Uszkodzony klosz reflektora – Zmieniać go, czy cały reflektor?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez klusek » 2 wrz 2005, 20:04

Witam

Dzisiaj wymieniałem filtr paliwa i przez nieuwagę oblałem resztakami paliwa klosz lewego reflektora :(. No i wyskoczyła mi pajęczyna, cały reflektor popękany. Kiedyś wymieniałem sam klosz w starym Audi, no i się trochę namęczyłem (był przyklejony), ale w mojej Madzi są zaczepy, których jescze nie próbowałem odpinać. I teraz moje pytanie: czy wymiana samego klosza mi się opłaci, czy wogóle są dostępne takie klosze? Może ktoś ma lewy klosz? Prosiłbym też o krótkie wskazówki, po których nie uszkodzę całego reflektora podczas wymiany. Może ktoś wie, jaka jest orientacyjna cena takiego klosza i gdzie mogę go nabyć tak, żeby była możliwość wysyłki? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam


PS. Uważajcie na klosze, bo kontakt z benzyną kończy się dla nich tragicznie :(

____________________________
323C Z5 1,5 1.489ccm DOHC 1996r.
klusek
 

Postprzez KosteK » 27 paź 2005, 12:47

Dołączam się do powyższego pytania. Moje są dosyć matowe, światła słabo świecą w nocy. Oprócz tego na lewym również mam ale malutką pajęczynkę w rogu.
Forumowicz
 
Od: 16 cze 2005, 10:55
Posty: 727

Postprzez Przemol » 27 paź 2005, 12:50

klosze sa plastykowe i przyklejane do obudowy...raczej wymiana całego reflektora.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 maja 2004, 19:22
Posty: 286
Skąd: Zielona Góra
Auto: Mitsu Lancer/AR

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323