Max długość ładunku w 323F BJ

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez rybak_dusz » 30 sie 2017, 10:06

Panie I Panowie,
Pytanie dotyczy bagażnika w 323f BJ. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jaka jest długość przestrzeni po złożeniu kanapy?
Ogólnie chodzi o to czy jak się złoży kanapę to da się w przestrzeni bagażowej w miarę sensownie przespać (gabaryt śpiocha 178 cm) .

Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam,
Rybak
rybak_dusz
 

Postprzez Reczi » 6 wrz 2017, 13:50

No to tak, od razu odpowiem i przy okazji cos o ładowności.
Odpowiedź:
To tak. Przespisz sie normalnie i nawet wygodnie. Fotele z przodu dajesz masz do przodu. Z tylu kanape skladasz oparciami do bagaznika możesz też lekko kanapa przesuwac i wtedy zznajdziesz max wychylenie. Nogi na dywaniki i git. Spałem tak z dziewczyna (ja mam 173cm ona 170cm) i oboje spalismy wygodnie. Mielismy bagaze ktore dalismy do przodu wtedy na fotele. Jest to dobra opcja jedno-dwu razowego spania lub drzemki ;) spaliśmy również na przednich fotelach jednak pedały przeszkadzaja wyższej osobie. W przestrzeni bagażnika jakos nie mogliśmy się ułożyć.


OFFTOP:
A tak przy okazji po zlozenou przedniego i tylniej kanapy mozna wozic meble w paczce z Ikei dlugosc 2.40 m szerokosc taka jak te szafy PAX
Początkujący
 
Od: 23 sty 2016, 23:03
Posty: 11
Skąd: Oława
Auto: Mazda 323F BJ 1998 Exclusive
1500 cm^2
88 KM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 3 / 323