Potrzebna rozpiska elektryki rysunek itp

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez mikiii » 21 cze 2010, 22:43

Witam chciałbym zamontować do mojej mazdy kluczyk z pilotem i alarm ale potrzebowałbym schemat elektryki do mazdy rok 1995 silnik 1.8BP 16V łatwiej będzie mi się podłączyć jak macie jakieś schematy w pdf czy też inne pomoce to prosze o podanie potrzebuje pilnie z góry dzięki mam centralny ale pilot dobra sprawa :D
Poza tym mam jeszcze jedno pytanko ma może ktoś w autku sprzęt od domykania szyb na 4elektryczne szyby i szyberdach chodzi mi o to czy łatwo to wszystko zamontować??:) no i też słyszałem że takie urządzenie w tym modelu to niewypał że ponoć akumulator mocno dostaje w kość ale ile w tym prawdy to nie wiem dlatego pytanie do was kieruje :D
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 19 maja 2010, 16:20
Posty: 20
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 323f BA '95 1.8BP

Postprzez Mass-XXL » 22 cze 2010, 11:53

centralkę od zamka centralnego masz po prawej stronie przy nogach pasażera, montaż sterownika jakieś 10 minut. A domykanie szyb i takie tam... po co żeby miało co akumulator pompować chyba tylko... i popsuć pozdro
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 25 lis 2007, 17:25
Posty: 46
Skąd: Olsztyn
Auto: Mazda 323 f (BA)1.5 16V BRC 24

Postprzez Bomber.ktmg » 22 cze 2010, 17:11

Ja u siebie dorzuciłem troche elektryki..otwieranie bagażnika z pilota, domykanie szyb, odpalanie z pilota (zimą-najlepszy mod na świecie) i jakoś nie narzekam na akumulator.
Co do domykania szyb-łatwizna, wszystko zamontowałem w drzwiach kierowcy(tylko jeden kabel wychodzi poza drzwi-sygnał z centralki alarmu) moduł domyka mi po kolei każdą szybę osobno i nie mam problemów z aku.
Mam schemat elektryczny mazdy mogę ci podrzucić na meila.
Przy montażu opierałem się na nim, na schemacie dołączonym do konkretnej zabawki, i trochę na forum..można wszystko..trzeba się tylko mocno uprzeć ;)

a i jak sie dobrze zamontuje, to nic się nie psuję <glupek2>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 29 cze 2008, 11:23
Posty: 187
Skąd: Mniszew/Warszawa
Auto: 323F BA 1.8 97r. i musiałem wsadzić LPG ;(
Mazda 6 GG 2006 fl. 2.3 benzynka :–)

Postprzez mikiii » 22 cze 2010, 18:31

nooo to super to poprosze ten schemat przeslij mi na mikolaj_kupczak@o2.pl z gory dziekuje
a co do bagaznika to mozesz mi opisac co i jak potrzebne itp fajna sprawa z tym tak mysle nigdy bym na to cos czuje nie wpadl ale jako taki dodatek fajne:P w tym kluczyku z pilotem jest jeden guzik wlasnie do bagaznika tylko pytanie co jest jeszcze do tego potrzebne??:P
Avatar użytkownika
Początkujący
 
Od: 19 maja 2010, 16:20
Posty: 20
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 323f BA '95 1.8BP

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323