problem z poduszkami powietrznymi 323f ba

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez daro992 » 8 lut 2009, 14:14

Witam
jestem nowy na tym forum mam do was takie pytanie kupilem mazde lekko bita wczesniej z przodu (ale poduchy wystrzelily) na miejscu poduchy pasazera jest atrapa a kiera jest poprostu zmieniona na taka bez poduchy. Moje pytania sa nastepujące:
1. Co musze kupic zeby wszystko dzialalo bo poduchy napewno ale na allegro widze ze sprzedaja jeszcze sensory air bag, tasmy air bag i napinacze pasów czy te rzeczy rowniez musze kupic??
2. Kontrolka od poduch wogole mi sie nie swieci podejrzewam ze jest po prostu wyjeta z niej zarowka i dlatego sie nie swieci. Czy to moze byc to czy jeszcze cos innego??
3. Czy poducha pasażera od anglika by pasowala? Bo kiera podejrzewam ze tak a na allegro widze ze duzo sprzedaja czesci od anglikow i boje sie zebym nie kupil nie pasujacej poduchy :(

Bardzo prosze o fachowa rade na ten temat bede bardzo wdzieczny
Początkujący
 
Od: 8 lut 2009, 13:58
Posty: 8
Skąd: Łuków
Auto: mazda 323f BA 2,0 V6

Postprzez daro992 » 9 lut 2009, 14:27

czy moglby ktos odpowiedziec na moje pytania?? bardzo prosze
Początkujący
 
Od: 8 lut 2009, 13:58
Posty: 8
Skąd: Łuków
Auto: mazda 323f BA 2,0 V6

Postprzez michał87 » 9 lut 2009, 16:19

jesli nie działa kontrola i po włozeniu kluczyka i przekeceniu na zaplon nie pika to masz odpięty sensor
aby wszystko działało musisz kupic sensor i poduszki (poduszka pasazera od anglika nie bedzie pasowała)
jesli pasy masz sprawne to nie musiz ich wymieniac(chyba ze tam jest cos nakombinowane wiecej)
jesli masz jakies pytania to moj tel 693392264
mam równiez podusze kierowcy i sensor jesli byłyys zainteresowany zakupem
pozdro
FHU Auto-Parts zaprasza na zakupy
Dodaj mnie do ulubionych sprzedających allegro
http://moto.allegro.pl/show_user_auctio ... id=6656996
Najlepsze ceny na nowe opony !!!!!!!!!!!!!!!
Montaz i Wywazanie na miejscu!!
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 cze 2007, 23:29
Posty: 50
Skąd: Sieradz łódzkie
Auto: Chrysler NEON

Postprzez daro992 » 9 lut 2009, 22:04

dzieki za info dzwonilem do klienta z allegro i powiedzial mi rowniez ze poduszka pasazera nie bedzie pasowac tzn srodek pasuje tylko ta zewnetrzna oslona na ktorej jest napisane air bag jest po prostu odwrotnie wyprofilowana niz od wersji europejskiej i dlatego nie pasuje. Dzieki michał87 zadzwonie
Początkujący
 
Od: 8 lut 2009, 13:58
Posty: 8
Skąd: Łuków
Auto: mazda 323f BA 2,0 V6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323