Przeszczep tapicerki z wczesniejszego modelu

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez rozo » 5 lis 2008, 16:59

Mam okazje w miare tanio kupic cala tapicerke do mojej Madzi, a ze moja dalej smierdzi petami (jezdze juz 2 lata po kupnie auta od goscia, ktory zapalal peta od peta) i ma sporo dziur po niedopalkach, to moze by sie udalo.
Czy myslicie, ze bedzie pasowac cala tapicerka (fotele, kanapy, itd) z modelu przed liftingiem do modelu po liftingu? Jakie moga byc problemy?
Na pewno bedzie taki problem, ze "dawca" jest Anglikiem i ustawianie foteli bedzie po drugiej stronie, ale moze bedzie sie dalo przeszczepic sama gabke w fotelach, a reszte moge cala wymienic.
Forumowicz
 
Od: 1 sie 2006, 21:48
Posty: 177
Skąd: Bielsko-Biala lub Graz, Austria
Auto: Mazda 626 GF '02 DiTD 90 PS RF4F

Postprzez oblivion » 6 lis 2008, 18:07

Wydaje się że nie będzie problemu – można się pobawić i zdjąć/przełożyć samo opakowanie wycinając otwory na gałki itp.
Przy okazji je wyprać.
Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi ;)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 26 gru 2006, 20:47
Posty: 3269 (1/0)
Skąd: Sanok
Auto: Subaru XV Crosstrek 2.0 benz 2015

Postprzez lucas_ka » 6 lis 2008, 21:58

rozo napisał(a):ie dalo przeszczepic sama gabke w fotelach, a reszte moge cala wymienic.


Tak bedziesz musiał zrobić. Reszta będzie pasować, z tym że model przed liftem ma wąski podłokietnik z przodu.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 17 lis 2006, 00:38
Posty: 233
Skąd: Poznań
Auto: Mazda 6 2,0 citd

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6