Mazda MX-3 – Brak podświetlania zegarów, tylniego lewego światła, postojówek.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Dan!el » 10 paź 2015, 14:02

Hej wszystkim! papa

Mam dość uporczywy problem z moją Mazdą. Problemem tym jest brak podświetlania zegarów, brak tylniego lewego światła, postojówe, brak brzęczka który przypominał o wyłączeniu świateł (działa tylko ten przypominający o wyjęciu kluczyka) i brak podświetlania zapalniczki i popielniczki. (przyciski od nawiewu świecą się normalnie).

Dziś postanowiłem rozebrać kilka rzeczy koło kierownicy by dostać się do tych trzech kostek, które gdzieś wyczytałem, że mogą być winne temu wszystkiemu. Z trzech kostek, które się tam znajdują odpiąłem dwie i pstrykanie, które zawsze było słychać przy włączeniu świateł znikło wraz ze światłami. Próbowałem znaleźć przycisk "TAIL", lecz w kabinie w puszce pod kierowcą mam dwa takie bezpieczniki i nie wiem czy to są te, które miałem znaleźć, dodam, że obydwa bezpieczniki są dobre.
Załączniki
20151010_124443.jpg
Te trzy kostki o których wspomniałem.
Dan!el
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323