Filtr paliwa- jak wymienić?

Postprzez kierownik » 31 sty 2012, 12:30

malkolm napisał(a):e tam, tak jest ciekawiej :)

no – to nie podlega dyskusji :)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 18 gru 2005, 02:26
Posty: 2956 (3/4)
Skąd: Kraków
Auto: służbowe

Postprzez Wenega » 6 lut 2012, 18:11

nie bardzo wiem gdzie zapytać, a nie chce zakładać nowego tematu bo pytanie jest banalne, a pewnie i głupie <glupek2> ale wole sie upewnić.

Po zakupie obudowy filtra z podgrzewaczem do BJ, to wystarczy podpiąc go tylko do tej wolnej kostki przy filtrze i bedzie działał, czy cos trzeba rzeźbić jeszcze??


z góry dziękuję za odpowiedź
Forumowicz
 
Od: 31 sie 2011, 19:54
Posty: 33

Postprzez Neonixos666 » 6 lut 2012, 18:18

Wenega napisał(a):nie bardzo wiem gdzie zapytać, a nie chce zakładać nowego tematu bo pytanie jest banalne, a pewnie i głupie <glupek2> ale wole sie upewnić.

Po zakupie obudowy filtra z podgrzewaczem do BJ, to wystarczy podpiąc go tylko do tej wolnej kostki przy filtrze i bedzie działał, czy cos trzeba rzeźbić jeszcze??


z góry dziękuję za odpowiedź


trzeba jechać do ASO na wgranie nowego softu i to kosztuje jedyne 1000zł ale za to masz podgrzewacz :)


buuu żartowałem :P Wszystko powinno hulać p&p <spoko>
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 10 wrz 2009, 00:21
Posty: 9477 (52/237)
Skąd: Szczytno
Auto: Grand Scenic III PHII R9M

Postprzez Wenega » 6 lut 2012, 20:39

Neonixos666 napisał(a):
Wenega napisał(a):nie bardzo wiem gdzie zapytać, a nie chce zakładać nowego tematu bo pytanie jest banalne, a pewnie i głupie <glupek2> ale wole sie upewnić.

Po zakupie obudowy filtra z podgrzewaczem do BJ, to wystarczy podpiąc go tylko do tej wolnej kostki przy filtrze i bedzie działał, czy cos trzeba rzeźbić jeszcze??


z góry dziękuję za odpowiedź


trzeba jechać do ASO na wgranie nowego softu i to kosztuje jedyne 1000zł ale za to masz podgrzewacz :)


buuu żartowałem :P Wszystko powinno hulać p&p <spoko>



hehe, <glupek2> tak jak pisałem głupie pytanie, ale wolałem się upewnić :D


dzięki wielkie za odpowiedź :D

zobaczymy jutro czy działa, bo juz podpiete :D
Forumowicz
 
Od: 31 sie 2011, 19:54
Posty: 33

Postprzez Wenega » 7 lut 2012, 20:55

to jeszcze takie trzy pytania mam..

1) czy praca pogrzewacza fabrycznego powinna być wyczuwalna "dotykowo",czy filt lub obudowa powinna być wyraźnie cieplejsza podczas pracy podgrzewacz?

2) przy jakiej temperaturze podgrzewacz się załącza?

3) jak sprawdzić poprawność dzialania podgrzewacza?? – czy jezeli miernik nie sygnalizuje zamknięcia obwodu przy zmostkowaniu pinów kostki podgrzewacza tzn ze jest padnięty??


bedę wdzieczny za odpowiedzi, poniewaz mam watpliwości co do prawidlowości dzialania zakupionego podgrzewacza <płacze>


edit:
<glupek2> <glupek2> <glupek2> <glupek2> <glupek2>

wystarczy poszukać :D

już wiem że podcisnieniem jest sterowany :D wystarczy poszukać :D
Forumowicz
 
Od: 31 sie 2011, 19:54
Posty: 33

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6