allegro.pl/tlumik-sportowy-mugen ... 81098.html

chodzi mi aby właśnie głównie o tego silencera :D na czas przeglądu żeby go wyciszyć maksymalnie no i ten wydech mi się podoba ;) tylko czy uda mi się coś takiego? czy na takim czymś będzie chodził ciszej?

Lub też jaki wydech jest polecany do V6 aby ładnie było właśnie silnik? Bo z tego co wiem tutaj po wyciągnięciu silencera będe miał również głośny i piękny dźwięk jak teraz na przelotowym moim?
Początkujący
 
Od: 9 mar 2015, 23:39
Posty: 19 (2/0)
Skąd: Okolice Rzeszowa
Auto: Mazda MX-3 1.8 V6

Postprzez mx-3lover » 26 mar 2016, 21:55

Silencer wyciszy Ci wydech, poszukaj samego silencera do swojego tłumika, po co pakować się w koszta.
und CRX fan
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 kwi 2011, 23:58
Posty: 576 (2/7)
Skąd: Wrocław
Auto: Mazda MX-3 EC KL-ZE '93
Toyota Yaris I 1SZ-FE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323