Pilot scyzoryk 626 GE

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez chmielu_KL » 19 sty 2018, 20:26

Witam.
Szukam choć nic nie daje mi wystarczającej odpowiedzi :(

Chciałbym zrobić sobie pilot scyzoryk, no właśnie i tutaj zaczynają się schody
Mam jeden oryginalny kluczyk wraz z pestką ( mam immobilizer ) oraz pilot centralnego zamka, który nie jest oryginalny bo oryginalna centralka powiedziała papa i jest jakiś dokładany chińczyk.

Teraz jak mam to ugryźć ?

– rozumiem, iż grot to żaden problem bo mi zrobią jak oryginalny kluczyk,
– co mam zrobić z pestką od immo ?
– jak zgrać bebechy starego pilota w nowym ?
w obecnym pilocie mam dwa przyciski obok siebie,
a w nowej obudowie są przyciski jeden pod drugim.
– chciałbym też zrobić otwieranie bagażnika z pilota, co mi będzie potrzebne ? aktualnie otwieranie jest z kluczyka poprzez jednoczesne wciśnięcie zamka do środka.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 17:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Postprzez bercikspeed » 21 sty 2018, 00:55

grot pewnie zrobią
możesz zrobić immo na stałe tzn.wyjmujesz pestke z kluczyka (uważaj aby szklana kapsułka nie wypadła) rozbierasz kolumne kierownicy i przyklejasz do pętli i tyle lub wkleić gdzieś w obudowe scyzoryka,pierwsza opcja lepsza bo jak zgubisz scyzoryk to kaplica a tak masz dwa kluczyki które odpalą
Avatar użytkownika
Klubowicz
 
Od: 2 wrz 2010, 14:09
Posty: 715 (12/15)
Skąd: Warszawa
Auto: 626 GE 2.0 96
Rx-8 High Niuter

Postprzez chmielu_KL » 21 sty 2018, 11:06

No właśnie myślałem, aby grot zrobić, pestkę od immo wkleić do środka nowej obudowy, tutaj tylko zostanie mi oryginalny kluczyk i tak jak mówisz. Choć nigdy mi się nie zdarzyło, aby je zgubić szegolnie od auta. Zastanawia mnie funkcjonowanie samych przycisków na nowej obudowie bo znacznie się różnią ułożeniem jak i dostępem od siebie.

Chyba, że kupić jakiś pilot scyzoryk z transponderem i zakodować go ze starego. Choć nie wiem czy tak się da :p wtedy to już z górki.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 22 kwi 2014, 17:51
Posty: 1834 (8/18)
Skąd: Łódź
Auto: Mazda3 BK 2.0 LF '07 Kintaro True Red

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6