Po wymianie komputera i immo nadal nie odpala.

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Gregorian » 13 gru 2017, 19:57

Witam
Jestem nowym uczestnikiem forum i świeżym nabywcą mazdy 323f Bj ditd 90km z 2000r. Za wszystkie różnorodne błędy z góry przepraszam. :)

A więc tak ... mój problem polega na tym ze immo blokuje mi samochód. Wymieniłem cały zestaw startowy czyli drugi komputer, modul immo i stacyjkę z kluczykiem z mazdy 626 no i nadal nic. Czasami za którymś razem załapię i odpali. I teraz sie zastanawiam czy komputer w mazdzie 626 jest inny a w maździe 323f jest inny ??? albo czy w mażdzie 90km jest inny komputer a w mazdzie 101 koni jest inny komputer ?? i dlatego mam problem??? hmm

Albo może wiecie jak odłączyć całkiem immo ???

Dopisano 14 gru 2017, 17:37:

Nikt nie pomoże? mechanicy też rozkładają ręce. heh
A jeżeli jest uszkodzone immo to powinna sie świecic jakaś kontrolka na liczniku ???
Bo u mnie w tym momencie mruga kontrolka świec żarowych cały czas jednakowo. Wiem ze to jest jakiś błąd ale niestety nikt u mnie w okolicy i w nieco szerszych kręgach mechaników nie maja kompa do mazdy :/
Gregorian
 

Postprzez smile » 17 gru 2017, 17:49

Nikt nie ma kompa? Swieci kontrolka to trzeba zrobic zwarcie do masyi odczytać błędy. Bylo na forum, jest nawet poradnik o silnikach diesla co i jak.

Sory, ale nie znam akurat żadnego speca od Mazd w "twoich stronach", wiecej nie mam jak pomóc inaczej niz odesłać do wyszukiwarki.
Forumowicz
 
Od: 16 lip 2011, 12:38
Posty: 2688 (75/56)
Skąd: Gubin / Gdynia
Auto: M5 CR
M6 GY

Było:
323F BJ RF2A

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323