Przełącznik zespolony

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez radomir » 26 lut 2009, 22:02

Witam, padł mi przełącznik do wycieraczki tył – sama się włączała, padł spryskiwacz, etc.
potrzebuję nowy, używany sprawny, na Allegro jest trochę takich za jakieś normalne siano ale! są "zwykłe" i z taśmą do poduchy. Ja teoretycznie poduchę mam i tutaj moje pytanie: Czy ma jakiekolwiek znaczenie, jaki kupię przełącznik o ile będzie do 323f z okresu 94-98, czy trzeba szukać tych z taśmą, czy taśmę do poduchy można przełożyć ze starego kombajnu. Pytam się, bo co prawda nie jest to droga rzecz, ale po co wywalać pieniądze w błoto, jak można się napić za to czegoś dobrego :D
Dzięki za podpowiedzi !
Co nas nie zabije to wzmocni, najwyżej portfel mocno odchudzi
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 5 mar 2007, 18:18
Posty: 104
Skąd: Poznań
Auto: 323f 1.5 '96r.

Postprzez michał87 » 26 lut 2009, 23:19

w mazdach które nie maja airbagu przełacznik zespolony jest troszke inny inż wtych które je mają
wiec nalezy kupic od takie mazdy która była z poduchą, ale mozesz kpic bez taśmy i przełożyc swoja jesli jest sprawna.
tylko nie kupuj z anglika bo to niepasuje
FHU Auto-Parts zaprasza na zakupy
Dodaj mnie do ulubionych sprzedających allegro
http://moto.allegro.pl/show_user_auctio ... id=6656996
Najlepsze ceny na nowe opony !!!!!!!!!!!!!!!
Montaz i Wywazanie na miejscu!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 cze 2007, 23:29
Posty: 50
Skąd: Sieradz łódzkie
Auto: Chrysler NEON

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323