Jarząca się lampaka na podsufitce .,

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez baku13 » 24 lut 2016, 20:47

Witam od jakiś 2 tygodni jarzy mi się lampka ta środkowa na podsufitce i nie jest to ważne czy zamykam auto , biorę przełącznik na off ona ciągle się jarzy i mnie to wkurz jak jadę w nocy bo oświetla lekko kabinę . Odłączałem akumulator , światła LED DRL, sprawdzałem czy któraś żarówka nie jest przepalona na zewnątrz ale wszystkie ok, Nie raz zawiesza mi się radio i mrygaja napisy i nie mogę przełączyć a nigdy wcześniej tak nie miałem . Ogólnie tak się stało jak postał tydzień na mrozie nie odpalany . Od czego tak się dzieje bo nie wiem gdzie szukać a odłączać tej żarówki nie chcę bo będę miał ciemno jak otworze drzwi .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2014, 20:26
Posty: 91
Skąd: Pomorskie Nowy Dwór Gd.
Auto: Mazda

Postprzez baku13 » 6 mar 2016, 20:08

Ostatnio miałem nie kontrolowany poślizg na drodze i po tym zgasła ta żarówka w kabinie , ale po kilku dniach umyłem auto odstawiłem do garażu i rano wsiadam a ta znów nad głową się świeci <co?>
Nikt z was tak nie miał bo mnie to zaczyna irytować .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2014, 20:26
Posty: 91
Skąd: Pomorskie Nowy Dwór Gd.
Auto: Mazda

Postprzez sylwo » 6 mar 2016, 21:23

Rozbierz ją i zobacz co w środku siedzi :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 sie 2009, 10:45
Posty: 4283 (76/34)
Skąd: Janów Lubelski / Kraśnik / Lublin
Auto: Xedos 6 (ex)
Lexus GS300 II (ex)
Mazda 6 GJ 2,5

Postprzez baku13 » 10 mar 2016, 20:59

Rozebrałem i siedzi niebieski LED żaróweczka z 6 małymi diodami . Wyciągnąłem ją i jak będę w motoryzacyjnym to kupię jakąś na zamianę .
Nowa żarówka załatwiła sprawę LED biała .
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 23 wrz 2014, 20:26
Posty: 91
Skąd: Pomorskie Nowy Dwór Gd.
Auto: Mazda

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6