Uszczelki okna, szyberdachu i lamp przednich

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez atomekxxxx » 8 kwi 2010, 23:44

Witam

Poniewaz jestem nowym włascicielem mx-3 pojawia sie pytanie. Poniewaz autko jest juz wiekowe tzn 12 letnie pojawia sie problem z gumowymi elementami do wymienienia,
Czy macie jakies sposob na te uszczelki i gdzie mozna je ewentualnie znalesc. Czy sa jakies zamienniki i czy moze pasuja z innych modeli.
Dzieki bardzo za info.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 8 kwi 2010, 13:42
Posty: 23
Skąd: Szczecin
Auto: MX-3 , 1,6 DOHC , 98r.....
Mazda 3 , 1,6 -105 KM , Mazda 2 1,4 benz 2005 ,

Postprzez misiura » 9 kwi 2010, 00:00

Witam :) Przyklej na gluta lub kropelke. Dobrze łapie tylko wytrzyj do sucha wczesniej dokładnie umyj, uważaj na lakier. Powodzenia
Masz dział specjalny na głównej stronie napisz nowy temat jak masz mocno zjechane to może ktoś jest w posiadaniu uszczelek na zbyciu :)
P O Z D R A W I A M
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 2 mar 2010, 18:00
Posty: 107
Skąd: Wlkp / Poznań okolice
Auto: 2x MX3 1.6 16V 98r. Było sobie życie;)
VW Passat B6 2.0 TDI CR 4MOTION DSG
VW Golf 4 1.9 TDI 150KM

Postprzez anieze89 » 19 kwi 2010, 17:06

Ja właśnie w zeszłym tygodniu kupiłam uszczelkę do dzwi od kierowcy .. ze słońca się cała powyginała, szukałam jej z miesiąc czasu, w końcu zaczęłam pisać do gości którzy sprzedają cześć do mazdy i znalazłam za 20 zł:P:P ale można kopic wszystkie uszczelki u japana http://www.japan-cars.pl/index.php a jak nie tu to tutaj http://www.czescijaponskie.pl/ :) ale najpierw poszukaj na allegro na pewno będzie taniej:)
Projektowanie stron internetowych www.deastudio.pl – Agencja Reklamowa
Początkujący
 
Od: 19 kwi 2010, 16:31
Posty: 13
Skąd: Zabrze
Auto: Mazda MX3 '98 1.6
Mazda 3 sedan '16 2.0

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323