Chłodnica bez klimy – problem?

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez glodek.b » 15 lut 2017, 23:25

Niestety ostatnio zaliczyłem przysłowiowego "dzwona".
W garażu została chłodnica od starszej BJ, którą kiedyś jeździła "starszyzna" mojej rodziny. Niestety nie ma ona z boku rury do osuszacza i podłączenia przewodu klimatyzacji.

Czy jeżeli ją założę, to będę mógł przejechać jakieś 150 km, żeby dostać się do większego miasta (w którym aktualnie mieszkam) i tam z łatwością będę mógł znaleźć odpowiednie części?

Logika mi nakazuje myśleć, że chłodnica będzie spełniać swoje zadanie, a jedyne co na takiej operacji stracę to utrata klimatyzacji. Allegro przeszukane :(
Początkujący
 
Od: 20 paź 2016, 15:55
Posty: 5 (4/0)
Skąd: Szczecin
Auto: Mazda 323F BJ, B3, '98
Hatchback, SU Classic czerwony

Postprzez cepo12 » 27 lut 2017, 12:50

glodek.b napisał(a):Niestety nie ma ona z boku rury do osuszacza i podłączenia przewodu klimatyzacji

bo pewnie to chłodnica od cieczy, jeśli jest klima to raczej są 2 chłodnice, i jeśli szlag je trafił to i tak już masz po klimie więc kupić nową od klimy i nabić i gitara :)
Obrazek
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 30 maja 2012, 22:07
Posty: 444 (1/2)
Skąd: Okolice Płocka
Auto: Jest – >rx 8 zawrotne 1.3 doritos
Trochę tego było – >
X9
323f bj ba bgx2
Mpv

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 3 / 323