Wymiana przegubu zew.

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez lukkil » 26 lis 2010, 15:58

dobra fotorelacja, fajnie że zrobiłeś.
dodam jeszcze że sworzeń napewno przy takiej operacji się nie zepsuje, gorzej z łącznikami stabilizatorów które na 90% trzeba będzię ciąć i zakładać nowe <spoko>
Każdy, nawet najlepszy laptop lub komputer moze nas kiedyś zawieść. Wtedy, na szybko potrzebujemy kogoś kto się tym zajmie i naprawi potrzebny do pracy czy zabawy komputer. Wybierzmy dobry i zaufany serwis laptopów Grodzisk Mazowiecki Milanówek
https://www.instagram.com/lukkilx6/
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 7 paź 2009, 16:37
Posty: 1066 (0/2)
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Auto: Xedos 2.0 V6 1996r

Postprzez widlak » 2 gru 2010, 19:25

A ja mam taki przypał. Warsztat w Białymstoku powiedział w poniedziałek że ma przegub do x6 LOBRO w miare dobrej cenie i mi zamontuje w piątek. Dziś zadzwonili że to jednak bez abs-u i trza przekłądać pierścień ze starego ale oni nie dają gwarancji na to że będzie ok. Więc poszukałem już w mieści innego i znalazłem przynajmniej przez telefon bo jak przyjehałem to też okazał się bez pierścienia. I moje pytanie:
czy warto przekładać pierścień i czy na prawdę dobry przegub nie istnieje :) ? Bo chyba z takiego założenia wychodzi jedna z największych hurtowni i jeden z największych zakładów. Przegub mam bez absu a czy go zakładać i kombinować czy zwrócić mam czas do jutra. Co o tym sądzicie bo już jestem taki wkur...
MojA KoCHanKa ZaLoTniE MruCzY JaK JĄ PrzYcisNE

WYPOSAŻENIE GASTRONOMII, SKLEPÓW I MAGAZYNÓW, MEBLE, CHŁODNICTWO, KLIMA, KOLEKTORY, PISAĆ NA PW

PrOjEkTy AUTO CAD wykonuję....

MoJa KoCHaNKa
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2009, 18:55
Posty: 90
Skąd: Białystok
Auto: MaZdALeNa XEDOS 6 CA KF

Postprzez Piotr_ » 2 gru 2010, 19:40

ja kupiłem bez abs-u zbiłem pierścien ze starego nabiłem na nowy i wszystko ok abs sprawdza się w każdych warunkach a teraz to już w ogóle ma co robić bo śniegu po pas.
XED
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 28 paź 2010, 20:14
Posty: 5118 (218/231)
Skąd: Poznań
Auto: Było dużo mazd... jest łaciate turbo :D

Postprzez Skala323 » 13 sty 2011, 21:27

a czy jak nie mam abs-u ...a kupiłem przegub z abs-em to musze zbijać pierscien czy moze tak zostać i nic sie nie stanie?
Forumowicz
 
Od: 29 lis 2010, 21:17
Posty: 55
Skąd: Tomaszów Lubelski
Auto: 323 BG 94r 1.6 B+G :) wyścigówka .;p

Postprzez Piotr_ » 13 sty 2011, 22:35

Skala323 napisał(a):a czy jak nie mam abs-u ...a kupiłem przegub z abs-em to musze zbijać pierscien czy moze tak zostać i nic sie nie stanie?


nic się nie stanie.ale też nic się nie stenie jak weźmiesz młotek i go zbijesz, zajmie tobie to najwyżej 5 min.
XED
Avatar użytkownika
Zarząd – Członek Zarządu
CUP 2017 miejsce 2
 
Od: 28 paź 2010, 20:14
Posty: 5118 (218/231)
Skąd: Poznań
Auto: Było dużo mazd... jest łaciate turbo :D

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6