Remont Samochodu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez ogrodnik » 29 sie 2015, 19:08

Witam posiadam xedosika 6 2.0 i chciałbym go wyremontować i przywrócić mu młodość ;) gdyż zakochałem się w tym samochodzie lecz samochód jest już mocno wyeksploatowany silnik potrafi spalić nawet 3-4l oleju na trasie 600km polska- niemcy ok 3,5-4 tys obrotów i nie wiem w jakim dokładnie jest silnik, blacha niestety też jest już po małej stłuczce z przodu oraz samochód był już malowany niestety na odpieprz. I teraz moje pytanie brzmi czy wyremontować ten czy kupić jakiś w lepszym stanie i dopiero wyremontować . Jeżeli napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie do odpowiedniego. Dzięki
Początkujący
 
Od: 29 cze 2015, 19:36
Posty: 5
Auto: Mazda 6 2.0 GG 2006r 147 KM HATCHBACK

Postprzez lukkil » 30 sie 2015, 14:35

ja bym drugiego szukał
Każdy, nawet najlepszy laptop lub komputer moze nas kiedyś zawieść. Wtedy, na szybko potrzebujemy kogoś kto się tym zajmie i naprawi potrzebny do pracy czy zabawy komputer. Wybierzmy dobry i zaufany serwis laptopów Grodzisk Mazowiecki Milanówek
https://www.instagram.com/lukkilx6/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 paź 2009, 16:37
Posty: 1066 (0/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: Xedos 2.0 V6 1996r

Postprzez kriskus » 1 wrz 2015, 08:02

Silnik szrot i buda szrot. Daj spokój, to będzie skarbonka. Są jeszcze xedosy w dobrym stanie, poszukaj takiego, a wyjdzie taniej niż ładowanie pieniędzy w to co masz.
Forumowicz
 
Od: 4 gru 2005, 03:30
Posty: 275 (1/0)
Skąd: Bydgoszcz / Gdańsk
Auto: BAZ5, CAKL, CRRF7J

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6