Centralny zamek 626 GF – lokalizacja sterownika, pytania, problemy

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez Dominator » 21 gru 2016, 21:33

Miganie do szczęścia mi nie potrzebne, zbędny gadżet ;) domykanie szyb by się przydało. Ale w sumie to najważniejsze żeby szybko to zamontować bez rozbebeszania deski. Kajol z forum gdzieś tu opisywał montaż, mam nadzieję że w taki sposób będzie i u mnie.
...
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 6 sty 2011, 22:36
Posty: 4908 (66/68)
Skąd: Bielsko-Biała/KR/KTA
Auto: Accord 8 2.2 gnojówka

Postprzez sebekle » 21 gru 2016, 22:09

w poprzednim samochodzie potrzebowałem stałego plusa, masy, sygnału domknięcia odpowiednio zmostkowanego i otwarcia. 2 godziny maks
Forumowicz
 
Od: 1 mar 2014, 01:28
Posty: 1047 (27/32)
Skąd: Słupsk
Auto: Mazda 626 GF FS +automat+lpg 1998r.

Postprzez dj4xm » 11 wrz 2017, 07:49

Hej mam taki problem ze swoją Madzią, że tylko drzwi pasażera nie domykają się.
Centralny działa, rozebrałem i silniczek też sobie chodzi – otwiera i zamyka, ale otwiera bez problemu tylko problem z zamknięciem – wygląda to tak jakby nie zawsze do końca zamykało się. Czasami się zamyka i nie ma problemu, a czasami jeszcze klamką otworzę tak na pierwszy ząbek i muszę popchnąć drzwi, żeby się domknęły i albo będą zamknięte, albo muszę poprawić kluczem.
Może ktoś miał taki problem? Albo zna jakąś podpowiedź.
Silniczek rozebrałem, poczyściłem, złożyłem, działa cały czas tak samo ale tak jak wyżej napisałem.
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 maja 2015, 18:24
Posty: 260 (88/3)
Skąd: Konin (wielkopolska)
Auto: Mazda 626 GW 2.0 FS 115KM, B + LPG

Postprzez dansomi » 25 gru 2017, 21:56

Przewaliłem cały wątek i nie znalazłem informacji która mnie nurtuje – wszyscy twierdzą że nie ma fabrycznie migających kierunkowskazów a ja kupiłem samochód bez pilota, tylko centralny zamek nadlec i sterownik keyless po prawej stronie, mam miganie kierunkowskazu zawsze, jak przekręce kluczykiem, czy nawet jak od środka otwieram/zamykam drzwi. Może to głupie ale mnie to denerwuje i chciałbym usunąć to i wpiąć się uniwersalnym sterownikiem pod kierunkowskazy. Denerwuje mnie to że np podczas jazdy zamykam od środka drzwi i migają mi kierunkowskazy. Ktoś może ma jakiś pomysł co ktoś mógł namodzić ?
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 27 mar 2016, 08:43
Posty: 213 (0/5)
Skąd: KN/DW
Auto: Mazda 626 2.0 115 1998 GW

Postprzez dj4xm » 3 sty 2018, 10:40

Wiesz co, potrzeba od sterownika popatrzeć, bo gdzieś muszą iść do kierunków kabelki, które za to odpowiadają. Ja miałem dołożony na pilot sterownik i pod kierunki wpięte kabelki pod obudową kierownicy po prostu tam gdzie manetka od kierunkowskazu ;–)
A może masz gdzieś centralkę na pilota dodatkową tylko pilot zgubili dlatego kupiłeś bez?
W takim aucie starym to trzeba wszystko przewertować, czy gdzieś nie ma dodatkowego modułu.
Cudów nie ma, gdzieś jest wpięte w kierunkowskaz i mruga ;–)
Avatar użytkownika
Forumowicz
 
Od: 19 maja 2015, 18:24
Posty: 260 (88/3)
Skąd: Konin (wielkopolska)
Auto: Mazda 626 GW 2.0 FS 115KM, B + LPG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6