Prawe światło mijania nie działa

Dział przeznaczony do rozwiązywania wszelkich problemów dotyczących wyposażenia i karoserii. Nie zawiera elementów przenoszenia napędu.

Postprzez dara33 » 4 sie 2021, 22:14

Witam. Zauwazylem ze nie świeci mi sie prawe światło mijania. Kupiłem żarówkę h7 i nic dalej nie swieci. Sprawdzilem skrzynke z bezpiecznikami pod maska i znalazlem head lights lewa i prawa 15 amoerow. Bezpieczniki sa ok. Kostka do zarowki tez wyglada ok. Popsikalwm wd40 i nic nie dziala. Nadal brak swiatla prawego mijania. Prosze o pomoc. Dziękuję

Dopisano 5 Aug 2021, 07:42:

Zauwazylem ze nie dwiwci tez pozycja od strony pasażera. Czyli jak przelaczam na mijania to nie swieci mijania i pozycja z prawej strony, ale jak wlaczam same pozycje to swieca obydwa. Czy mozliwe ze cis w przelaczniku przy kierownicy szwankuje i czy on daje osobno napiecie na lewa lampe i prawa czy nie? Dzieki
Początkujący
 
Od: 4 sie 2021, 22:00
Posty: 3

Postprzez dara33 » 6 sie 2021, 07:51

Wczoraj prawe mijania i postojowy zaczely swiecic. Lewa zarowka mijania ktora dzialala caly czas normalnie sie przepalila i po tym fakcie prawa mijania zaczela swiecic razem z pozycja. Zalozylem nowa zarowke mijania lewa i teraz obydwa swieca normalnie. Dziwne ale dziala. Moze jakies wieksze napiecie szlo na lewa zarowke ze prawa nie swiecila. Nie wiem albo moze wlacznik swiatwl przy kierownicy zaczal normalnie dzialac i puszczac prad na obydwa swiatla
Początkujący
 
Od: 4 sie 2021, 22:00
Posty: 3

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Moderator

Moderatorzy 6 / 626 / MX-6 / Xedos 6