Jak sprawdzić czy jest immo

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez mazi_zmc » 30 cze 2018, 14:47

Witam

Tak jak w temacie. Jakiś czas temu zgubiłem kluczyki auto udało się otworzyć i teraz nie wiem czy samemu wymienić stacyjkę czy wzywać fachowca żeby dorobił i zakodował kluczyk. Nie przypominam sobie żeby zapalała się czerwona lampka z kluczykiem. Jest jakiś pewny sposób na sprawdzenie czy mam immo ?
Początkujący
 
Od: 24 lis 2016, 15:00
Posty: 9
Auto: mazda 323f 1.6 2001r

Postprzez smile » 3 lip 2018, 09:20

podaj VIN
Forumowicz
 
Od: 16 lip 2011, 13:38
Posty: 2688 (75/56)
Skąd: Gubin / Gdynia
Auto: M5 CR
M6 GY

Było:
323F BJ RF2A

Postprzez MichalSz » 7 maja 2019, 17:53

Wybaczcie, że podpinam się pod stary post ale również chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat immo w 323f bj.
Miałem dziwną sytuację. Mam w swojej Madzi centralny zamek otwierany kluczykiem. Zamknąłem od strony kierowcy, poszedłem do parkometru po bilecik, otworzyłem od strony pasażera kluczykiem, włożyłem bilecik, zamknąłem, poszedłem na zakupy. Wracam, chce otworzyć od strony kierowcy a tu drzwi otwarte, wsiadam, odpalam kręcę i nic... kręci i kręci nie może zaskoczyć. Załapało za 8-10 razem. I teraz zauważyłem dziwną rzecz. Kontrolka samochodu z kluczykiem na desce rozdzielczej zapala się dopiero po uruchomieniu silnika. W innych autkach zapala się jak wszystkie kontrolki po włączeniu zapłonu. Czy tak powinno być?

Druga kwestia jak sprawdzić czy jest immo i jak ewentualnie dorobić drugi kluczyk, bo mam tylko jeden a zaczyna już powoli wychodzić z tego plastiku.
Początkujący
 
Od: 7 maja 2019, 17:41
Posty: 7
Auto: Mazda 323F BJ 2000' 1.5 B

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323

cron