Brak kierunkowskazów z prawej strony

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez dakopi » 27 sie 2007, 21:14

Witam! Problem taki jak w temacie, na domiar złego jestem we Włoszech z przyczepą kempingową i nie wiem co dalej robić, bo bez migaczy nie wrocę do kraju. Bezpieczniki wszystkie są ok. Na tablicy przyrządów nie miga też ta zielona strzałka (prawa). Po włączeniu prawego migacza słychać jak przerywacz pracuje dużo szybciej niż normalnie. Czy mogł pujśc jakiś przekaźnik odpowiedzialny za prawe migacze, bo bezpiecznik jest ok. Jeżeli to gdzie szukać przekaźnika? Proszę o pomoc.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2005, 12:53
Posty: 135
Skąd: Wyry/Górny Śląsk
Auto: CLK 430
Quest 3.3 V6
Micra K11

Postprzez Hazu » 27 sie 2007, 21:34

Żarówki sprawne?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 paź 2005, 21:11
Posty: 3779 (0/6)
Skąd: Lublin
Auto: Były: CA/KF, CA/KL, BA/BP, BA/KF
Jest:
MPV ll FS 2000r.
RX8 2004r.

Postprzez dakopi » 27 sie 2007, 21:42

Żarówki są ok – sprawdzałem :(
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2005, 12:53
Posty: 135
Skąd: Wyry/Górny Śląsk
Auto: CLK 430
Quest 3.3 V6
Micra K11

Postprzez dakopi » 28 sie 2007, 21:17

Problem rozwiązany! <jupi> W niebieskiej kostce pod kierownicą z napisem flasher był przerwany obwód. Kupiłeł lutownicę u Polaków handlujących w Foggi i zalutowałem przerwę w obwodzie. Zwarcie pewnie zrobiła instalacja w przyczepie kempingowej. Szkoda, że w moim Xedosie producent poskąpił bezpiecznika kierukowskazów. Na jego miejscu w skrzynce bezpieczników jest bezpiecznik klaksonu.Starsze Xedosy miały tam bezpiecznik kierunkowskazów, natomiast klakson iwisiał razem ze stopem na jednym bezpieczniku. W skrzynce z z bezpiecznikami pod maską jest główny bezpiecznik świateł awaryjnych, ale on jest przed przerywaczem, a zwarcie było za. Oryginalny przerywacz w serwisie Mazdy miał kosztować 75 Euro+ włoski VAT., o jakim kolowiek zamienniku można zapomnieć. Mnie cała naprawa koszotwała 3 Euro :P
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 paź 2005, 12:53
Posty: 135
Skąd: Wyry/Górny Śląsk
Auto: CLK 430
Quest 3.3 V6
Micra K11

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6