Mazda 626 GE, kontrolka SRS miga 7 razy

Skrzynia biegów, sprzęgło, osie, zawieszenie, koła, układ kierowniczy i hamulcowy.

Postprzez Bartura92 » 8 kwi 2016, 13:19

Witam

Czytałem regulamin dotyczący zakładania nowego wątku, lecz jeśli pomimo tego popełniłem jakiś błąd to proszę o wyrozumiałość.
W mojej Maździe 626 GE 2.0 benzyna 96' miga kontrolka czerwona od poduszek powietrznych. W prawym górnym rogu.
Miga dokładnie 7 razy i tak cały czas, mianowice 7 razy miga przerwa i znów 7 razy. Przeglądałem podobne wątki jednak nie znalazłem odpowiedzi na mój problem. Pozdrawiam klubowiczów i proszę o odpowiedź.

Dopisano 8 kwi 2016, 16:22:

Bardzo proszę o pomoc. bo ta kontrolka strasznie mnie denerwuje,a przestudiowałem nawet obcojęzyczne fora i nic nie pomogło ;(
Bartura92
 

Postprzez zadra » 8 kwi 2016, 18:43

może sygnalizuje problem z poduszkami powietrznymi...
Może brak poduszki albo nie widzi fotela pasażera... albo po prostu masz jakiś inny poduszkowy problem?
wypikaj błędy przy pomocy diody, czy czegoś tam – opisy na forum znajdziesz.
nie chce mi się wierzyć że nawet nie sprawdziłeś w googlach co to jest srs...
Historie mojej młodości :
[url]https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.php?f=102&t=151548[/url]

staraj się nie rozlewać zbyt dużo przelewając z pustego w próżne...
Forumowicz
 
Od: 27 cze 2007, 18:07
Posty: 3146 (34/85)
Skąd: z odmętów
Auto: HONDA civic VIII
1,8 Stoczterdzieścikuniów z maską gazową na pyskach ciągnących sedana :-P

Postprzez Bartura92 » 8 kwi 2016, 23:02

Sprawdzalem na forum,ale nigdzie nie znalazłem wątku w którym kontrolka airbagu miga 7 razy.
Na szczęście znalazłem rozwiązanie na angielskim forum. Powodem był słaby styk w kostce za schowkiem pasażera. Rozłączylem kostkę spryskałem sprayem do styków, reset i problem zniknął.
Bartura92
 

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6

cron